محرم
{{ctrl.notification}}

استانبول مقصدی رویایی در کشور ترکیه می باشد که در حاشیه اروپا واقع شده و از شرق به غرب ادامه دارد. این شهر دو قاره را به یکدیگر متصل می کند. تور استانبول و خرید بلیط هواپیما استانبول گردشگران را با لایه های تاریخی، فرهنگ و آداب و رسوم، رنگ هاو عطر های متفاوت و معماری متنوع، غذاهای گوناگون آشنا می کند و باعث می شود سفرشان را با خاطراتی جذاب تر به یاد ماندنی کنند. شهر استانبول همیشه پر از هیجان و شلوغی ست و مردم دائما در حال تکاپو هستند چنانچه نیاز به تنوع و هیجانی وصف ناپذیر دارید و می خواهید از تمامی تفریحات سفر بهره مند شوید، خرید تور استانبول و این سفر خارجی شما را به باغی زیبا، سفری تاریخی پر از هیجان و نوشیدن فنجان چای کوچکی در محل اقامتتان می برد و به شما انرژی دوباره ای می بخشد.

توراستانبول-رسپینا 24

قوانین اخذ ویزای جهت تور استانبول

قبل از هر چیز برای خرید تور استانبول یا هر تور خارجی باید ابتدا اقدام به دریافت ویزا کنید. در اینجا برای شما می‌گوییم چطور می توانید ویزای توریستی استانبول را بگیرید. با توجه به قوانین کشور ترکیه دریافت ویزا برای هر کشور متفاوت می باشد، به دلیل توافقاتی که بین ایران و ترکیه وجود دارد برای رفتن به ترکیه و سفر استانبول نیاز به دریافت ویزای مخصوص نداریم.

 ویزای توریستی  برای تور استانبول به مدت ۹۰ روز یعنی برای سه ماه اقامت داده می شود. درخصوص ایرانیان با توجه به توافقاتی که میان  ایران و ترکیه وجود دارد، ورود ایرانیان به استانبول نیازمند پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار است. برای سفر به ترکیه چه سفر زمینی و چه سفر هوایی پاسپورت شما باید دست کم شش ماه اعتبار داشته باشد. در هر دو مورد ویزا در همان لحظه  ورود به خاک ترکیه صادر می شود.

بهترین زمان بازدید از استانبول و رزرو تور استانبول

رزرو تور استانبول برای دیدار از شهر زیبای استانبول در هر زمانی از سال امکانپذیر است، اما با توجه به تغییر فصل میزان گردشگران در شهر نیز متفاوت است. بهار و آغاز تابستان زمان مناسب برای حضور در استانبول است. من قطعا توصیه می کنم اولین سفر خود را به استانبول در ماه های می و ژوئن انجام دهید.

در تابستان هوا واقعا گرم است، روزهای طولانی و تورهای قایقرانی شگفت انگیز آماده اند. این فصل برای تور ارزان استانبول عالی ست و بهترین زمان برای گرفتن بلیط ارزان هواپیما استانبول است.وقتی زمستان می رسد، هوا بسیار سرد می شود، اما شاید شما بتوانید به اندازه کافی از این هوا نیز لذت ببرید و خیلی خوش شانس باشید که برف های این فصل را ببینید. و در پاییز هنگامی که بارش باران وجود دارد، استانبول زیبا به نظر برسد. آب و هوای سرد در ترکیه در ماه سپتامبر و اکتبر شروع می شود. این زمان نیز برای خرید تور ارزان استانبول و خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی مناسب به نظر می رسد.

توراستانبول-رسپینا 24

 آنچه در استانبول با رزرو تور استانبول باید از انجام دادن آن اجتناب کرد:

شهربزرگ استانبول کاملا امن می باشد. شاید افرادی خیلی کمی را مشاهده کنید که در خیابان ها تکدی گری می کنند،  اغلب این افراد به گردشگران و مردم شما آسیب نمی رسانند. دلیل حضور این افراد در خیابان ها درگیری های خاورمیانه می باشد که باعث شده  بسیاری از پناهندگان در خیابان های استانبول زندگی می کنند.

این افراد درمنطقه ای است که در اطراف خیابان تارباراسی واقع در نزدیکی میدان تاکسیم قرار دارد بیشتر دیده می شوند و به دلیل اینکه این محل ، مرکزفروش مخدرها خطرناک می باشد. بنابراین لطفا از رفتن به این محل به خصوص در شب اجتناب کنید.

هنگام بازدید از مساجد و مراکز مذهبی، لطفا دامن یا شلوار بلند بپوشید، همچنین به یاد داشته باشید که شانه ها و قفسه سینه را کاملا پوشش دهید. در هر کشوری فرهنگ و آداب و رسومی وجود دارد که شما باید تلاش کنید این فرهنگ و آداب رسوم را مخصوصا در مناطق و مراکز مذهبی رعایت کنید.

یک روسری زیبا گزینه ای مناسب برای پوشش دادن سر بانوان در مساجد است و برای محافظت شما از خورشید و گرما به نظر مناسب می آید. در ورودی مراکز و مکان های مذهبی آقایان وبانوان نکات گفته شده که باید حتما رعایت کنید. تا از سفر خارجی و خرید تور استانبول لذت ببرند.

توراستانبول-رسپینا 24

خوردن و آشامیدن در استانبول

تور استانبول سفر به بهشت ​​غذا، شیرینی و نوشیدنی ها و چای های متنوع می باشد. خیابان های استانبول مملوء از فروشگاه ها، کبابسرا ها، رستوران های دنج، چای خانه ها و کافی شاپ هایی ست که دائما در حال ارائه خدمات هستند. بسیاری از طعم ها، ادویه ها، مواد تشکیل دهنده ای که  در غذاهای خوشمزه ترکیه هستند، و بسیار دلچسب و خوش طعم می باشند دراین محله موجوداست.

یکی از چیزهایی که باید به یاد داشته باشید این است که: همه چیز را امتحان کنید! غذا در ترکیه گران نیست، حتی در یک رستوران خوب در استانبول، شما می توانید یک غذای خوب  با هزینه ی کم بخرید. شام محلی  را می تواند در اطراف میدان تکسیم و در خیابان استقلال بخورید. بوفه رستوران های ترکی را ببینید تا غذاهای مختلف  آن را بشناسید و سعی کنید با خوردن دسراز باقلوای سنتی ،بستنی یا برخی از دسرهای ترکی دیگر لذت ببرید و این همان چیزی است که بعنوان تجربه از سفر خارجی ، از طریق بلیط ارزان هواپیما و تور استانبول نصیب شما می شود.

توراستانبول-رسپینا 24

اسرار سفر – با خرید تور استانبول در استانبول کجا بمانید و چه کاری انجام دهید.

قبلا گفتیم توراستانبول سفر به شهریست که ارتباط بین شرق و غرب می باشد. جایی که زندگی باستانی و مدرن کنار هم قرار می گیرد. سده های تاریخ، امپراتوری ها، فرهنگ ها و مذاهب در خلال هم دیده می شود . ما می دانم که این سخنان گاهی کمی کلیشه ای می شود، اما کاملا صدق می کند! استانبول از تابلوی زیبا، دو جهان تاریخی و مدرن در یک قاب ساخته شده است.

برای شروع برنامه سفر و خرید تور استانبول  سوالی را همیشه از خودتان بپرسید: سبک سفر خود را چطور می بینید؟ من درباره ی بودجه ی  رزرو هتل خارجی یا غذاهای رستوران صحبت نمی کنم. سوال من این است: از سفر خود به استانبول چه انتظاری دارید؟  برخی از روزهای طولانی و شب های آرام،  برخی از گشت و گذارها در طول روز و برخی از غروب آفتاب لذت می برند شما چطور لذت می برید؟ پاسخ این سؤال ها به شما کمک می کند که سفرخود را سازماندهی کنید و سپس اقدام به خرید تور استانبول کنید.

برای برنامه ریزی سفرتان و خرید تور استانبول، این سه مورد  را بررسی می کنیم

  • در استانبول کجا بمانید؟
  • آنچه می خواهید در استانبول انجام دهید، چیست؟
  • آیا استانبول را می شناسید؟

بعد از خرید تور ارزان استانبول خوب است دقت کنید

هزینه ای که جهت خرید تور استانبول به آژانس می پردازید تنها جهت حمل و نقل به استانبول و تامین اقامتتان است و بیشتر وقت شما در اختیار خودتان خواهد بود. سعی کنید قبل از سفر برنامه ریزی های لازم را انجام دهید تا چیزی را از قلم نیندازید.

تمام اطلاعات سفر را در هنگام خرید مطالعه بفرمایید و سعی کنید اطلاعات مهم آن را یادداشت کنید . مانند تاریخ رفت و برگشت ، میزان بار مجاز ، نام هتل محل اقامت و ...

شما می توانید استراحتگاه هایی را در میادین و خیابان های شهر پیدا کنید و یا برای رفع خستگی به مکان های دیگری مانند مسجد بروید .

بیشتر توالت های عمومی در ترکیه رایگان نیستند با این حال می توانید از سرویس یهداشتی مساجد ، رستوران ها و هم چنین کافه ها استفاده کنید تا مجبور به پرداخت پول اضافی نباشید.

از رفتن به خیابان ترلابسی خودداری کنید چرا که این خیابان به ناامنی مشهور است. خلافکاران ترکیه و قاچاقچیان مواد مخدر همه در این منطقه زندگی می کنند و می توانند برای شما مشکل تراش شوند.

از آن جایی که شما به عنوان گردشگر در آن کشور تردد می کنید لذا احترام به فرهنگ و قوانین آن ، نشان دهنده ادب است. در سطح شهر نیازی به تن کردن لباس ترکی نیست اما در مساجد ترکیه حتما لباس پوشیده و مرتب بپوشید.

از نظر فرهنگی مردم ترکیه بسیار شبیه ایرانیان هستند لذا از نظر درک فرهنگی آن جا به مشکلی بر نخواهید خورد ، لذا از انجام دادن کارهایی که در ایران نیز معنای خوبی نمی دهد مانند خیره شدن به مردم بپرهیزید.

شماره و آدرس سفارت و کنسولگری ایران در ترکیه را برای احتیاط همراه داشته باشید تا در هنگام احتیاج استفاده کنید.

توراستانبول-رسپینا 24

نگران نباشید ما همه نقاط را می شناسیم!

یکی از چیزهایی که باید در نظر داشته باشید این است که: باید انتخاب هوشمندانه برای اقامت در استانبول و خرید تور استانبول داشته باشید. رزرو هتل مهم است. ما می دانیم که قیمت و رتبه بندی هتل ها از اهمیت برخوردار است، اما قطعا شما نمی خواهید در یک هتل فوق العاده ولی کاملا دور از جاذبه های گردشگری بمانید. به همین دلیل است که از شما خواستیم انتظارات تان را در مورد سفرتان بیان کنید. اطلاعات این مقاله شما را راهنمایی خواهد کرد تا بهترین مکان را برای اقامت در استانبول داشته باشید و سفر خارجی خوبی را با خرید تور استابول تجربه کنید. با رسپینا 24 روی زمین نمی مانید...

تور استانبول , خرید تور استانبول , خرید ارزان تور استانبول , خرید آنلاین تور استانبول , خرید اینترنتی تور استانبول , خرید آنلاین تور استانبول رسپینا 24

فرم نظر سنجی

لیست نظرات
expand_less

فرم نظر سنجی

امتیاز شما به این شهر: :