• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • تور ساری از مشهد

expand_more
{{ctrl.notification}}

تور های تلفنی

کارشناس تور نام تور شرح تور مدت حداقل نرخ مشاهده
هتل آدرس هتل خدمات نرخ
(هر نفر در اتاق دو تخته)
تماس
جنگلی سالاردره star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
ساری، بلوار کشاورز، کیلومتر 12 جاده ساری به سمنان، مقابل کارخانه کاغذ و چوب
صبحانه
2,050,000
تومان
phone
02191012900
نوید star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
ساری، کیلومتر 4 جاده ی ساری به قائمشهر
صبحانه
1,650,000
تومان
phone
02191012900
نارنج star_ratestar_ratestar_rate
ساری، کیلومتر 3 میدان خزر، منتهی به دریای فرح‌آباد
صبحانه
1,660,000
تومان
phone
02191012900
اسرم star_ratestar_ratestar_rate
ساری، ابتدای کمربندی، نرسیده به پل تجن، میدان هلال احمر
صبحانه
1,720,000
تومان
phone
02191012900
وسیله نقلیه خدمات تور توضیحات
رفت :
هواپیما
برگشت :
هواپیما
اقامت در هتل همراه با صبحانه . اینترنت در هتل
حضور حداقل یک ساعت و نیم قبل از پرواز در فرودگاه همراه داشتن کارت شناسایی معتبر همراه داشتن مدرک محرمیت برای زوجین
هتل آدرس هتل خدمات نرخ
(هر نفر در اتاق دو تخته)
تماس
جنگلی سالاردره star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
ساری، بلوار کشاورز، کیلومتر 12 جاده ساری به سمنان، مقابل کارخانه کاغذ و چوب
صبحانه
2,250,000
تومان
phone
02191012900
نوید star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
ساری، کیلومتر 4 جاده ی ساری به قائمشهر
صبحانه
1,650,000
تومان
phone
02191012900
وسیله نقلیه خدمات تور توضیحات
رفت :
هواپیما
برگشت :
هواپیما
بلیط رفت و برگشت هواپیما.اقامت با صبحانه
همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر برای زوجین.حضور حداقل یک ساعت قبل از حرکت در فرودگاه الزامی است

تور ساری از مشهد، همه ساله با شروع فصل تعطیلات، بازار داغی را به خود می گیرد. از طرفی، مشهد نیز به عنوان اصلی ترین قطب گردشگری کشور در فصل سفر و عزاداری ها به پیک ازدحام خود می رسد. اگر شما هم ساکن مشهد هستید، بهتر است در روزهای شلوغ، برنامه ای برای گردش خود و خانواده تان در نظر بگیرید و شهر را با زائران امام رئوف کمی تنها بگذارید. شهر زیبای ساری احتمالا یکی از گزینه های اصلی شما خواهد بود. بنابراین اگر شما هم راهی این تور ساری هستید، حتما تا پایان مقاله همراه ما باشید.

تور ساری از مشهد

قیمت تور ساری از مشهد

چالشی که ذهن بسیاری از مخاطبان را به خود مشغول می کند، هزینه سفر می باشد. وجود مراکز متعدد اقامتی و مسیرهای فعال هوایی و زمینی بی شمار منتهی به ساری، بخش زیادی از مساله هزینه سفر به این شهر را مرتفع نموده است. اما با این حال، توجه به فاکتورهای زیر، هم چنان هزینه های سفر شما را متعادل خواهد کرد.

زمان سفر

تعطیلات نوروز و تابستان، در ساری جایی برای سوزن انداختن نیست. انبوه مسافران در همه جای شهر جای گرفته اند و به همین نسبت قیمت بلیط ها، اقامتگاه ها و هزینه های دیگر مثل هزینه گردش، رستوران و ... افزایش چشمگیر دارد. با شروع فصل پاییز و نیمه اول اردیبهشت، ضمن اینکه شهر خلوت تر می شود، با کاهش تقاضا و مسافر، هزینه ها نیز متعادل تر می شود. بنابراین انتخاب با شماست که بخواهید در فصول خلوت و ارزانی تور ساری از مشهد خود را رزرو نمایید یا فصل های شلوغ و بالطبع گران!

نوع اقامتگاه

از آنجائی که ساری یک قطب مهم گردشگری در کشور محسوب می شود، انواع و اقسام اقامتگاه از هتل های لوکس پنج ستاره گرفته تا پلاژهای ارزان قیمت به وفور در شهر یافت می شود. هم چنین ویلاهای فراوانی را نیز در شهر خواهید یافت که با امکانات نسبی شان، هزینه های مناسبی دارند. اقامتگاه، تاثیر مستقیمی بر قیمت تور ساری از مشهد دارد. اگر هزینه سفر برای تان اهمیت دارد، بهتر است در انتخاب اقامتگاه زیاد سخت گیر نباشید و از پلاژهای ارزان قیمت استفاده کنید.

وسیله نقلیه انتخابی در تور ساری از مشهد

در این میان، اتوبوس های مشهد ساری، با هزینه های مناسبی که دارند، در بین مسافران بسیار محبوب اند. قطار مشهد ساری نیز خط ریلی فعالی دارد که قطارهای با درجه پایین تر هزینه های مناسبی را ارائه می دهد. سفرهای هوایی ضمن اینکه معمولا گران تر می باشند اما جست و جو و انتخاب صندلی های چارتر، تغییر چشمگیری در افزایش هزینه های شما ایجاد نخواهد کرد.

تور های ساری

انواع وسایل نقلیه در تور ساری از مشهد

مسیرهای زمینی و هوایی فراوان منتهی به ساری، خیال هر مسافری را از بابت وسیله ی سفر راحت می کند. از طرفی با توجه به تعدد این وسائل، بلیط های ارزان قیمت نیز از هر کدام به راحتی قابل جست و جو است تا دغدغه ی هزینه نیز برای شما از بین برود.

مسافرت از مشهد به ساری با اتوبوس

از آنجائی که اتوبوس هزینه های پایین تری نسبت به بقیه دارد و بیش تر نیز مورد استقبال واقع می شود، لذا در ابتدای لیست آن را بررسی می نمائیم. ترمینال مسافربری امام رضای مشهد همه روزه از ساعت 7 صبح الی 22، اتوبوس های مقصد ساری را اعزام می کند. جاده ی زمینی مشهد به ساری نیز 3 مسیر را شامل می شود که اتوبوس های تور ساری از مشهد آن را می پیمایند.

مسیر های جاده ای تور مشهد ساری

_ مسیر اول متداول ترین مسیر جاده ای می باشد که از جاده بجنورد به گلستان عبور می کند. زیبایی مسیر سرسبز این جاده سبب شده است تا بسیاری از مسافران که راهی ساری می شوند، از دو مسیر دیگر صرف نظر کنند و از همین جاده رهسپار شوند. طول آن 729 کیلومتر است که حدودا 10 ساعت برای پیمودن با اتوبوس زمان نیاز دارد.

_ مسیر دوم از جاده نیشابور به سمنان می گذرد و از آنجا به ساری ختم می شود. این مسیر 733 کیلومتر طول دارد که طی مدت زمان تقریبا 9 ساعت با اتوبوس پیموده می شود.

_ مسیر سوم از جاده مشهد سبزوار می گذرد و از سبزوار با مسیر اول که در بالا اشاره شد، مشترک می شود. این جاده 758 کیلومتر طول دارد و به 9 ساعت و 18 دقیقه برای طی شدن با اتوبوس زمان نیاز دارد.

از مشهد به ساری با تور

تور ساری از مشهد با قطار

در سفر با قطار شما عزیزان خستگی بسیار کمتری را نسبت به اتوبوس تجربه خواهید کرد، چرا که هم امکان راه رفتن در طول واگن ها برایتان میسر است و هم می توانید روی تخت کوپه خود به استراحت بپردازید. از طرفی قیمت های نسبتا مناسب و امکان اجاره کوپه دربست سبب شده تا خانواده های پرجمعیت از آن استقبال کنند. قطارهای ساری از مشهد، طی ایام هفته راس ساعت 18 عازم می شوند که روزهای آن در هفته متغیر است. این مسیر شامل 2 خط ریلی می باشد: مسیر اول که از نیشابور، شاهرود، گرمسار، پل سفید و قائم شهر عبور می کند و درنهایت به ساری ختم می شود و حدود 15 ساعت به طول می انجامد و مسیر دوم که از قوچان، شیروان، بجنورد، علی آباد کتول، گرگان و بهشهر عبور میکند و در نهایت به ایستگاه ساری می رسد. این جاده ریلی زیبا که کوتاه تر نیز می باشد، 14 ساعت برای پیمودن به طول می انجامد.

تور هوایی مشهد ساری

خطوط هوایی نیز همانند خطوط زمینی در این مسیر فعال هستند. پروازهای مشهد به ساری معمولا همه روزه برگزار می گردد که در این میان، هم بلیط های سیستمی برای مسافران قابل جست و جو و تهیه است و هم صندلی های چارتر. بنابراین شما می توانید تور ساری از مشهد خود را به صورت هوایی نیز رزرو کنید.

تور از مشهد به ساری

نحوه رزرو اینترنتی تور مشهد به ساری

رزرو و تهیه انواع بلیط و تور گردشگری از جمله خدماتی می باشد که به راحتی از سایت رسپینا قابل انجام است. کافی است وارد وب سایت شوید و از کادر بالای صفحه، رزرو آنلاین تور را انتخاب نمائید. در مرحله ی بعد، مبدا مشهد و مقصد ساری به همراه تاریخ رفت و برگشت را انتخاب کنید تا جدول انواع تور با وسایل نقلیه و محل اقامت برای شما به نمایش درآید. قیمت های تور ساری از مشهد نیز بر اساس امکانات و خدمات متفاوت است که می توانید از سرفرصت بررسی و درنهایت بهترین انتخاب را داشته باشید. هم چنین شماره تماس داخلی کارشناسان تور نیز در همین صفحه قید شده است تا درصورت نیاز به راهنمایی، بتوانید به راحتی با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

خدمات گردشگری تور ساری از مشهد رسپینا

سفر به شمال و ساری به بهانه ای نیاز ندارد. دیدن مناظر سرسبز و دریای زیبای آن به اندازه کافی مسافر را سرزنده خواهد کرد تا برای یک استراحت چند روزه، بار سفر ببندید و برای چند روزی عازم ساری شود. وب سایت رسپینا، به عنوان یکی از بزرگ ترین مراجع ارائه خدمات گردشگری، در کنار شما خواهد بود تا به راحتی و بصورت آنلاین اقدام به رزرو و تهیه تور نمائید. فراموش نکنید که کارشناسان ما نیز به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند.

Legal Seafood respina24.ir 10000000 09120393474 مشهد خیابان سناباد بین سناباد 52 و 54 پلاک 682 5 2250 Legal Seafood respina24.ir 10000000 09120393474 مشهد خیابان سناباد بین سناباد 52 و 54 پلاک 682 رسپینا 24 2021-10-23
5/ 5stars
بسیار عالی لذت بردم

error_outline نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

مهمترین نکاتی که باید بعد از رزرو تور ساری از مشهد رعایت کنیم چیست؟ expand_more

همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر برای زوجین.حضور حداقل یک ساعت قبل از حرکت در فرودگاه الزامی است

خدمات تور مشهد ساری رسپینا چیست؟ expand_more

یط رفت و برگشت هواپیما- اقامت با صبحانه - خدمات گردشگری رایگان