{{ctrl.notification}}

تور های تلفنی

کارشناس تور نام تور شرح تور مدت حداقل نرخ مشاهده
هتل آدرس هتل خدمات نرخ
(هر نفر در اتاق دو تخته)
تماس
سرای اردیبهشت star_rate
اصفهان، خیابان کاشانی، حد فاصل خیابان شیخ بهایی و خیابان طالقانی، کوچه 31
صبحانه
1,660,000
تومان
phone
02191012900
جام فیروزه star_rate
اصفهان، خیابان استانداری، گذر سعدی، نبش میدان نقش جهان
صبحانه
1,650,000
تومان
phone
02191012900
ویانا star_rate
اصفهان، خیابان آیت الله کاشانی، رو به روی خیابان میرداماد
صبحانه
1,780,000
تومان
phone
02191012900
پارتیکان star_rate
اصفهان ورودی میدان نقش جهان-خیابان استانداری-کوچه گذر سعدی
صبحانه
1,650,000
تومان
phone
02191012900
کریاس star_rate
اصفهان، خیابان استانداری، کوچه ژاله، کوچه شهید عمرانی، پلاک39
صبحانه
2,300,000
تومان
phone
02191012900
هشت بهشت star_rate
اصفهان، چهارراه فلسطین، خیابان استانداری، نبش کوچه شماره 8
صبحانه
1,850,000
تومان
phone
02191012900
مروارید star_rate
اصفهان، خیابان مسجد حکیم، جنب بانک ملت
صبحانه
1,600,000
تومان
phone
02191012900
طوبی star_rate
اصفهان، خیابان فردوسی، خیابان سید علیخان
صبحانه
1,730,000
تومان
phone
02191012900
سما star_rate
اصفهان، شهرک صنعتی جی، خیابان دهم
صبحانه
1,800,000
تومان
phone
02191012900
آفتاب star_rate
اصفهان، خیابان زینبیه، خیابان آیت الله غفاری، خیابان آزادی، کوچه شبنم
صبحانه
1,760,000
تومان
phone
02191012900
وسیله نقلیه خدمات تور توضیحات
رفت :
هواپیما
برگشت :
هواپیما
صبحانه ، اینترنت در هتل
توضیحات تور: حضور حداقل یک ساعت و نیم قبل از پرواز در فرودگاه همراه داشتن کارت شناسایی معتبر همراه داشتن مدرک محرمیت برای زوجین
هتل آدرس هتل خدمات نرخ
(هر نفر در اتاق دو تخته)
تماس
عالی قاپو star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
اصفهان، خیابان شمس آبادی، انتهای خیابان کووالالامپور، سمت راست خیابان چهارباغ عباسی
صبحانه
2,050,000
تومان
phone
02191012900
آسمان star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
اصفهان، خیابان شهید مرتضی مطهری، مقابل پل فلزی
صبحانه
2,130,000
تومان
phone
02191012900
وسیله نقلیه خدمات تور توضیحات
رفت :
هواپیما
برگشت :
هواپیما
بیمه مسافرتی اقامت در هتل همراه با صبحانه اینترنت در هتل
حضور حداقل یک ساعت و نیم قبل از پرواز در فرودگاه همراه داشتن کارت شناسایی معتبر همراه داشتن مدرک محرمیت برای زوجین
هتل آدرس هتل خدمات نرخ
(هر نفر در اتاق دو تخته)
تماس
عالی قاپو star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
اصفهان، خیابان شمس آبادی، انتهای خیابان کووالالامپور، سمت راست خیابان چهارباغ عباسی
صبحانه
2,380,000
تومان
phone
02191012900
سفیر star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
اصفهان، چهار باغ عباسی، خیابان آمادگاه (شهید مدنی)، مقابل هتل عباسی
صبحانه
2,550,000
تومان
phone
02191012900
آسمان star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
اصفهان، خیابان شهید مرتضی مطهری، مقابل پل فلزی
صبحانه
2,470,000
تومان
phone
02191012900
پیروزی star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
اصفهان، میدان امام حسین (ع)، ابتدای چهار باغ پایین
صبحانه
2,450,000
تومان
phone
02191012900
وسیله نقلیه خدمات تور توضیحات
رفت :
هواپیما
برگشت :
هواپیما
اقامت در هتل همراه با صبحانه اینترنت در هتل 1گشت از مسیرهای زیر:ظرفیت 1الی 4نفر بدون پرداخت ورودیه 1-مسجدامام،مسجد شیخ لطف الله،کاخ عالی قاپو،عمارت چهلستون،بازار قیصریه 2-کلیسای وانک،منارجنبان،آتشگاه،پل خواجو،سی وسه پل
حضور حداقل یک ساعت و نیم قبل از پرواز در فرودگاه همراه داشتن کارت شناسایی معتبر همراه داشتن مدرک محرمیت برای زوجین

تور اصفهان از مشهد سفری بی نظیر به دیار سی و سه پل و زاینده رود است. اصفهان که از گذشته تا به امروز به خاطر دارا بودن شرایط  اقلیمی خوب و تاریخچه ای ناب، لقب نصف جهان را دارد، همیشه مورد توجه گردشگران و توریست های خارجی قرار می گیرد. با خرید بلیط هواپیما برای سفر به این شهر تجربیات و دانسته های متفاوتی را بدست خواید آورد.

اصفهان که 163 اُمین شهر بزرگ جهان است از گذشته تا به امروز نام های متفاوتی چون صفاهان، پارتاک، رشورجی و سپاهان را پشت سر گذاشته است. در این مطلب به آشنایی بیشتر با اصفهان، شهر هنرهای زیبا که گویش محلی زیبا و معروفی دارند بیشتر آشنا می شویم. با رسپینا24 همراه باشید و خرید این تور مسافرتی را تجربه کنید.

خرید تور اصفهان از مشهد

سفر از مشهد به اصفهان با رعایت پروتکل های بهداشتی

در این روزها که کرونا ویروس در میان تمام جوامع بشری به چشم می آید رفتن به سفر با رعایت پروتکل های بهداشتی همراه شده است. از جمله اقدامات موثری که در ابتدا سفر با آن رو به رو می شوید ارائه ملزومات بهداشتی از قبیل ماسک و دستکش از طرف ایرلاین و هتل می باشد. همچنین نکته مهمی که در این شرایط جایگاه بسیار ویژه ای دارد، انتخاب تورها و هتل های معتبر است که در تور از مبدا مشهد به اصفهان نیز می تواند سفر را برای شما با استرس کمتری مواجه سازد. در نظر داشته باشید که در این بازه زمانی شرط اول سفر رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی شما می باشد.

زمان مناسب برای خرید تور اصفهان از مشهد

اصفهان شهری با اقلیم آب و هوایی نیمه خشک و معتدل است. برای سفر به این شهر اوایل فصل بهار و پاییز پیشنهاد می شود. و بهترین ماه سفر به اصفهان، اردیبهشت ماه می باشد که هم زمان خوش آب و هوایی است و هم متقارن با رویش گل ها و طبیعت زیبای آن جاست، همچنین از ازدحام و شلوغی برای رزرو هتل نیز در امان هستید. پس به یاد داشته باشید که بهترین انتخاب شما تعیین کننده تجربه متفاوتی خواهد بود. البته که شهر اصفهان در تمام فصل های سال طرفداران خاص خود را دارا می باشد.

تجربه گردشی متفاوت در تور اصفهان از مشهد

در سفر به اصفهان مناطق دیدنی و جاذبه های تاریخی بسیاری وجود دارد که با رزرو تور اصفهان از مشهد به ترتیب در لیست برنامه های شما قرار می گیرد. همچنین در ادامه به مهم ترین جاذبه های تاریخی و دیدنی اصفهان اشاره خواهیم کرد.

زاینده رود و سی و سه پل

هر گردشگری که به اصفهان می رسد در ابتدا آدرس زاینده رود و سی و سه پل را می گیرد . رود خانه زاینده رود که بر روی آن پل های معروف اصفهان از جمله پل الله وردی خان یا سی و سه پل معروف قرار دارد در شب هنگام شکست نور را در آب های زاینده رود به تصویر می کشد و رقص نوری زیبا را برای همگان به نمایش می گذارد. پل خواجو نیز فاصله نزدیکی با سی و سه پل دارد که دیدن آن نیزخالی ازلطف نیست.

میدان نقش جهان

در سفر به اصفهان شما به میدان نقش جهان خواهید رفت که از مهم ترین مناطق حاضر در اصفهان است. با رفتن به میدان نقش جهان شما با یک تیر چند نشان زده اید. به یاد داشته باشید که زمان مناسبی برای رفتن به آن جا را انتخاب کنید؛ زیرا که چند ساعتی را در آن جا از 4 اثر تاریخی مهم از جمله : بنای عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام و سر در قیصریه دیدن خواهید کرد. همچنین در حافظیه چهار طرف میدان نقش جهان حجره هایی با فروش صنایع دستی و ظروف خاتم کاری، میناکاری و ... وجود دارند که می توانید خرید خود را انجام دهید.

کاخ چهل ‌ستون

بنای تاریخی چهل ستون از آثار قدیمی دوران صفویان می باشد که مکانی برای پذیرایی مهمان های خاص شاه عباس صفوی بوده است. دیدن این بنای قدیمی خالی از لطف نیست.

عمارت عالی ‌قاپو

مطرح بودن عمارت زیبای عالی قاپو به خاطر وجود مینا کاری های زیبای آن، که مربوط به دوران شاه عباس صفوی بوده است و باعث شهرت این اثر شده است. همچنین این اثر معماری زیبایی دارد که پیشنهاد می شود با رزرو هتل در اصفهان از دیدن آن غافل نشوید.

آتشگاه

از جاذبه های گردشگری اصفهان که قدمتی باستانی دارد کوه آتشگاه است، که در گذشته محلی برای نگه داری گنجینه ها بوده است و محل  دفن طهمورث نبی می باشد.

 همچنین آثار و جاذبه های دیگری از جمله ؛ باغ گل ها، باغ پرندگان، منار جنبان، مدرسه چهار باغ، عمارت هشت بهشت و ... نیز وجود دارد که شما می توانید با رزرو اینترنتی تور اصفهان از مشهد از آن دیدن کنید.

 بازارهای اصفهان

به هر کجا که سفر می کنید یکی از جاذبه های گردشگری آن سفر رفتن به خرید و صرف وقت در بازارها و مراکز تجاری می باشد. اصفهان نیز که مزیت دیگری چون بازار هایی با بافت سنتی و قدیمی و فروش محصولات هنری و صنایع دستی را دارد قسمت مهمی از سفر را شامل می شود. در ادامه با بازار های مهم تجاری و سنتی این شهر همراه هستیم:

بازار قیصریه

بازار قیصریه که برای خرید محصولات صنایع دستی به شما پیشنهاد می شود، مرکز خوبی برای صرف وقت و لذت بردن از دیدن بازی رنگ و هنر ها می باشد.

بازار بزرگ اصفهان

بازاری که در قرن 11 احداث شده است و معماری پیچیده آن با هزار تو های زیبا باعث جذب مخاطب شده است، جایگاه خوبی برای خرید فرش، ادویه جات و ... می باشد. مدنظر قرار دهید که در این سفر شما در ابتدا جذب مجموعه هایی می شوید که برای فروش صنایع دستی، ظروف میناکاری، آیینه کاری، خاتم کاری، زربافی و ... محصولاتی را ارئه می دهند. شهر اصفهان علاوه بر بازار های سنتی ای که ذکر شد شامل مجتمع های تجاری دیگری چون؛ مجتمع پارک،سیتی سنتر، بازار گل و گیاه و ... نیز می باشد.

رزرو تور اصفهان از مشهد

خرید تور ارزان اصفهان ازمشهد

برای آن که سفر خود را از مشهد به مقصد اصفهان آغاز کنید در ابتدا می توانید به سامانه رسپینا24 مراجعه کرده و از قسمت رزروآنلاین تور با وارد کردن مشخصات و تاریخ سفر، تعیین وسیله نقلیه و تعداد نفرات تور را خریداری فرمایید. به یاد داشته باشید که شما در این سامانه می توانید از تورهای لحظه آخری و تور با بلیط چارتر نیز باخبر شوید. برای آن که به این تور دستیابی پیدا کنید شما سه مسیر برای رسیدن به اصفهان دارید؛ هوایی با هواپیما، ریلی با قطار و یا زمینی با اتوبوس می تواند از انتخاب های شما باشد

تور اصفهان از مشهد هوایی

گردشگران عزیز می توانند تور اصفهان را به صورت هوایی تجربه سریع و بی دردسری تجربه کنند و در زمان سفر خود صرفه جویی کنند. اما توجه داشته باشید که سفر با هواپیما هزینه بیشتری به نسبت دو راه دیگر دارد. اما در برخی مواقع تورهای هوایی در سامانه رسپینا24 شامل تخفیفات لحظه آخری و یاچارتر می شوند.

تور اصفهان از مشهد با قطار

تجربه سفر با قطار، تجربه متفاوتی است که برای دیدن کویر و صحرا هایی که میان راه واقع هستند می توان از آن لذت برد. خریدبلیط قطار هزینه به صرفه تری به نسبت هواپیما دارد و  حضور گردشگران درقطار با جذابیت هایی که میان راه وجود دارد خالی از لطف نیست.

تور زمینی اصفهان از مشهد

اگر برای سفر خود بودجه مشخصی را در نظر دارید؛ بهترین انتخاب برای سفر، اتوبوس است. در این سبک سفر نیز خاطراتی را تجربه خواهید کرد که خالی از لطف نیست. برای تهیه تور با بلیط اتوبوس نیز می توانید به رسپینا24 مراجعه نموده و از سایر مزایای این سامانه بهره مند شوید

 تور اصفهان از مشهد رسپینا 24

شما می توانید با مراجعه به سامانه رسپینا24 نسبت به خرید ارزان تور اصفهان از مشهد اقدام نمایید و از مزایایی چون پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان ما،استرداد بلیط و ... نیز بهره مند شوید.

error_outline نیاز به راهنمایی دارید؟

تور اصفهان از مشهد را چطور ارزان تر خریداری کنیم؟

برای خرید تور ارزان اصفهان از مشهد لازم است به زمان سفر، هوایی یا زمینی بودن آن و همچنین نوع هتل و مدت زمان سفر توجه کنید. به طور کلی تورهای هوایی در بازه های زمانی تعطیلات نوروز با هتل های 5 ستاره گران تر از سایر تورها می باشند

بهترین زمان برای خرید تور اصفهان کدام است؟

با توجه به شرایط آب و هوایی، تعطیلات نوروز و ماه های ابتدایی بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به این شهر خواهد بود. برای تجربه سفرهای ارزان تابستان و زمستان گزینه های مناسبی می باشند

امکان استرداد تور اصفهان از مشهد وجود دارد؟

شرایط استرداد تور به قوانین کنسلی بلیط و همچنین هتل بستگی دارد

بهترین جاذبه های گردشگری که در این سفر می توان مورد بازدید نمود کدام است؟

کاخ چهلستون، میدان نقش جهان، کاخ هشت بهشت، آکواریوم تونلی اصفهان، کاخ عالی قاپو، سی و سه پل، مسجد امام اصفهان، باغ پرندگان اصفهان، باغ خزندگان اصفهان