حضور رسپینا24 در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران TITE

هر سال نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، در بهمن ماه برگزار میشه. امسال رسپینا24 قصد داره با تمام قدرت در این نمایشگاه حضور پیدا کنه و از اپلیکیشن و سایت جدید خودش رونمایی کنه. یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران TITE، یکی از بهترین فرصت ها برای معرفی و توسعه ی فعالیت برای فعالان این حوزه ست و رسپینا24 این فرصت رو از دست نداده و یکی از غرفه داران این نمایشگاه به شمار میاد. در ادامه اهداف نمایشگاه و علت حضور رسپینا24 رو بیان میکنیم. با ما همراه باشین

یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران TITE

برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران TITE

یکی از بهترین فرصت ها برای راه یافتن به بازارهای بین المللی و توسعه ی صادرات غیرنفتی، حضور در نمایشگاه های بین المللی معتبره. خوشبختانه ایران بخاطر شرایط اقلیمی، تاریخ و هنر غنی، شرایط ایده آلی برای جذب توریست داخلی و خارجی داره و به همین خاطر برگزاری نمایشگاه های بین المللی گردشگری رو یکی از اصلی ترین برنامه های این حوزه قرار گرفته. امسال مثل ده سال گذشته، یکی از بزرگترین رویدادهای بین المللی؛ یعنی نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته (TITE)، در تهران برگزار میشه. اگه از فعالان حوزه ی گردشگری و هتل داری هستین، این فرصت مهم رو از دست ندین.

نمایشگاه گردشگری TITE

اهداف برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایعه وابسته تهران TITE

برگزاری نمایشگاه در هر سطح و حوزه، با اهداف و استراتژی خاصی انجام میشه. نمایشگاه گردشگری تهران هم از این امر مستثنی نبوده و اهدافی رو پیش رو داره که میشه به موارد زیر اشاره کرد:

* بررسی و تعیین جایگاه ایران در حوزه ی گردشگری

* فراهم کردن فرصت برای راه یافتن ایران به گردشگری بین المللی

* معرفی ایده ها و نوآوری های گردشگری داخلی و بین المللی

* بررسی مشکلات موجود در صنعت گردشگری و ارائه ی راهکار برای برطرف کردن آنها

* ارائه ی راهکار برای تجهیز و استانداردسازی هتل ها

* فراهم کردن فرصت برای برقراری ارتباط بین فعالان صنعت گردشگری و مسئولین و سازمان های مربوطه

یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران TITE

حضور رسپینا24 در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران TITE

رسپینا24؛ به عنوان سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط هواپیما و یکی از فعالان صنعت گردشگری، با هدف توسعه و معرفی جایگاه و دستاوردهای خودش، برگزاری این رویداد مهم رو غنیمت شمرده و یکی از غرفه داران اصلی یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران به شمار میاد. حضور شرکت کنندگانی از کشورهای ترکیه، قبرس، مالزی، آلمان، چین، ونزوئلا، فرانسه، ارمنستان و کره،  یه موقعیت عالی برای توسعه ی ارتباطات و فعالیت در سطح بین المللی هست و نباید براحتی این موقعیت رو از دست داد.

زمان و مکان حضور رسپینا24 در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران TITE

رسپینا24، با تیم قوی خودش از 3 تا 6 بهمن ماه 96 در محل برگزاری دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران حضور داره و میزبان فعالان صنعت گردشگری و دوستداران این حوزه ست. لازمه بدونین نمایشگاه از 4 سالن 31A، 38، 44A و 41 تشکیل شده که رسپینا24 در سالن 38B، غرفه ی 32 منتظر حضور گرم شما عزیزان هست.  ما حضور در یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران رو یه فرصت ویژه می دونیم، برای دیدار با تمام عزیزانی که در سال های فعالیت رسپینا24 همراهمون بودن.

یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران و صنایع وابسته TITE

برنامه های ویژه ی رسپینا24 در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران TITE

مدیریت و تیم رسپینا24 برای شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان غرفه ی رسپینا24 در نمایشگاه گردشگری تهران، برنامه های فوق العاده ای در نظر گرفتن که به عنوان یه سورپرایز ویژه در زمان برگزاری نمایشگاه اعلام میشه. یکی از برنامه های رسپینا24 در این نمایشگاه، قدردانی از مسافران عزیزش هست. بهتون پیشنهاد می کنیم این موقعیت عالی رو از دست ندین و با حضورتون در غرفه ی رسپینا24 از مزایای ویژه بهره مند بشین.

طبق برنامه ریزی های انجام شده، گزارش رویدادهای مهم حضور رسپینا24، طی روزهای برگزاری نمایشگاه گردشگری تهران (TITE)، از طریق کانال های اطلاع رسانی و سایت رسمی رسپینا24 اعلام میشه و میتونین در جریان اخبار نمایشگاه قرار بگیرین.

رسپینا24 در یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران و صنایع وابسته TITE

حضور رسپینا24 در کنار سایر فعالان صنعت گردشگری در نمایشگاه TITE

حضور و اجتماع مشاغلی که به طور مستقیم و غیر مستقیم در گردشگری فعالیت دارن، یکی از بهترین مزایای نمایشگاه بین المللی گردشگری TITE هست. از جمله غرفه داران این نمایشگاه میشه به مشاغل زیر اشاره کرد:

* وزارتخانه و سازمان های گردشگری

* شرکت های خدمات مسافرتی

* گردشگری سلامت

* اتحادیه ها و انجمن ها

* فعالان حوزه ی حمل و نقل مسافرتی

* بانکداری الکترونیکی

* شرکت های خدمات بیمه

* طراحی داخلی هتل ها

* تجهیزات و ملزومات مسافرتی گردشگری ورزشی

و کلام آخر رسپینا24

در پایان امیدواریم برگزاری این نمایشگاه و رویدادهای مشابه، بتونه ایران رو به جایگاه خوبی در جذب توریست برسونه و فرهنگ و تاریخ غنی کشورمون به درستی معرفی بشه.

نمایشگاه بین المللی TITE