در پیاده روی اربعین خبری از تاول پاهایتان نیست

با توجه به اینکه اربعین نزدیک است وهمه زائرین امام حسین می خواهند به مراسم پیاده روی اربعین برسند باید هر چه سریع تر نسبت به خرید بلیط اتوبوس اقدام کنند تا به موقع و در تاریخ شروع پیاده روی اربعین98  به کشور عراق برسند. با استفاده از سایت های گردشگری و به صورت اینترنتی می توانید خرید بلیط اتوبوس و خرید بلیط هواپیما هما ایلام نجف را انجام دهید. از طریق همین سایت های گردشگری می توانید رزرو هتل را انجام دهید تا کمی استراحت داشته باشید و مراتب بهداشتی و نظافت را طی کنید. با توجه به نزدیک شدن تاریخ شروع پیاده روی اربعین98  زائرین دچار مشکلاتی در ناحیه پاها می شوند. ممکن است پاهایشان تاول بزند یا زخمی شود. در اینجا توصیه هایی می کنیم تا شما را از این مشکلات دور کنیم و تا حدودی این مشکل را به حداقل برسانیم:  

خرید بلیط اتوبوس_رسپینا 24

تاریخ شروع پیاده روی اربعین 98 و  جلو گیری از تاول و زخم پاها  

بعد از اینکه خرید بلیط اتوبوس را انجام دادید  و با اتوبوس قسمتی از مسیر را طی کردید می توانید با زائرین امام حسین همگام شوید و در پیاده روی اربعین  شرکت کنید به شما کمک میکنیم تا در این پیاده رو مشکلی نداشته باشید .

در پیاده روی اربعین خبری از تاول پاهایتان نیست ...چطور ممکنه؟!!!!!

یکی از مشکلاتی سفر عتبات عالیات در ماه محرم و صفر برای  زائرین امام حسین به وجود می آید ، تاول پاها است. در اینجا برای  شما پیشنهاداتی داریم که از تاول پاهایتان در این سفر معنوی جلوگیری می کند و باعث می شود که به راحتی سفر کنید.

خرید بلیط اتوبوس_رسپینا 24

در ابتدا باید بگویم رعایت موارد زیر خیلی بیشتر به این امر کمک می کند.

_در این سفر حتما از کفش مناسب پاهایتان استفاده کنید. کفش شما در این سفر نباید کفش نو و جدید باشد و بهتر است که  از کفش های قدیمی که مطمئن هستید مناسب پیاده روی طولانی مانند "پیاده روی اربعین" است استفاده کنید. کفش های اسپرت بهترین انتخاب هستند. بهتر است که کفش شما سه سانت پاشنه را داشته باشد ، تا کف پای شما احساس راحتی را داشته باشد و اگر از کفش های طبی راحتی استفاده کنید، پاهای شما کمتر خسته می شود و تاول و زخمی سراغ پاهایتان نمی آید. پس انتخاب کفش در سفر به عتبات عالیات در ایام برگزاری مراسم اربعین و سفر به کشور عراق در این بازه زمانی حائز اهمیت است و مهمترین عامل انتخاب "کفش مناسب" و "رعایت نکات بهداشتی" است.

خرید بلیط اتوبوس_رسپینا 24

_ از پوشیدن کفش و دمپای بدون جوراب خودداری کنید. حتما قبل از اینکه دمپایی یا کفش بپوشید جوراب نرم از جنس نخی و تمیز بپوشید سپس کفش یا دمپایی بپوشید.

_ اگر از کفش هایی استفاده کنید که دورتا دور آن بسته است و اطراف پاهای شما را بپوشاند خیلی بهتر و راحت تر خواهید بود. پس پیشنهاد می کنیم از پوشیدن دمپایی حتی الامکان  مگر در مواقعی که اجبار دارید خودداری کنید، تا پاهایتان راحت تر باشند. ضمنا از بروز خاک و آلودگی به پای شما جلوگیری می شود.

خرید بلیط اتوبوس_رسپینا 24

_ قبل از اینکه کفش بپوشید درون کفش تان را پودر بچه بپوشانید تا از رطوبت جوراب و کفش شما بکاهد و پاهایتان کمتر عرق کند و محیط کفش شما خشک بماند. با رزرو هتل خارجی  در یکی از شهرهای عراق می توانید کمی استراحت کنید و نظافت را رعایت کنید.

_ حتما قبل از سفرتان از چند جفت جوراب نرم با جنس نخی و پاکیزه  تهیه کنید که به آن دسترسی آسان داشته باشید و در طول سفر و پیاده روی اربعین جوراب هایتان را مرتب عوض کنید و اجازه ندهید که جوراب هایتان خیلی مرطوب و خیس شود و عامل ورود میکروب به فضای کفش شود و پاهای شما را دچار تاول و زخم کند.

خرید بلیط اتوبوس_رسپینا 24

_به دلیل اینکه مسیر طولانی است و ممکن است در طول مسیر پاهایتان ورم کند ، می توانید  از کفش هایی استفاده کنید که رویه آن کمتر باشد، یا از کفش های اسپرت ورزشی که بند دار هستند و روی آن باز می شود یا از کفش هایی که از جنس استریچ می باشد یا در کناره آن کش دارد و باعث می شود روی پای شما فشار کمتری را احساس کند و پاهایتان دچار ناراحتی کمتری شود.

 خرید بلیط اتوبوس_رسپینا 24

نحوه ی خرید بلیط اتوبوس و تاریخ شروع پیاده روی اربعین98 

  از آنجایی که شما می خواهید بصورت آنلاین بلیط خریداری کنید، به سایت خرید اینترنتی بلیط  رسپینا 24 که از تیم کارشناسی دراین مقوله بهره مند هستند کمک بگیرید. دراین سایت شما می توانید انواع بلیط هواپیما  را بصورت آنلاین خریداری کنید و سفری امن و با آرامش را داشته باشید. لیست سرویس ها و ساعت حرکت خرید بلیط اتوبوس تهران به نجف در  این سایت نیز موجود است .    

برای خرید انواع بلیط هواپیما خارجی و همین طور خرید بلیط قطار می توانید با کلیک بر روی کلمه خرید بلیط ،نوع بلیط، میزان هزینه، تعداد روزهای اقامتتان را انتخاب کنید. همین طور می توانید از "اپلیکیشن رسیپنا24 "خیلی راحت و آسان استفاده کنید. خرید ارزان ترین بلیط هواپیما اصفهان به عراق در ایام اربعین 98 با سایت رسپینا 24 در هر لحظه امکانپذیر است . چنانچه قصد برقراری با تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا24 و راهنمایی از مشاوران ما را خواستید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس برقرار کنید.