تور کرمان از مبدا تهران

{{ctrl.notification}}
آخرین تور های تلفنی

تور کرمان از مبدا تهران را با خرید از رسپینا 24 تجربه کنید. کویر بخشی  از زیبایی های کشورمان ایران را در دیدگان مان جاودان می کند. دیدار شهر کویری ایران کرمان و ملاقات مهد تاریخ ایرانیان در ادوار گذشته، گردشگران و مسافرین نوروزی را با سفری پر تجربه راهی زادگاهشان می کند. زیبایی‌های کویر کرمان و آثار تاریخی این شهر هدیه نوروزی گردشگران می شود. تجربه تور کرمان از مبدا تهران و کرمان گردی لذت سفری بی نظیر و خاطره‌انگیز در ذهنتان ماندگار می کند. در پکیج  خرید تور معمولا رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما یا خرید بلیط اتوبوس و قطار نیز دیده می شود.

تور کرمان از مبدا تهران - رسپینا 24

تاریخچه ی شهر کرمان  و تور کرمان از مبدا تهران 

تور کرمان از مبدا تهران و دیدار از شهر کرمان، تاریخ کشورمان ایران را به آسانی توصیف می کند. کرمان از جمله شهرهایی است که عظمت کشور را با ارائه آثار باستانی ش به رخ دنیا می کشد. شهر باستانی کرمان در تاریخ و میراث فرهنگی ایران جایگاه مهمی دارد. از کویر و بیابان هایش به عنوان یک بهشت ​​توصیف شده است، شگفتی های معماری کرمان و باغ های سرسبز قطعاً جلوه های ماندگاری را در ذهن شما به جا خواهد گذاشت. رزو هتل در کرمان از طریق انواع سایت ها صورت می گیرد. بخش اعظمی از کویر لوت را در استان کرمان قرار دارد، که به طور گسترده از آن به عنوان دشت لوت یاد می شود. در این شهر خرما، مرکبات، پسته و غلات بسیار وجود دارد.

زمان بازدید از کرمان و خرید تور کرمان از مبدا تهران

بهار بهترین زمان برای سفر به این سرزمین شگفت انگیز تاریخی خواهد بود. خرید تور کرمان از مبدا تهران در این فصل به شما این امکان را می دهد که  یک شبه در بیابان اردو بزنید و از خوابیدن در زیر آسمان شب پرستاره لذت ببرید. اگر به عکاسی طبیعت علاقه خاصی دارید، سفر به کرمان فرصتی بی نظیر خواهد بود که نباید آن را از دستش بدهید. کرمان همچنین مکانی عالی برای مزه کردن طعم غذاهای سنتی ایرانی است و ممکن است در هتلی که شما رزرو هتل را انجام می دهید چنین غذاهایی موجود باشد.

با خرید تور کرمان از مبدا تهران در کرمان کجا ها برویم؟

با خرید تور کرمان از مبدا تهران  و سفر به این شهر در ایام تعطیلات نوروزی می توانید به جادبه های گردشگری و تاریخی این شهر سر بزنید و تاریخ ایران  را در ادوار مختلف در این شهر ببینید. چنانچه برای خرید  این تور اقدام کردید نه تنها با خرید بلیط هواپیما بلکه با خرید بلیط قطار و حتی با خرید بلیط اتوبوس می توانید به سفر کرمان بروید. رسپینا 24 فرصتی برای خرید آنلاین تور کرمان از مبدا تهران است.

تور کرمان از مبدا تهران - رسپینا 24

مجتمع گنجعلی خان:

این مجموعه شامل چندین بنای تاریخی که مربوط به دوره صفویه است به عنوان مشهورترین آثار باستانی کرمان می باشد. این مجتمع تاریخی در مرکز شهر قرار دارد، علاوه بر بازار کرمان شامل بازار گنج علی خان ، حمام ، موزه ، مسجد و کاروانسرای نیز می باشد.

باغ شاهزاده ماهان:

این باغ در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. باغ شاهزاده در دوران سلسله قاجار  ساخته شده است و اطلاعات آن به 35 زبان ترجمه شده است.

ارگ بم:

این بنای باشکوه در زلزله سال 2003 ویران شد ، در حال بازسازی است و هنوز قابلیت دیدار را دارد و می توانید از آن بازدید کنید. این ارگ بزرگترین بنای آجری در جهان می باشد.

حرم شاه نعمت الله ولی:

حرم شاه نعمت الله ولی ، یک مجموعه تاریخی در شهر ماهان است. شاه نعمت الله یک عارف و شاعر ایرانی بوده که در سال 1431 درگذشت. این زیارتگاه برای احترام  به وی ساخته شده و به عنوان مکان زیارتی می باشد.

قلعه راین:

ارگ راین دومین بنای آجری گلی جهان بعد از ارگ بم می باشد. این بنا به دوره ساسانیان باز می گردد. با سفر به مزار رود می توانید به تاریخ  این قلعه پی ببرید. اگر به کرمان سفر می کنید، حتما باید یک روز را در بازدید از شهر تاریخی راین و جاذبه های آن سپری کنید.

کویر لوت:

یکی دیگر از مکانهای دیدنی کرمان که با خرید تور کرمان از مبدا تهران باید به آن سر بزنید ، کویر لوت است. این منطقه به عنوان گرمترین نقطه در جهان شناخته شده و این کویر در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. با استقرار اردوگاه کویر شهداد این منطقه از امکانات خوبی برخوردار است. بنابراین، این منطقه مخصوصاً در فصل پاییز یک گزینه جذاب برای گردشگری کویر می باشد.

باغ شازده:

 نگاهی گذرا از بهشت ​​در قلب کویر! باغ شازده مسلماً بارزترین نمونه ی باغ ایرانی می باشد. این باغ، در کوهپایه کوه جوپار قرار دارد و  نهمین باغ ایرانی می باشد که در فهرست میراث جهانی یونسکو اضافه شد.

در پایان این بخش باید بگوییم که خرید بلیط قطار تهران کرمان نیز راهی برای دیدار از جاذبه های کرمان است 

غذاهای سنتی:

خرید تور کرمان از مبدا تهران  گردشگران را با مردم کرمان و اداب رسومشان آشنا میکند که از مهمترین آنها وفاداری به غذاهای سنتی ست. طعم و بوی غذاها و شیرینی های  محلی و خوشمزه در کرمان باعث می شود گردشگران طعم این غذاهارا امتحان کنند. اگر از غذاهای محلی سنتی کرمان سؤال می کنید اکثر آنها می گویند بوز قورم. این ماده حاوی گوشت سر دست گوسفند یا گوشت گاو به عنوان ماده اصلی استفاده می شود و همراه با برنج یا نان سرو می شود.

 (خورش زیره)، (خورش به آلود  (و (کدو سبز) را امتحان کنید. انواع مختلفی از سوپ ها (آش) در رستوران های و سنتی سراها میل کنید. انواع مختلف  از شیرینی ها مانند قوتی که بومی کرمان است و شیرینی های سنتی از جمله گردو و زعفران کلومپه گرفته تا انواع مختلف حلوا ، ماسکاتی ، کوماچ و برشتوک خوردن دارد. می توانید به عنوان سوغات خوراکی تهیه کنید و از خوردن آنها لذت ببرید.

تور کرمان از مبدا تهران - رسپینا 24

خرید تور کرمان از مبدا تهران با رسپینا 24

اگر می خواهید که در تعطیلات به لایه های تاریخی ایران در شهر کرمان سفر کنید، به شما خرید تور کرمان از مبدا تهران را پیشنهاد می کنیم. برای خرید انواع تورها " اپلیکیشن رسپینا 24" را در اولویت قرار دهید و آن را بر روی موبایل تان نصب کنید. سایت رسمی خرید آنلاین تور کرمان از مبدا تهران رسپینا24، انواع تورهای متنوع و متناسب را با  شرایط و خواسته های شما ارائه می دهد. می توانید سفر بسیار عالی و بی نظیر را بسیار راحت از طریق سایت رسپینا 24 برنامه ریزی کنید. خرید بلیط هواپیما تهران کرمان  و خرید آنلاین تور از طریق اپلیکیشن رسپینا 24 براحتی انجام می شود.

تور کرمان از مبدا تهران ,  خرید تور کرمان از مبدا تهران ,  خرید آنلاین تور کرمان از مبدا تهران