رسپینا 24، سایت مرجع خدمات گردشگری،بلیط هواپیما، بلیط قطار و رزرو هتل

به عقیده ی مجموعه ی رسپینا24، مسافر، هنگامی که برای خرید بلیط موردنظر خود، به سایت ما مراجعه می کند؛ در اصل در حال خرید یک رویا برای خود می باشد و تمام تلاش رسپینا نیز اینست که این رویا را به بهترین وجه ممکن به حقیقت پیوند دهد.

 

 

رسپینا 24، مرجع ترین سایت خدمات گردشگری

 

سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا24

شرکت خدمات مسافرت هوایی سامان سیر رسپینا با شماره ثبت 46443 با نام تجاری رسپینا 24، چندین سال قبل، از مشهد مقدس، فعالیت خود را در جهت ارائه ی خدمات به زائرین و مجاورینِ حریم حرم علی ابن موسی الرضا (ع) آغاز نمود.

 

هدف مجموعه ی بزرگ رسپینا همواره این بوده که بتوانیم خدمات موردنیاز مسافران را، بصورت شبانه روزی و به ساده ترین شکل ممکن به آنان ارائه کنیم. از جمله خدمات رسپینا 24 به مشتریانش، می توان به طراحی و اجرای اولین نرم افزار خرید بلیط  اندروید اشاره کرد. کار کردن با این نرم افزار بسیار سهل و آسان بوده و در سریع ترین زمان ممکن، می توان بلیط موردنظر را رزرو کرد.

 

از دیگر خدمات رسپینا 24 به مشتریان، می توان به طراحی نرم افزار تحت وب خرید بلیط چارتر اشاره کرد. این نرم افزار عملکردی ساده و منوهایی کاملاً گرافیکی و زیبا دارد.

 

در راستای تامین رضایت مشتریانی که درخواست خرید بلیط های خارجی را داشتند؛ سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا 24، اقدام به طراحی نرم افزاری، برای خرید بلیط های خارجی نموده است.

 

نیز برای فروش مستقیم بلیط های ایرلاین های خارجی، مذاکراتی را با نمایندگان آن ها انجام داد و موفق به اخذ مجوز فروش مستقیم آن ها شد وتوانستیم بلیط این ایرلاین ها را با قالب اختصاصی خود در سایت www.respina24.com  به فروش برسانیم.

 

از مزایای سایت اختصاصی رسپینا 24، می توان به آسانی فرآیند خرید از آن اشاره کرد. به عبارت بهتر، مشتریان، با کوچکترین دانش درباره استفاده از اینترنت نیز خواهند توانست با سهل ترین مراحل و در سریعترین زمان ممکن، بلیط مورد نظر خود را درر مسیرهای داخلی و خارجی تهیه نمایند.

 

در حال حاضر، هر دونوع بلیط چارتر و بلیط سیستمی، در سایت respina24.com  قابل رزرو است.

به عقیده ی مجموعه ی رسپینا، مسافر، هنگامی که برای خرید بلیط موردنظر خود، به سایت ما مراجعه می کند؛ در اصل در حال خرید یک رویا برای خود می باشد و تمام تلاش رسپینا نیز اینست که این رویا را به بهترین وجه ممکن به حقیقت پیوند دهد.

 

از مزایای مهم خرید از رسپینا 24، معتبر بودن آن از دید نهاد های رسمی و اخذ مجوزهای رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری، سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت yeti، و نیز مرکز توسعه تجارت الکترونیک، جهت ارائه بلیط های خود در فضای اینترنت و وبسایت رسمی خود است. با وجود اخذ تمام مجوزهای موردنیاز، جهت فعالیت و نظارت ارگان های ذیربط در این امر، کوچکترین شبهه ونگرانی، از بابت خرید از این سایت که در حال حاضر یکی از بهترین سایت های ارائه خدمات گردشگری و به جرأت می توان گفت مرجع ترین سایت، در جهت ارائه ی این خدمات است؛ در خریداران ما ایجاد نخواهد کرد و خواهند توانست با آسودگی و طیب خاطر از وبسایت respina24.com  اقدام به خرید خدمات موردنیاز خود کنند.

رسپینا 24 در سایت خود، خدماتی از قبیل خرید بلیط چارتری، رزرو پروازهای سیستمی، پروازهای داخلی، خرید بلیط هواپیما خارجی، رزرو بلیط قطار، رزرو بلیط اتوبوس، رزرو تور و رزروهتل در اقصی نقاط ایران و جهان، و حتی اخذ ویزای کشورهای مختلف را، به مشتریان خود ارائه می کند.

 

مزیت دیگر رسپینا در ارائه خدمات مناسب و بهینه به مشتریان، می توان به پشتیبانی 24 ساعته همکارانمان در واحد امور مشتریان اشاره کرد.

بنابراین می توانیم بگوییم که رسپینا 24، به هیچ عنوان، همراهان خود را تنها نمی گذارد.

با رسپینا 24، روی زمین نمی مانید.

آدرس ما: www.respina24.com