گاهی وقت ها بهتره از این دنیای مجازی که درگیرشیم بیرون بیایم و یکم واقعی باشیم. یکم با یه دید واقعی تر به دنیا و مهمتر از اون به آدمای اطراف مون نگاه کنیم. در طی اتفاق دلخراشی که برای هموطنانمون در غرب کشور رخ داد و ایران رو عزادار کرد؛ کمپین های مختلفی برای کمک رسانی به زلزله زده ها به وجود اومد. کمپین #هربلیط_یک_کمک رسپینا24 یکی از اون کمپین هایی بود که توجه ما رو به خودش جلب کرد. به همین دلیل در رابطه با این کمپین، مصاحبه ای با مدیر عامل رسپینا24 انجام دادیم  و در ادامه این مطلب گزارشی از این مصاحبه رو بهتون ارائه میدیم.

کمک رسانی به زلزله زدگان غرب کشور

جناب مصطفی ندافی صحبت هاشون رو اینگونه آغاز کردن:

ما هم از زلزله ی 7/3 ریشتری ای که، 21 آبان ماه غرب کشورمون رو لرزوند و صد ها تن از هموطنانمون رو زیر آوار های سرپناهشون دفن کرد، مثل شما بغض داریم و از صمیم قلبمون این اتفاق تلخ رو به کسانی که عزیزانشون رو از دست دادن تسلیت می گیم و واسشون از خدای بزرگ آرزوی صبر می کنیم و می خوایم به هموطنانمون بگیم که ما باهاشون همدردیم و تصمیم داریم مرحمی بر دردهاشون باشیم.

مناطق زلزله زده کرمانشاه

فراموش نکنیم که آدمای زیر آوار و اونایی که عزیزانشون رو از دست دادن، تو دنیای مجازی منتظر پیام های تسلیت ما نیستن! هموطنانمون این روز ها به کمک ما احتیاج دارن نه تسلیت های مجازی مون. ما هم به نوبه ی خودمون تصمیم گرفتیم با راه اندازی کمپین #هربلیط_یک_کمک سهمی در کمک رسانی به زلزله زدگان غرب کشور داشته باشیم.

زلزله زدگان غرب کشور

رسپینا24 این روزها چه تصمیمی برای کمک رسانی به هموطنان زلزله زده مون داره؟

در آژانس هواپیمایی رسپینا24، روزانه چند هزار بلیط هواپیما، به فروش میرسه. ما با توجه به فاجعه ی به بار اومده و برای اینکه بتونیم سهمی در کمک رسانی به هموطنان عزیزمون داشته باشیم؛ تصمیم داریم که نیمی از سود فروش بلیط ها مون رو از تاریخ 22 آبان تا 29 آبان ماه برای کمک به زلزله زده های غرب کشور اختصاص بدیم.

می تونین در رابطه  با کمپین #هربلیط_یک_کمک واسمون بیشتر توضیح بدین؟

در واقع هدف مون از راه اندازی این کمپین، گستردگی بیشتر این کمک رسانی و سهیم کردن مردم در این اتفاق و عمل خیر خواهانه ست. اینطوری مسافرها می تونن علاوه بر خرید بلیط هواپیما با همون قیمت ارزون، بخشی از این اتفاق خوب باشن. و خواهش مون از مردم اینه که با پشتیبانی از کمپین #هر بلیط_یک_کمک از این فرصت برای کمک رسانی به هموطنانمون استفاده کنن.

کمپین هر بلیط یک کمک

در صورتی که مردم از کمپین #هربلیط_یک_کمک استقبال نکنن چه تاثیری تو کمک های رسپینا داره؟

میشه گفت که خرید کردن یا نکردن مردم، تاثیری رو کلیت ماجرای کمک های رسپینا نداره، ما در هر صورت نیمی از سودمون رو به هموطنان زلزله زدمون اختصاص میدیم، و همونطور که قبلا هم گفتم کمپین #هربلیط_یک_کمک صرفاً به دلیل مشارکت دادن مردم و گستردگی کمک رسانی راه اندازی شده.

برای تماشای ویدئوی کمپین #هربلیط_یک_کمک رو لینک آبی رنگ کلیک کنین!

مردم چطوری به شما اعتماد کنن؟

در رابطه با این موضوع، ما تصمیم داریم به صورت روزانه گزارش های تصویری از کمک های ارسالی به منطقه های زلزله زده رو در شبکه های اجتماعی مون منتشر کنیم؛ برای اون عزیزانی که به صحت ماجرا اطمینان ندارن.

خرید بلیط هواپیما

اگه شما هم تصمیم دارین به کمپین #هربلیط_یک_کمک بپیوندین، فقط کافیه خرید بلیط هواپیما رو از رسپینا24 انجام بدین و تو این کمک رسانی سهمی داشته باشین.