اگه تا امروز فکر می کردین نمی تونین خرید بلیط هواپیما روسیه انجام بدین تا بازیهای جام جهانی 2018 رو از نزدیک ببینین، باید بدونین روزهای پایانی سال 96 و ایام عید نوروز یه فرصت عالی پیش رو دارین. امسال قوانین رانندگی رو رعایت کنین تا علاوه بر اینکه جریمه ی کمتری در طول سفر پرداخت کنین، شانس رفتن به بازیهای جام جهانی 2018 روسیه رو پیدا کنین. چرا این فرصت نصیب شما نشه؟ ادامه ی مطلب رو بخونین تا  کامل در جریان خبر قرار بگیرین. با رسپینا24 همراه باشین.

اعزام رانندگان قانون مدار به جام جهانی 2018

با نزدیک شدن به روزهای زیبای بهار و ایام عید، خیلی ها با خرید بلیط هواپیما یا بلیط قطار سفرهای نوروزی رو شروع میکنن و با خیال راحت به مقصد میرسن. اما یه عده هم ترجیح میدن با اتومبیل های شخصی به هر گوشه از ایران که دوست دارن سفر کنن. هر کدوم از این روش های سفر خوبی های خاص خودشون رو دارن، اما گاهی عدم رعایت قوانین از جانب رانندگان، لحظات سختی رو برای خیلی ها به بار میاره. به همین خاطر همیشه در این ایام کلی طرح های ترافیکی و قوانین جدید برای جرایم راهنمایی و رانندگی وضع میشه. اما جریمه و تنبیه همیشه درست جواب نمیده و گاهی باید از روش تشویق وارد عمل شد. اگه راننده ی قانون مداری هستید، باید بدونین امسال قراره یه فرصت عالی بهتون بدن و برای تماشای بازی های جام جهانی 2018 روسیه، اعزام بشین. باورتون میشه؟؟

سفرهای نوروزی

به گفته ی پلیس پایتخت، در کنار طرح های ترافیکی که در روزهای پایانی سال و ایام نوروز اجرا میشن، جایزه ی اعزام رانندگان قانون مدار به روسیه برای تماشای بازی های جام جهانی در نظر گرفته شده. با همکاری بانک ملی و راهنمایی و رانندگی، قراره تعدادی از رانندگان قانون مدار، توسط پلیس راهور شناسایی بشن و به یکی از بهترین سفرهای زندگیشون برن.

اگه دوست دارین امسال کمتر جریمه بشین و سفرهای امن جاده ای رو پیش رو داشته باشیم و مهم تر از همه، بدون هزینه برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به روسیه برین و بازی های جام جهانی 2018 روسیه رو از نزدیک ببینین، امسال بیشتر از سال های قبل قانون رو رعایت کنین.

فرقی نداره با خرید بلیط هواپیما یا خرید بلیط قطار رسپینا24 به سفر برین یا سفرهای جاده ای رو دوست داشته باشین، در هر صورت برای تمام مردم خوب کشورمون سفرهای آروم و امنی رو آرزو میکنیم. امیدواریم با رعایت قانون، امسال شاهد کاهش آمار تصادفات جاده ای باشیم و چهره ی شاد رانندگان قانون مدار رو در زمان اعزام برای تماشای بازی های جام جهانی 2018 روسیه ببینیم. فرصت رو از دست ندین و بدونین شانس همیشه در خونتون رو نمیزنه، پس حواستون به رانندگی باشه.

سفر نوروزی