افزایش و کاهش نرخ ها به صورت لحظه ای در بلیط های چارتر سبب شده تا مسافران برای یافتن ارزان ترین قیمت ها مدام در حال چک کردن سایت های مختلف خدمات مسافرتی باشند. از طرف دیگر، افت قیمت در ساعات باقی مانده تا پرواز در برخی از بلیط ها، کار مسافران را برای رزرو بلیط با ارزان ترین قیمت سخت نموده است. در این میان، شرکت رسپینا به عنوان یکی از بزرگ ترین وب سایت های ارائه دهنده بلیط هواپیما و خدمات مسافرتی در کشور، از سرویس خدماتی منحصربفردی رونمایی کرده است که به محض ارزان شدن بلیط های پرواز به مسافران از طریق پیامک اطلاع رسانی می کند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 بلیط ارزان هواپیما

سرویس پیامکی اطلاع از ارزان ترین قیمت بلیط ها

به گزارش رسپینا، این سرویس خدماتی محبوب که "خبرم کن" نام دارد، ویژه بلیط های پرواز چارتری و قطار طراحی شده است که به محض کاهش قیمت، از طریق پیامک به مسافران اطلاع رسانی می کند. از آنجائی که بلیط های چارتری از قیمت های ارزان تری نسبت به سیستمی برخوردارند، لذا انتخاب اول بسیاری از مسافران برای شروع سفر تلقی می گردند. از طرف دیگر، قیمت های لحظه ای این بلیط ها که با تصمیم شرکت چارترکننده تغییر می کند، گاهی با تخفیف های استثنایی همراه می شود که در صرفه جویی هزینه های سفر بسیار موثر است.

چگونه سرویس خبرم کن را فعال کنیم؟

این سرویس در حال حاضر تنها در وب سایت شرکت رسپینا ارائه می گردد که راهنمای فعال سازی آن به صورت زیر است:

ابتدای وارد وب سایت رسمی شرکت به نشانی respina24.ir شده و اطلاعات مربوط به مبدا و مقصد و بازه زمانی موردنظر خود را وارد کنید.

در صفحه بعد، به جدول پروازها هدایت می شوید.

از گوشه سمت راست صفحه، بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک کنید.

در مرحله بعد، صفحه ای مطابق عکس زیر برای شما به نمایش می یابد. اطلاعات مربوط به هر فیلد به همراه شماره همراه خود را وارد کنید.

پس از کلیک بر روی دکمه خبرم کن، ثبت درخواست شما در وب سایت این شرکت تکمیل می گردد. حال کافیست منتظر پیامک شرکت برای اطلاع رسانی شوید.

سرویس خبرم کن رسپینا

خبرم کن شامل چه سرویس هایی می شود؟

رسپینا به عنوان ارائه دهنده این سرویس اینگونه عنوان می کند که مسافران می توانند برای خرید ارزان ترین بلیط های پرواز یا قطار از خبرم کن استفاده کنند. در خرید بلیط قطار نیز، کافیست وارد وب سایت رسمی این شرکت شده و از سربرگ بالای صفحه، گزینه مربوط به قطار را وارد کنید. سایر مراحل مشابه موارد عنوان شده در قسمت بلیط های پرواز خواهد بود.