به دلیل شلوغی و تردد جاده ای به مناسبت ایام سوگواری سرو سالار شهیدان امام حسین و مراسم اربعین حسینی معاون اداره‌کل‌حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان‌رضوی طی پیامی از مردم درخواست کرد که تا اطلاع ثانوی از سفر کردن با اتوبوس خودداری کنند. متن پیام به شرح زیر است:

چند روزی با اتوبوس سفر _رسپینا 24

از همه مردم تقاضا داریم در روز‌های پنج شنبه و جمعه هفته جاری همین طوردر روزهای  شنبه و یکشنبه هفته آینده به سفر نروند و یا اینکه سفر خود را با خودرو‌های جاده‌ای شخصی انجام دهند. هم اکنون راهداری در یک اقدام بزرگ ملی برای جا به جایی انبوه زائران بازگشته از راهپیمایی اربعین همه ناوگان عمومی جاده‌ای را به مرز‌های غربی منتقل کرده است و با توجه به اینکه جمعیت یاد شده خسته سفر هستند و مدت‌ها از خانواده خود دور بوده اند لذا اولویت خود را خدمت به زائران پیاده اربعین قرار داده است. از این رو هموطنان عزیز خرید بلیط اتوبوس را به تعویق بیاندازند و از خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط قطار استفاده کنند.

چند روزی با اتوبوس سفر _رسپینا 24

مسیر مشهد تهران با خرید بلیط هواپیما مشهد تهران و مسیر تهران اهواز با خرید بلیط هواپیما تهران اهواز از طریق سایت های گردشگری و آژآنس ها و دفاتر خرید و فروش امکانپذیر است. همین طور می توانید از خرید اینترنتی بلیط هواپیما رسپینا 24 استفاده کنید. با توجه به اینکه این سایت از اپلیکیشینی با نام  "اپلیکیشن رسپینا 24" که میتوانید از طریق کافه بازار آن را دانلود کنید برخوردار است، خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار و همین طور رزرو هتل را برای مسافرین محترم فراهم کرده است.