گزارش حضور رسپینا24 در اولین روز برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

بالاخره بعد از کلی تلاش و برنامه ریزی، وارد بهمن ماه شدیم و همون طور که انتظار داشتیم، رسپینا24 با قدرت تمام در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران TITE حضور یافت. از همون ساعات ابتدایی شروع نمایشگاه، استقبال و حضور خوب همراهانمون در غرفه ی رسپینا24 به ما نشون داد که تلاش شبانه روزی این مدت، نتایج مطلوبی در پی خواهد داشت. در ادامه گزارش روز اول حضور رسپینا24 در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران رو شرح میدیم. مثل همیشه با رسپینا24 همراه باشین. 

یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران رسپینا24

روز اول و مخصوصا ساعات ابتدایی شروع به فعالیت نمایشگاه ها، اغلب شاهد حضور پر شوری از بازدیدکنندگان نیستیم، اما به ما ثابت شد که این یک قانون همیشگی نیست و گاهی کاملا عکس این قضیه رو می بینیم. همراهان همیشگی رسپینا24 و بازدیدکنندگان نمایشگاه از همون ساعات ابتدایی با حضورشون در غرفه ی نمایشگاه به ما ثابت کردن که نتیجه ی تلاش، چیزی جز موفقیت نیست.

مهمانان ویژه ی غرفه ی رسپینا24 در نمایشگاه گردشگری تهران

رسپینا24 که با هدف گسترش ارتباطات و توسعه ی فعالیت خودش در این نمایشگاه شرکت کرده بود، در روز اول نمایشگاه گردشگری تهران، میزبان مدیران ایرلاین ها و بسیاری از آژانس های مطرح ایران بود و این یعنی رسپینا24، در همون روز اول به بخش مهمی از هدفش دست پیدا کرد. باعث افتخار بود که مدیران مطرح حوزه ی گردشگری، حضور در غرفه ی رسپینا24 رو در برنامه های روز اول برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران قرار دادن. مدیر مجموعه ی رسپینا24 و مدیران ایرلاین ها و آژانس های گردشگری با هم عکس یادگاری گرفتن و در زمینه ی گسترش ارتباطات کاری با هم گفتگو کردن.

نمایشگاه گردشگری تهران رسپینا24


برنامه های ویژه ی رسپینا24 در نمایشگاه گردشگری تهران

همون طور که قبلا قول داده بودیم، برای بازدیدکنندگان از غرفه ی رسپینا24 در نمایشگاه گردشگری تهران، برنامه های ویژه ای داشتیم. رسپینا24 همیشه به تعهداتش عمل میکنه و بازدیدکنندگان رو کاملا شگفت زده کرد. هر کدوم از بازدیدکنندگان غرفه ی رسپینا24 شماره ی تلفن همراه، نام و مقصدی که برای سفر دوست داشتن رو روی برگه های مخصوص یادداشت میکردن و به همکارانمون تحویل دادن. همه منتظر بودن ببینن بعدازظهر 3 بهمن، رسپینا24 چطوری میخواد همراهانش رو سورپرایز کنه.

نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران TITE رسپینا24
بالاخره بعدازظهر شد و مدیریت رسپینا24 به قول خودش عمل کرد و دو جایزه ی ویژه برای بازدیدکنندگان اعلام کرد. بعد از قرعه کشی به دو نفر از همراهان عزیزمون یک تور مشهد و یک بلیط هواپیما استانبول اهدا شد. البته یادتون باشه، رسپینا24 در طول حضورش در نمایشگاه گردشگری تهران از این برنامه ها و سورپرایزها زیاد داره. فرصت رو از دست ندین و با حضورتون در غرفه ی رسپینا24 شانس خودتون رو امتحان کنین.

ما در رسپینا24، از 3 الی 6 بهمن ماه در سالن 38 ب، غرفه ی 32، منتظر حضور پر مهر شما عزیزان هستیم.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران رسپینا24