با شروع هفته ی معلم، شاهد برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از این مقام با ارزش هستیم. اما اینکه در عمل چقد به معلم هامون احترام میزاریم، جای تامل داره. گاهی اتفاقاتی میوفته و افرادی پیدا میشن و در عمل نشون میدن که قدردان زحمات بی دریغ معلم هاشون هستن.

کاپیتان ابراهیم ناجیان

ماجرای خلبانی که سهمیه صندلی خودش رو به معلم گلستانی اختصاص داد، این روزها تیتر خبری بسیاری از رسانه ها شده و بازخورد خوبی از سمت مسئولین آموزش و پرورش به خصوص، وزیر آموزش و پرورش داشته. برای اطلاع از شرح ماجرا با رسپینا24، همراه باشین

خلبان پرواز گرگان تهران

به نقل از خبرگزاری پانا، "در پرواز گرگان- تهران، شمار زیادی از مسافران به دلیل پر بودن هواپیما از سفر بازمانده بودند. شلوغی و ازدحام مسافران باعث بی حوصلگی آن ها شده بود.

خلبان هواپیما کاپیتان ابراهیم ناجییان، از مسافران سوال می کند که شغل شما چیست؟ یکی از مسافران شغل خود را معلمی عنوان می کند. کاپیتان بی درنگ برای ارج نهادن به جایگاه معلمی، سهمیه ی ویژه ی خود در پرواز را که یک صندلی است تقدیم این معلم می کند.

معلم گلستانی در طول سفر نیز پیوسته مورد تکریم قرار می گیرد؛ و خلبان نیز در صحبت های خود لباس کاپیتانی خود را مرهون آموزش هایی می داند که معلمان به او داده اند. "

رسانه ای شدن این ماجرا باعث شد، مسئولین آموزش و پرورش بازخورد خوبی نسبت به این ماجرا داشته باشن. به طوریکه به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد بطحانی، وزیر آموزش و پرورش، با لوح سپاس از کاپیتان ابراهیم ناجیان، تقدیر و تشکر کردن.

لوح سپاس از خلبان پرواز گرگان تهران