{{ctrl.notification}}

تور های تلفنی

کارشناس تور نام تور شرح تور مدت حداقل نرخ مشاهده
هتل آدرس هتل خدمات نرخ
(هر نفر در اتاق دو تخته)
تماس
جنگلی سالاردره star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
ساری، بلوار کشاورز، کیلومتر 12 جاده ساری به سمنان، مقابل کارخانه کاغذ و چوب
صبحانه
1,400,000
تومان
phone
02191012900
نوید star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
ساری، کیلومتر 4 جاده ی ساری به قائمشهر
صبحانه
1,000,000
تومان
phone
02191012900
وسیله نقلیه خدمات تور توضیحات
رفت :
هواپیما
برگشت :
هواپیما
بلیط رفت و برگشت هواپیما.اقامت با صبحانه
همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر برای زوجین.حضور حداقل یک ساعت قبل از حرکت در فرودگاه الزامی است

تور ساری ارزان از مبدا تهران از جمله تورهایی می باشد که با توجه به تعطیلات نوروزی بیشتر مردم به دنبال این تور داخلی هستند تا بدون دغدغه به شهر زیبای استان گلستان سفر داشته باشند و با صرف هزینه های کمتر پلن سفر خانوادگی را طراحی کنند و با خرید تور ساری ارزان از مبدا تهران از تور شمال گردی  نوروزی به همراه رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما بهره مند شوید.

تور ساری ارزان از مبدا تهران - رسپینا 24

تور ساری ارزان از مبدا تهران چگونه برنامه ریزی می شود؟

تور ساری ارزان از مبدا تهران با جزئیاتی ارائه می شود.  اساسا زمانی که  نام تور برده می شود یعنی پلن سفری که آژانس برنامه ریزی می کند و در این پلن سفری خرید بلیط هواپیما، یا خرید بلیط قطار و یا خرید بلیط اتوبوس همراه با رزرو هتل یا اقامتگاه های مناسب  برای اسکان در وجود دارد.

ارزیابی قیمت تور ساری ارزان از مبدا تهران بر اساس چه فاکتورهایی می باشد؟

ارزیابی قیمت تور ساری ارزان از مبدا تهران به موارد مهمی از جمله رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما یا خرید بلیط قطار و اتوبوس بستگی دارد. این فاکتور از لحاظ قیمتی برارائه انواع تورها موثر هستند و به عنوان مثال هتل ها با استار بالا و از نوع خدمات تاپ ترین ها با قیمت بیشتری می باشند اما در لول پایین تر اگر رزرو هتل را انجام دهید، هزینه ها کمتر می شود. در مورد خرید بلیط هواپیما نیز، ایرلاین ارائه دهنده پرواز، نوع کلاس پروازی و وسایل نقلیه سفری در بستن قیمت تور موثر است. همین عامل اصلی که در خرید انواع تور داخلی و خرید تور خارجی اثر گذارند، بازه ی زمانی سفر است به عنوان مثال ایام نوروز از ایام سفری پیک و پرمتقاضی برای سفر هستند و در ایام غیر پیک بلیط هواپیما و رزرو هتل یا اقامتگاه بسیار ارزانتر است. خرید آنلاین ارزانترین تور ساری و رزرو هتل در فصل هایی که متقاضی سفر کمتر است بیشتر دیده می شود.

جاذبه های دیدنی شهر ساری با خرید تور ساری ارزان از مبدا تهران

با خرید تور ساری ارزان از مبدا تهران خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل های ساری در پکیج شما دیده می شود. دیگر نیازی نیست که نگران هزینه بلیط هواپیما و رزرو هتل و اقامت باشید، راجع  بهترین مکان های گردشگری ساری بخوانید:

خانه کلبادی

 با خرید تور ساری ارزان از مبدا تهران به ساختمان تاریخی کلبادی تاریخی در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده است سری بزنید. این خانه به دستور سردار جلیل ، یکی از فرماندهان ارتش  آن زمان ساخته شده است. بعدها این خانه به نوه اش منوچهرخان کلبادی واگذار شد. سبک معماری این بنا از زیارتگاههای دوره قاجار گرفته شده و از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است. قسمت اصلی خانه در دو طبقه با بخش های داخلی و یک زیرزمین احداث شده است و هر طبقه دارای اتاق های متفاوت است. در طبقه دوم یکی از زیباترین اتاق های خانه وجود دارد و هر قسمت از آن یادآور یکی از هنرهای تزئینی دوره قاجار است.  مصالح به کار رفته در این ساختمان از جنس چوب و آجر است و سقف آن به شکل شیروانی و ساخته شده است. ساختمان "کلبادی" مکانی زیبا و قدیمی است که در مرکز شهر "ساری" واقع شده و به 200 سال پیش بر می گردد. این بخش از دو بخش به نام های "اندارونی" و "بیرونی" تشکیل شده است.

امامزاده یحیی

برج آجری امامزاده یحیی در ساری قرار دارد و دارای قفسه چوبی و درهای باستانی است. این کتیبه در سال 849 هجری قمری ساخته شده است. امامزاده یحیی یکی از فرزندان امام موسی کاظم (ع) است.  سازه این برج به ارتفاع 20 متر و مدور شکل و با هرمی مانند گنبد است.

فرح آباد

در فاصله 28 کیلومتری قرار دارد و در زمان سلطنت شاه عباس صفوی، به عنوان یکی از ساختارهای مهم در شمال ایران قلمداد می شد. کاخ های سلطنتی، مساجد، مدارس، بازارها، حمام ها، پل ها و باغ ها در اینجا برپا شده است . متأسفانه این آثار توسط گروهی از قزاقهای شورشی تزار نابود شد. فقط مسجد از این شورش ها دست نخورده باقی ماند. ساختار مذكور، يعني مسجد شامل: حياط مركزي و ساختمان مسجد می باشد که تکنیک های بی نظیر معماری در آن استفاده می شود.

مسجد  جام ساری

این بنا به دستور ابوالقاسم حاکم عرب طبرستان در سال 144 هجری ساخته شده است. دارای حیاط مربعی شکل و ایوان می باشد.

امامزاده عباس               

با گنبدی به صورت هرمی که از لحاظ هنری و تاریخی دارای ارزش ویژه ای است. بنای چوبی زیبا و باستانی که مقبره آن  به تاریخ 897 هجری قمری ایجاد شده است. در اینجا امامزاده سه ​​شخصیت آرامیده اند، به نام های امامزاده عباس ، محمد و حسن. قسمت های بیرونی و داخلی امامزاده علاوه بر کتیبه ها، گچ کاری ها و آجرها را نشان می دهد.

برج رسکت

برج رسکت در اوایل قرن 5 هجری ساخته شده است و از آجرهایی با گنبدی به شکل طاق ها تزئین شده می باشد. دو کتیبه آجری در اینجا حک شده است، در کتیبه های حاشیه آثار پهلوی و ساسانیان به چشم می خورد.

سد ساری

این سد در بخش نه محله‌ای ساری واقع شده و توسط خورشید خانم ساخته شده است. همین قسمت شامل ورودی و راه پله است و  در بخشی از این سد هنوز آب وجود دارد. قسمت بالایی  درگاه سد به وسیله کاشی کاری تزئین شده است.

مجتمع تالاب سرندون و بالندون

در نزدیکی روستای سیه محلاله و در فاصله 25 کیلومتری از ساری قرار دارد. سرندون در جنوب و بالندون در شمال قرار دارند. این تالاب به مساحت 30 هکتار است و در پاییز و زمستان آب  زیادی در آن وجود دارد ، در حالی که در بهار و تابستان آب کم می شود. آب  آن شیرین است. (1tto) در این تالاب ها و مناطق اطراف آن انواع پوشش گیاهی متناسب با منطقه وجود دارد. زیستگاهی عالی برای پرندگان و گونه های مختلف جانوری ست.

تور ساری ارزان از مبدا تهران - رسپینا 24

هتل های ساری

در اینجا نام چند هتل را که در ساری قرار دارند، به تفصیل آورده ایم می توانید جهت رزرو هتل در خرید تور ساری ارزان از مبدا تهران از آنها استفاده کنید.

هتل اسرم
هتل بادله ساری

هتل نوید

هتل نارنجستان ساری

هتل جنگلی سالار دره ساری

تور ساری ارزان از مبدا تهران - رسپینا 24

 نحوه ی خرید  تور ساری ارزان از مبدا تهران

رسپینا 24 همیشه درکنار شماست. از کارشناسان ما برای خرید بلیط هواپیما و خرید تور به هر مقصدی که دوست دارید سفر کنید کمک بگیرید. تور ساری ارزان از مبدا تهران را با  اپلیکیشن رسپینا 24 رزرو کنید. شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما هستیم. نظرات تان را برای ما ارسال کنید و ما را در بهبود کیفیت سایت و اپلیکیشن هدایت کنید. با خرید اینترنتی بلیط هواپیما، خرید آنلاین بلیط قطار، خرید بلیط اتوبوس رسپینا24 به بهترین نقاط دنیا سفر کنید. با ماروی زمین نمی مانید.

تور ساری  ارزان از مبدا تهران , خرید تور ساری ارزان از مبدا تهران , خرید تور

error_outline نیاز به راهنمایی دارید؟