حذف پاسپورت برای گردشگران خارجی؛ طرحی جدید برای مقابله با محدودیت های مسافرتی دولت آمریکا

وزارت امور خارجه ی ایران برای مقابله با محدودیت های مسافرتی که توسط ایالت متحده آمریکا اعمال گردیده اند، در تاریخ یکشنبه 2 مهر ماه 97، بیانیه ای صادر نموده است که نیاز به پاسپورت را برای گردشگران خارجی حذف کرده است.  شرح خبر را در ادامه با رسپینا24 دنبال کنید.

به ندرت افرادی در کشورمان پیدا میشوند که در جریان تحریم ها و محدودیت هایی که هر روز توسط آمریکا علیه ایران اعمال میگردد، نباشند و همه به طریقی با آنها در ارتباط هستیم. یکی از مهم ترین محدودیت هایی که در این روزها شاهد هستیم، مشکلات موجود برای مسافرت اتباع خارجی به ایران می باشد که به شدت به گردشگری ایران لطمه وارد نموده است.

وزارت امور خارجه ی ایران برای مقابله با این محدودیت های مسافرتی که توسط ایالت متحده آمریکا اعمال گردیده اند، بیانیه ای صادر نموده است که نیاز به پاسپورت را برای گردشگران خارجی حذف کرده است. طبق بیانیه ی صادر شده در یکشنبه 2 مهر ماه 97 (24 سپتامبر 2018) توسط وزارت امور خارجه ی ایران، گردشگران خارجی بعد از این برای ورود و بازدید از ایران نیاز به پاسپورت خود نداشته و می توانند براحتی برای دریافت ویزای الکترونیک اقدام نمایند. لازم به ذکر است که این بخشنامه به تمام دفاتر نمایندگی در خارج از کشور و فرودگاه های داخلی نیز صادر شده است.

سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط هواپیما رسپینا24، به امید برگشت دوباره ی رونق به صنعت گردشگری ایران و درخشش دوباره ی آثار باستانی و زیبایی های این مرز و بوم در تمام دنیا می باشد...

خرید بلیط هواپیما خارجی رسپینا24