پنجشنبه سیزدهم مهر ماه 96، شاید برای خیلی از آدما یه پنجشنبه مثل همه ی پنجشنبه ها بود ولی برای خانواده رسپینا یه روز معمولی نبود؛ پنجشنبه ای که گذشت یه شروع موفقیت آمیز برای جشن ها و اتفاق های خوبی بود؛ که قراره بخش قابل توجهی از عملکرد خانواده رسپینا رو تحت تاثیر خودش قرار بده و موفقیت های بیشتری رو برای مجموعه و تک تک اعضا به وجود بیاره!

برگذاری اولین همایش ماهانه رسپینا24

دریافت مجوز و کد IATA (International Air Transport Association) و عضویت رسپینا در اتحادیه سازمان بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی یاتا ؛ مهر تایید IATA به مجوز رسمی مجموعه و به رسمیت شناخته شدن رسپینا در سراسر جهان و بهونه ای برای حال خوب این روزای رسپیناست!

مجوز یاتا رسپینا24

یکی از بهترین و بزرگترین ویژگی های مجموعه ی رسپینا، درهمه ی سالهای فعالیتش، این بوده که رسیدن به هیچ موفقیتی برای مجموعه، پایان راه و انتهای خواسته هاش نبوده! به دست آوردن هر موفقیتی که حاصل تلاش ویژه ی تیم رسپیناست ؛ مجموعه رو برای به دست آوردن موفقیت های بیشتر، هر روز تشنه تر از قبل کرده و حالا حالا ها قرار نیست که این پیشرفت ها و موفقیت ها برای رسپینا24 به پایان برسن.

روند رو به رشد مجموعه، موفقیت های چشمگیر چه در داخل مجموعه وچه در حوزه ی صنعت حمل و نقل هوایی در سطح بین المللی؛ دلیلی برای آغاز گردهمایی های ماهانه ی خانواده رسپینا شده.

شب جشن گرفتن و رقم خوردن اتفاقای خوب و تقدیر و تشکر از همکاران برتر ماه، با حضور تمامی اعضا و پرسنل مجموعه، با پخش آیاتی از قرآن شروع شد. مجری همایش ضمن تقدیر و تشکر از حضور همه ی همکاران محترم؛  از مدیریت مجموعه، درخواست کردن که آغازگر سخنرانی های این گردهمایی باشن.

گردهمایی مهر ماه رسپینا24

مدیریت سخنرانی شون رو با تبریک موفقیت جدید مجموعه رسپینا، به همه ی اعضا شروع کردن و در ادامه ی صحبت هاشون با یاد آوری این موضوع که رسپینا هر روز باید موفقیت های بیشتری کسب کنه و هیچ موفقیتی پایان هدف های رسپینا نیست؛ از اعضای مجموعه خواستن که به همین روند تلاش هاشون ادامه بدن! و همینطور با ارائه راهکارهای ویژه در حوزه ی مشتری مداری و جلب رضایت هرچه بیشتر مسافرهای رسپینا، بخش اول سخنرانی شون رو به پایان رسوندن و اعلام کردن در ادامه ی مراسم پذیرای پیشنهاد ها و انتقاد های تک تک اعضای مجموعه هستن.

همایش رسپینا24

در ادامه ی مراسم؛ سرپرست های بخش های مختلف مجموعه، در طی سخنرانی هاشون راجع به مشکلات و همینطور پیشنهادهایی که باعث پیشرفت و عملکرد بهتر پرسنل می شد صحبت کردن و راهکارهایی رو برای بهبود خدمات رسانی ارائه دادن. یکی از اتفاقات خاطره انگیز این گردهمایی؛ این بود که برگذاری این همایش، همزمان شد با تجلیل و تقدیر از اولین بازنشست مجموعه ی رسپینا، سرکار خانم حسن پور، مدیر فنی مجموعه؛ که سهم زیادی در موفقیت های رسپینا داشتن و همینطور به پرسنل برتر ماه، هدایا و لوح تقدیری از طرف مدیریت مجموعه اهدا شد.

تقدیر از پرسنل نمونه

با پایان سخنرانی ها؛ همایش به بخش جذاب قرعه کشی و سوپرایز اعضای مجموعه رسید! طی مراسم قرعه کشی ؛ به تعدادی ازعضای خانواده رسپینا، جوایز نفیسی تعلق گرفت و در نهایت بعد از صرف شام، گردهمایی مهر ماه رسپینا به پایان رسید.

 شام همایش رسپینا24

پایان گردهمایی مهرماه رسپینا24با رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

www.respina24.com