{{ctrl.notification}}

تور های تلفنی

کارشناس تور نام تور شرح تور مدت حداقل نرخ مشاهده
هتل آدرس هتل خدمات نرخ
(هر نفر در اتاق دو تخته)
تماس
درویشی star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate
مشهد، خیابان امام رضا، بین امام رضا 24 و 26
صبحانه
2,300,000
تومان
phone
02191012900
مدینة الرضا star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate
مشهد، خیابان شیرازی، نبش شارستان رضوی
صبحانه
2,060,000
تومان
phone
02191012900
قصر طلایی star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate
مشهد، خیابان امام رضا، بین امام رضا 34 و 36
صبحانه
2,400,000
تومان
phone
02191012900
الماس 2 star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate
مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا20
صبحانه
2,200,000
تومان
phone
02191012900
الماس star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
مشهد، خیابان امام رضا، بین امام رضا 4 و 6
صبحانه
1,880,000
تومان
phone
02191012900
کیانا star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا 2، کوچه کربلا
صبحانه
1,700,000
تومان
phone
02191012900
ایران زمین star_ratestar_ratestar_rate
مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا 2، کوچه شهید حسنی
صبحانه، نهار و شام
1,800,000
تومان
phone
02191012900
پارادایس star_rate
مشهد، خیابان امام رضا 5، نبش چهنو 3
صبحانه، نهار و شام
1,750,000
تومان
phone
02191012900
سراج star_ratestar_ratestar_rate
مشهد، خیابان طبرسی، طبرسی 16
صبحانه، نهار و شام
1,800,000
تومان
phone
02191012900
سفرا طلایی star_rate
مشهد- خیابان امام رضا- امام رضا 6
صبحانه، نهار و شام
1,750,000
تومان
phone
02191012900
کوثر star_ratestar_ratestar_rate
ضلع شمالی بازار رضا
صبحانه، نهار و شام
1,800,000
تومان
phone
02191012900
وسیله نقلیه خدمات تور توضیحات
رفت :
هواپیما
برگشت :
هواپیما
صبحانه+بیمه مسافرتی
ویژه ایام غیر پیک

 خرید تور مشهد از بوشهر از جمله سفرهایی ست که توسط گردشگران و مسافرین از جنوب به  سمت شرق کشورجهت برآورده شدن احساس معنویت و روحانیت و دیدار از بارگاه ملکوتی امام رضا صورت می گیرد. رسپینا ۲۴ از جمله ی سایت های رسمی گردشگری می باشد که امکان خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل ، رزرو تور،  خرید بلیط قطار و خرید بلیط اتوبوس را به صورت اینترنتی در اختیار گردشگران می‌دهد.

تور مشهد از بوشهر - رسپینا 24

 خرید اینترنتی تور مشهد  از بوشهر

همانطور که می دانید امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تنوع انواع سایت‌های گردشگری مواجه هستیم و این عامل باعث شده که گردشگران به دنبال معتبرترین و بهترین ‌سایت باشند، تا بتوانند خدمات سفری خود را به صورت آنلاین انجام دهند. خرید اینترنتی تور مشهد از بوشهر از جمله خدماتی ست که در سایت رسپینا ۲۴ برای گردشگران ارائه شده است. خرید اینترنتی تور مشهد از بوشهر نه تنها کیفیت سفر را برای گردشگران آشکار می کند؛ بلکه فرصت انتخاب آگاهانه و استفاده از خدمات بر اساس معیارهای گردشگران را فراهم می آورد. به عنوان مثال برای رزرو تور مشهد از بوشهر اگر به صورت اینترنتی عمل کنید میتوانید رزرو هتل در مشهد، خرید بلیط هواپیما مشهد و یاهر وسیله نقلیه دیگری را که می خواهید با آن سفر کنید بر طبق معیارهای شخصی تان انتخاب کنید و هزینه آن را مشاهده کنید. همینطور باید بگوییم در انتخاب روزهای سفرتان می توانید آزادانه عمل کنید. می‌توان گفت تفاوتی ندارد سفر شما با خرید بلیط قطار یا خرید بلیط اتوبوس انجام شود، شما می توانید خیلی راحت این خدمات سفری را از طریق رزرو اینترنتی تور در رسینا ۲۴ قیاس کنید و سپس انتخاب کنید.

بازدید از جاذبه های گردشگری با خرید تور ارزان مشهد

مشهد بخاطر قرار گرفتن در دامنه ی رشته کوه بینالود، مناطق خوش آب و هوا و ییلاقی فوق العاده زیبایی رو در اطراف خودش جای داده است که در کنار زیارتی دلنشین، میتوانند لحظاتی به یادماندنی را برایتان به ارمغان بیاورند. می توانید به  دیدار جاذبه های گردشگری شهر مشهد بروید. از جاذبه های دیدنی شهر مشهد می‌توان به حرم مطهر امام رضا علیه السلام که دلیل سفر اکثر گردشگران و زائران است اشاره کرد. مقبره فردوسی ، آرامگاه نادرشاه افشاری ، خانه داروغه مشهد، بند ۵۰ ساله گلستان و ... نیز اشاره کرد.

همچنین پارک های آبی شهر مشهد که جدید افتتاح هستند مانند: پارک ایرانیان، پارک خروشان و موج های آبی نیز تجربه هیجان انگیزی برای سفر به مشهد است. از مناطق ییلاقی طرقبه و شاندیز مشهد، هفت حوض ،سدکارده و طرق نیز در این سفر غافل نشوید. با سفر به مشهد علاوه بر زیارت امام رضا به دیدار از پارک کوهسنگی مشهد که مکانی  تفریحی گردشی با شهرت قله های سهل الصعود در شهر مشهد است بروید.

پارک های تفریحی بسیاری در این شهر وجود دارد که می تواند شما را برای ساعت ها سرگرم کند، پارک ملت مشهد پارک تفریحی کاملی است که می تواند ساعت ها برای شما برنامه های سرگرم کننده ای داشته باشد. 

در رزرو اینترنتی ارزان ترین تور مشهد از بوشهرچه نکاتی را باید در نظر داشته باشید؟

 مسلماً در خرید ارزانترین تور مشهد از بوشهر نیاز به  رزرو هتل در مشهد داریم .همانطور که می دانید مشهد از لحاظ اسکان و اقامت و هتل بسیار غنی می باشد, انواع هتل ها و هتل آپارتمان ها را در خیابان امام رضا خیابانی که به حرم مطهر امام رضا ختم می شود موجود است.معمولا هتل آپارتمان ها ارزان تر و هتل ها بسته به نوع استارآنها با قیمت‌های متفاوت رزرو می شود.  رزرو آنلاین هتل از طریق سایت رسپینا ۲۴ با راهنمایی از مشاوره ی کارشناسان رسپینا ۲۴ در این زمینه صورت می گیرد.

 آیا روزهای سفر در قیمت تور مشهد از بوشهر تاثیرگذار است؟

 باید بگوییم که تعداد  روزهای سفر شما در قیمت تور مشهد از بوشهر  تاثیر گذار می باشد. اگر تعداد روزها را افزایش دهید، هزینه اقامت و رزرو هتل برای شما بیشتر می‌شود از این رو باید گفت  تعداد روزهای سفر با قیمت تور مشهد از بوشهر ارتباط مستقیم دارد

چرا باید به تاریخ خرید تور مشهد از بوشهر توجه کنید؟

یکی از نکاتی که در خرید تور مشهد از بوشهر باید به آن دقت کرد تاریخ  خرید تور مشهد می باشد. چنانچه خرید تور را در زمان‌های پیک سفری انجام دهید، برای خرید تور مشهد با هزینه بیشتر و افزایش قیمت مواجه خواهید شد، اما اگر خرید تور را در زمانهای غیر پیک که حضور گردشگران در شهر مشهد کمتر دیده می شود انجام دهید هزینه تور کاهش می یابد.

 قیمت تور مشهد از بوشهر هواپیما یا قطار یا اتوبوس

معمولاً برای سفر کردن به شهر زیارتی مشهد تورهای بسیاری برنامه ریزی می شود که به عنوان تورهای زمینی و تورهای هوایی از آنها یاد می شود. خرید تور مشهد از بوشهر  می‌تواند با خرید بلیط هواپیما, خرید بلیط اتوبوس،  خرید بلیط قطار باشد. از این رو باید بگوییم که در هرکدام از تورها با وسیله نقلیه متفاوت قیمت تور نیز متفاوت خواهد بود. قیمت تور مشهد از بوشهر  با خرید بلیط هواپیما بوشهر مشهد گرانتر از قیمت تور مشهد از بوشهر به همراه خرید بلیط اتوبوس و یا خرید بلیط قطار آن می باشد.

تور مشهد از بوشهر - رسپینا 24

خرید آنلاین تور مشهد از بوشهر  با رسپینا ۲۴

 رسپینا ۲۴ معتبرترین سامانه رسمی خرید اینترنتی تور می باشد و از جمله سایت هایی ست که به صورت کامل خدمات سفری از جمله خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و خرید بلیط اتوبوس را در دل خود جای داده است. تنها کافیست وارد سایت رسپینا ۲۴ شوید و برای رزرو تور مشهد از بوشهر مبدا و مقصد خود را درون فیلدهای مربوطه وارد کرده و  دکمه سرچ را بزنید و وسایل نقلیه متفاوت  مانند قطار، هواپیما، اتوبوس به همراه تعداد روزها نمایش داده می شود و از میان آن ها می توانید آنچه را که بر طبق معیارهای مد نظرتان است رزرو کنید و سفری داشته باشید. از جمله مزایای رسپینا ۲۴ داشتن تیم کارشناسی ۲۴ ساعته می باشد که همواره آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما می باشد. شما می توانید به راحتی خرید آنلاین تور, رزرو آنلاین هتل ، خرید بلیط قطار و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس را از طریق سایت انجام دهید.

error_outline نیاز به راهنمایی دارید؟