تقدیر و بازدید مدیر هواپیمایی آسمان از رسپینا24 به عنوان نماینده ی برتر 96

امروز (20 فروردین ماه 97) یکبار دیگر برای رسپینا24، اتفاقات خوبی رقم خورد و یکی از نتایج تلاش این مجموعه در سال گذشته، برگزیده شدن به عنوان نماینده ی برتر و مشتری مدار هواپیمایی آسمان در سال 96 بود. کسب این موفقیت، بهانه ای شد برای بازدید مدیر هواپیمایی آسمان از این مجموعه و تقدیر از مدیر عامل محترم رسپینا24. در ادامه، گزارش بازدید مدیر هواپیمایی آسمان از مجموعه ی رسپینا24 را بیان خواهیم نمود. با رسپینا24 همراه باشید.

بازدید مدیر ایرلاین آسمان از رسپینا24

برگزیده شدن رسپینا24 به عنوان نماینده ی برتر و مشتری مدار هواپیمایی آسمان

رسپینا24، همیشه بر این باور بوده که نتیجه ی تلاش، بدون شک چیزی جز موفقیت نیست و هر روز را با امید برداشتن گام های محکم تر شروع نموده و خواهد کرد. دغدغه ی اصلی این مجموعه در تمام سالهای فعالیتش در زمینه ی گردشگری، چیزی جز کسب رضایت مشتری و فراهم کردن سفری راحت و آسوده برای همراهانش نبوده است. امروز خوشحالیم که توانستیم لقب نماینده ی برتر و مشتری مدار را از هواپیمایی آسمان بدست بیاوریم، اما هیچ کدام از این رتبه ها، از گذشته تا امروز نتوانسته اند به اندازه ی لبخند رضایت مشتریانمان، ما را برای ادامه ی مسیر دلگرم کند.

تقدیر و بازدید مدیر هواپیمایی آسمان از رسپینا 24

دوشنبه 20 فروردین ماه 96، مدیر هواپیمایی آسمان و هیئت همراه در رسپینا24 حضور یافتند و از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کردند. با توجه به برگزیده شدن رسپینا24 به عنوان نماینده ی برتر و مشتری مدار، مدیر هواپیمایی آسمان ضمن تقدیر از مدیرعامل این مجموعه، لوح تقدیر و هدایایی را اعطا نموده و با تیم رسپینا24 عکس یادگاری گرفتند و به داشتن همکاری بیشتر در آینده ابراز امیدواری کردند. بازدید مدیر هواپیمایی آسمان و هیئت همراه از رسپینا24، بهانه ای شد تا مدیران این دو مجموعه برای گسترش همکاری و دست یافتن به موفقیت های بیشتر در زمینه ی ارائه ی خدمات گردشگری و فروش اینترنتی بلیط هواپیما با هم مذاکراتی داشته باشند.

ما در رسپینا24 امیدواریم این موفقیت، همانند موفقیت های گذشته، انگیزه ای باشد برای دست یافتن به آینده ای برتر. بدون شک کسب این رتبه، نقطه ی آغاز موفقیت های رسپینا24 نبوده و نقطه ی پایان هم نخواهد بود و مثل همیشه، با گام های محکم و رو به جلو، مسیر را طی خواهیم نمود و در تلاشیم تا هر روز شاهد لبخندتان باشیم و بهترین سفرهای زندگی تان را با ما تجربه کنید.

تقدیر مدیر هواپیمایی آسمان از رسپینا24