{{ctrl.notification}}
آخرین تور های بازدید شده

تور های تلفنی

تور

آخرین بروزرسانی :
مشاور تور مبدا مقصد هتل مدت تاریخ مشاهده
قیمت
مسافر واحد
7800000 ریال
مسافر بزرگسال با تخت
7800000 ریال
مسافر کودک با تخت
7800000 ریال
مسافر کودک بدون تخت
5200000 ریال
مسافر نوزاد
1500000 ریال
وسیله نقلیه
airplanemode_active رفت باهواپیما
airplanemode_active برگشت باهواپیما

 مشهد از رشت در تمام طول سال مخصوصا در روزهای تعطیل نوروز و همچنین تعطیلات تابستان از مهم ترین تورهای داخلی به شمار می رود و طرفداران زیادی دارد. به همین خاطر در ادامه چند نکته در مورد تور مشهد از رشت و نکاتی که لازم است مد نظر داشته باشید و دیدنی هایی که در این سفر با آن روبرو خواهید بود را معرفی خواهیم کرد. در ادامه برای خرید تور مشهد با رسپینا24 همراه باشید.

تور مشهد از رشت-رسپینا 24

خرید اینترنتی تور مشهد از رشت

تنوع بسیار بالا در تورهایی که توسط سایت های مختلف ارائه می گردد شرایط خوبی را برای انتخاب بهترین و با کیفیت ترین گزینه فراهم می کند. با خرید اینترنتی تور مشهد از رشت این فرصت در اختیارتان قرار میگیرد تا تورها را از نظر نوع هتل، موقعیت مکانی هتل، تعداد روزهای سفر و سایر فاکتورها با هم مقایسه نمایید. به عنوان مثال تورهایی که امکان اقامت در هتل های نزدیک حرم  و رزرو هتل را در اختیارتان قرار می دهند، در بسیاری از مواقع برای خرید تور مشهد از رشت مناسب هستند.

علاوه بر بالا رفتن کیفیت سفر با خرید اینترنتی تور مشهد از رشت، می توان بدون محدودیت های زمانی و مکانی، تور را در کمترین زمان نیز خریداری کرد. البته پیشنهاد می کنیم سایت های مطمئن و قابل اعتماد را ابتدا شناسایی و در نهایت بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

تور ارزان مشهد از رشت را چطور بخریم؟

تفاوتی ندارد که قصد سفر با خرید تور مشهد از رشت را داشته باشید یا به هر شیوه ی دیگری بخواهید به این شهر سفر کنید، در هر صورت کاهش هزینه های سفر یکی از مهم ترین مسائل می باشد. برای خرید تور ارزان مشهد از رشت راه های مختلفی وجود دارد که در نهایت تمام آنها به خرید اینترنتی تور ختم میشوند. از جمله مواردی که باید برای خرید تور مشهد از رشت با قیمت مناسب در نظر داشت، عبارتند از:

تور مشهد از رشت-رسپینا 24

هتل

برای خرید تور مشهد از رشت با تنوع بسیار بالایی از انواع هتل ها روبرو خواهید شد که هر یک مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. در نتیجه باید بتوانید با امکانات و شرایط موجود در هتل و اتاق ها را کاملا بررسی کنید تا سفرتا ن از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. این یک واقعیت است که هر چه هتل ها تعداد ستاره های بیشتری داشته باشند، در نتیجه شرایط بهتری در آنها موجود می باشد و قیمت بالاتری خواهند داشت. برای اینکه بتوانید تور مشهد از رشت را با قیمت مناسب تری بخرید، می توانید از تعداد ستاره های هتل بکاهید و تورهایی را انتخاب کنید که هتل های ارزان تری را پیشنهاد می دهند.

تعداد روزهای سفر

این کاملا طبیعی است که هر چه تعداد روزهای سفر بیشتر باشد، در نتیجه هزینه هایی مانند هزینه اقامت با افزایش بیشتری مواجه می باشد. اگر قصد دارید سفر ارزانی را با خرید تور مشهد از رشت داشته باشید، می توانید تورهایی را انتخاب کنید که تعداد روزهای کمتری دارند.اگر سفر با خرید بلیط هواپیما شیراز مشهد برنامه ریزی شود قطعا مدت زمان بیشتری را اقامت خواهید داشت.

تاریخ سفر

در تعطیلات نوروز و برخی از ایام خاص مانند شهادت و ولادت امام رضا ع و همچنین ایام عزاداری محرم و صفر، مشهد به شدت شلوغ است و تمام هتل ها و هتل آپارتمان های آن ظرفیتشان تکمیل می باشد. در نتیجه در این روزها نرخ هتل و خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط قطار افزایش پیدا می کند و در نهایت منجر به افزایش نرخ تور مشهد از رشت خواهد شد. اگر می توانید برنامه سفر را تغییر دهید، پیشنهاد می کنیم در بازه های زمانی که تقاضا برای خرید تور مشهد کمتر می باشد، سفر را شروع کنید.

نوع سفر

نرخ سفرهای هوایی که با خرید بلیط هواپیماصورت می گیرد، همیشه بیشتر از سفر زمینی  و ریلی می باشد و در نتیجه تورهای هوایی مشهد گران تر از تورهای زمینی خواهد بود. اگر آسایش و راحتی سفرهای هوایی را می توانید کنار بگذارید، در نتیجه برای داشتن سفر ارزان تورهایی را بخرید که سفرشان زمینی انجام میشود و باخرید بلیط اتوبوس یا بلیط قطار ارائه می شود..

تور مشهد از رشت-رسپینا 24

خرید تور مشهد از رشت

سایت رسمی خرید اینترنتی تور رسپینا24 یکی از معتبرترین سایت ها در ارائه ی خدمات الکترونیک گردشگری مانند خرید آنلاین تور، خرید اینترنتی بلیط هواپیما و غیره می باشد. برای خرید تور مشهد از رشت کافیست وارد منوی خرید تور از کادر بالای این صفحه شوید و اطلاعات مورد نیاز را انتخاب نمایید. یکی از مزایای خرید تور مشهد از رشت، امکان مقایسه ی آسان و فیلتر کردن نتایج جستجو و همچنین خرید آنلاین آن می باشد.  می توانید از "اپلیکیشن رسپینا 24 "نیز برای خدمات سفری استفاده کنید. با رسپینا24 روی زمین نمی مانید.