طراحی جدید کابین های بیزینس کلاس هواپیمایی لوفت هانزا

در دنیای پر رقابت صنعت گردشگری، که هر روز شاهد خدمات و پیشرفت های چشمگیر، بخصوص در شرکت های هواپیمایی و ارائه دهنده ی پرواز هستیم. این بار لوفت هانزا با رونمایی از طراحی جدید کابین های بیزینس کلاسش، حسابی خبر ساز شده. با رسپینا24 همراه باشین.

هواپیمایی لوفت هانزا

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا،  از طراحی جدید کابین های بیزینس کلاس خودش با قابلیت شارژ بی سیم موبایل رونمایی کرد. این کابین های جدید با طراحی جالبشون احتمالا به یکی از محبوب ترین بخش های جدید پروازهای لوفت هانزا تبدیل میشن. تو این طراحی جدید، صندلی مسافر در قسمت مرکزی کابین قرار گرفته و فضای میز تحریر و میزکاری دو برابر بزرگتر از حد معمول رو در اختیار مسافرهای بخش بیزینس کلاس لوفت هانزا قرار میده.

طراحی جدید کابین بیزینس کلاس لوفت هانزا

با خرید بلیط هواپیما بخش بیزینس کلاس لوفت هانزا می تونین با استفاده از فناوری بی سیم، دستگاه های الکترونیکی خودتون مثل موبایل و تبلت و.. رو در طول پرواز خیلی راحت شارژ کنین. به گفته این شرکت ارتفاع تختخواب به ۲۲۰ سانتی متر می رسه و طراحی صندلی ها به صورتیه که هم برای استراحت و هم برای خواب مسافرها کاملا راحته. البته یکی از ویژگی های جدیدی که بخش بیزینس کلاس اضافه شده ژاکت های خواب طراحی شده برای این صندلی هاست که قبلا فقط شامل صندلی های فرست کلاس این هواپیمایی میشد.

این صندلی ها تا سال ۲۰۲۰ میلادی به تمام هواپیماهای مختلف مسیرهای لوفت هانزا در بخش بیزینس کلاس اضافه میشه.