خرید تور چین ویژه ی ژانویه ۲۰۲۰

 خرید تور چین ویژه ی ژانویه ۲۰۲۰ ما را به آداب و رسوم این کشور می برد . با خرید بلیط هواپیما چین  و رزرو هتل خارجی در چین به تمدن این کشور بروید و سال نو میلادی را در ژانویه جشن بگیرد.  در هر تمدنی جشن سال نو به نوعی منحصر به فرد و و زیبا برگزار می شود. چین از آن دست کشورهایی است که جشن سال نو میلادی را  با شکوه و عظمت هر چه تمام تر برگزار می کند.

خرید تور چین _رسپینا 24

چرا خرید تور چین ویژه ژانویه ۲۰۲۰؟

 قبل از اینکه به این  سوال پاسخ دهیم بهتر است بگوییم چرا که نه؟  یکی از باستانی ترین کشورهای دنیا است و تنها دیوار بزرگ چین  توریست و گردشگر را از  سرتاسر دنیا جذب می کند هیچکس  نمی‌تواند شکوه ارتش سفالی را برای شما توصیف کند و واقعیت این است که شما باید به کشور چین سفر کنید تا جاذبه ها و دیدنی های این کشور را ببینید موتور که با خرید تور چین ویژه ژانویه ۲۰۲۰ این سفر همیشه در ذهنتان یادگار و جاودان آن خواهد ماند.

با وجود این که کریسمس یکی از عید های ما هم در دنیا است اما در  نقاط مختلف  چین با فرهنگ متفاوت برگزار نشود در میان مردم  این عید از از آداب و رسوم خاص برخوردار است.

خرید تور چین _رسپینا 24

6 واقعیت جالب درباره ی کریسمس و تور چین

  قبل از این که به جشن کریسمس ۲۰۲۰ بروید و خرید تور چین  را انجام دهید از واقعیت های جالب درباره کریسمس و تور چین باید آگاه باشید:

نکته اول کریسمس مختص مذهب خاصی نیست:

 کریسمس در چین به مذهب خاصی وابسته  نیست و ترکیبی از جشن عید و روز ولنتاین این است. مردم چین در عید کریسمس سرگرمی های متفاوتی دارند و تمام خیابان ها و فروشگاه ها ممنوع از لوازم دکوری طرح کریسمس درختان کریسمس کوه های برفی و غیره می باشد مردم به فروشگاه ها می روند و خرید می کنند سینما و رستوران ها مملو از جمعیت است.

 نکته دوم  در چین دهکده که قسمتی وجود دارد:

روستای بیجی واقع در حومه نخستین پارک کریسمس در چین می باشد و نمونه بارزی از توانایی های چینیان شمالی برای روز کریسمس است در این پارک سورتمه سواری بازدید از خانه بابا حالا اینطور گرفتن هدیه از پاور جشن سال نو کریسمس را جاودان و به یاد ماندنی می کند.

خرید تور چین _رسپینا 24

 نکته سوم در شب کریسمس حتماً باید یک سیب بخورید:

 در شبکه سمس رایج است که حتماً باید سیب بخورید این سیب به عنوان نمادی از صلح است این این رسم از جمله رسوم چینیان باستان است و گاهی برخی از شیرینی ها از آن آگاهی ندارند. خوردن این سیب به عنوان نمادی از صلح برای شروع سال آرام و ایمن را یادآور می شود.

نکته چهارم بابانوئل در روز کریسمس مدام در حال پخش ساکسیفون است:

 با با نوئل در روز کریسمس نقش بسیار مهمی را ایفا می کند نواختن از ساکسیفون احساس رمانتیک برای چینی ها ایجاد میکند از این رو در تمام خیابان ها  ساکسیفون توسط بابانوئل که با لباس سنتی چینی آراسته شده است نواخته می شود.

 نکته پنجم اختلاف نظر در بین مردم برای برگزرای جشن کریسمس است:

 مردم چینی در گرفتن جشنهای که آنها را به سمت  اروپایی ها و پیروی از کشورهای غربی می کند احتیاط به خرج می دهند اما جوانان ایناین جشن ها را بهانه ای برای تفریح و استراحت و گذراندن زمان با دوستان شان می دانند.

پس باید مد نظر داشته باشید زمانی که خرید تور چین را انجام می دهید ممکن است در هر منطقه ای  از چین جشن سال نو میلادی برگزار نشود. از این رو اگر قصد دراید که حتما در مراسم سال نو باشید رزرو هتل را در منطقه ای انجام دهید که به جشن سال نو معتقد هستند و مسیحی باشند .

خرید تور چین _رسپینا 24

 نکته ششم کریسمس تعطیلات کریسمس در سراسر چین متفاوت است. 

در سرزمین چین مردم کمی دین مسیحیت دارند. کریسمس فقط به عنوان سرگرمی جشن گرفته می شود و این موضوع در منطقه تایوان بیشتر صادق است و تعطیلات عمومی در هنگ کنگ و ماکائو دو روز می باشد.

خرید تور چین _رسپینا 24

جاذبه های گردشگری چین

مکان های دیدنی که با خرید تور چین موفق به دیدار از آنها می شویم :

کونمینگ

کونمینگ مرکز اقتصادی ، حمل و نقل ، صنعتی و فرهنگی جنوب غربی  در چین می باشد. از تمام شهرهای بزرگ چین توسط راه آهن امکان سفر به این منطقه وجود دارد و همچنین با ویتنام در ارتباط است. آب و هوای معتدل آن باعث شده مکان مناسبی برای بازدید در هر زمان از سال باشد. به دلیل آب و هوای مناسب ، پرورش گل و گیاه به عنوان  صنعتی بزرگ محسوب می شود و گردشگران می توانند از نمایشگاه ها و فروشگاه ها  گل و باغ گیاه شناسی عظیم این منطقه  بازدید کنند. علاوه بر جذابیت های خاص خود ، کونمینگ به عنوان پایگاهی برای کشف  اقلیت های قومی است.

جیوژایگو

دره ی Jiuzhaigou به دلیل آبشارهای فراوان و کوههای کارست پوشیده از برف بسیار دیدنی است و دریاچه ی آبی رنگ ، فیروزه ای و سبز که کاملاً کریستالی است و از پایین دیده می شودبی نظیر است. همچنین زیستگاه پانداهای عظیم الجثه  است ، هرچند که احتمال دیدن آنها به دلیل وسعت پارک و تعداد گردشگران کمتر  است.

خرید تور چین _رسپینا 24

Hangzhou

Hangzhou و West Lake  معروف به شاعران و هنرمندان بی شماری جاودانه چین است . در قرن سیزدهم ، مارکو پولو این شهر را به عنوان زیباترین و باشکوه ترین شهر جهان توصیف کرد. مشهورترین دیدنی Hangzhou ، West Lake ، دریاچه بزرگی است که از کنار هم جدا شده و با ساختمانهای باستانی و باغهایی که برای  زیبا طراحی شده است.  در ساحل آن بت کده ها ، معابد و مزارع چای دیده می شود.

Yangshuo

یانگشوآ در جنوب چین روزگاری به دلیل قیمت ارزان و فضای آرامش ، برای کوله گردان بهترین مقصد بود، اما امروزه علاوه بر کوله گردان توجه گردشگران دیگر را به خود جلب کرده است تا از مناظر زیبا و کوههای کارست لذت ببرند. بسیاری از گردشگران به دلیل  اجاره دوچرخه سفر خود  به تعویق می اندازند ، زیرا این مسیر نسبتاً مسطح است و به آنها امکان گردش با دوچرخه را می دهد.

خرید تور چین _رسپینا 24

Lhasa

لهاسا یکی از مهمترین شهرهای تبت و یکی از بالاترین ارتفاعات جهان با 3500 متر (11 هزار و 500 فوت) است. لهاسا ، علیرغم جذب گردشگران  بخش اعظم فرهنگ خود را حفظ کرده است. قصر پوتالا ، که خانه قبلی دالایی لاما بوده است  در بالای این منطقه قرار دارد. این کاخ بیش از 360 سال پیش در تپه سرخ ساخته شده است. این مجموعه از دو بخش ، کاخ سفید ، جایی که دالایی لاما زندگی می کرد ، و کاخ سرخ ، جایی که مطالعات  مذهبی صورت گرفته است ، تشکیل شده است. کاخ دیگر لاها ، نوربولینگکا است که در سال 1755 ساخته شده است. این کاخ تابستانی دالایی لاما قبل از تبعید وی  بود.

شیان

شیان زمانی شروع جاده ضروری ابریشم بود که تجارت بسیاری از کشورها در اوراسیا را امکان پذیر میکرد . همچنین قبل از اتحاد چین 1000 سال قبل از میلاد مسیح ، این صندلی امپراتوری برای کمتر از یازده سلسله بوده  و آن را به یکی از چهار پایتخت بزرگ چین باستان تبدیل کرده است. معروف ترین جاذبه ی آن ارتش Terracotta که اخیراً کشف شده می باشد و مقبره اولین امپراتور چین است. شیان همچنین دیوارهای قرن چهاردهم که طول آنها بیش از 12 کیلومتر (8 مایل) است را نشان می دهد. نه تنها بخشی از تاریخ شهر هستند.

شانگهای

شانگهای  در کنار دریای شرقی چین و دهانه رودخانه یانگ تسه  است و بزرگترین شهر و توسعه یافته ترین شهر چین است. مراکز خرید تجملی ، هتل های مجلل و مراکز هنری روز به روز در حال افزایش هستند ، آسمان خراشها در شب های شهر را نورانی می کنند . محبوب ترین مکان برای پیاده روی ، Bund ، ساحل شانگهای در امتداد رودخانه Huangpu است.

خرید تور چین _رسپینا 24

دیوار بزرگ چین

دیوار بزرگ چین مجموعه ای از دیوارهای  است که طی سالها توسط سلسله های مختلف ساخته شده است. سازندگان این دیوارها را برای محافظت در برابر تهاجم توسط کسانی که از شمال بودند ، بنا شدند و دیوار بزرگی با تاریخی بیش از 2000 سال که  تقریباً 8،800 کیلومتر (5،500 مایل) طول دارد می باشد ، هرچند برخی از بخش های ان  در حال خراب شدن هستند یا در کل ناپدید شده اند. طولانی ترین ساختار دست ساز در جهان است. بخش های مختلفی از دیوار بزرگ چین وجود دارد که بازدید کنندگان آن را جالب می دانند.  Badaling  محبوب ترین بخش دیوار است. نزدیک پکن است و دسترسی و صعود به  آن آسان است.

هنگ کنگ

هنگ کنگ واقع در ساحل جنوب شرقی چین ، یک مرکز تجاری جهانی مدرن است که در آن فرهنگ چینی با تآسی از  استعماری انگلیس و فن آوری پیشرفته امروزی در هم می آمیزند. در حالی که دارای آسمان خراش های بلند در جهان است و بالاترین میزان جمعیت را دارد ، هنگ کنگ همچنین فضای سبز ، منظره ها و کوه ها و سواحل زیادی دارد. برخی از جاذبه های دیدنی از هتل ها شامل بندرگاه معروف ویکتوریا است که در کل  شب با آسمان خراش های خیره کننده و به عنوان بلندترین نقطه هنگ کنگ که دارای مناظر هیجان انگیز شهر را به یک منظره دیدنی و جذاب در شب تبدیل می کند.

خرید تور چین _رسپینا 24

پکن

پکن پایتخت فعلی چین  است و یکی از مکانهای محبوب برای بازدید در چین می باشد. تاریخ آن به بیش از 3000 سال  پیش می رسد و بخش اعظمی ازتاریخ  آن هنوز در مرزهای چین زنده است. پکن به معنای واقعی کلمه به معنای پایتخت شمالی است و نقشی که بارها در تاریخ طولانی چین بازی کرده است. این شهر دارای میدان Tiananmen ، شهر ممنوعه ، موزه ملی چین و همچنین کاخ های تابستانی قدیمی و جدید است و سایر جاذبه ها مانند  باغ های چینی ، معماری باستانی و فرهنگ چینی از دوره های مختلف در تاریخ طولانی این کشور مناسب هستند.

با خرید تور چین ویژه ی ژانویه 2020 نه تنها موفق به دیدار از این شهر ها می شوید بلکه با فرهنگ و اداب و رسوم چینی ها در برگزاری مراسم سال نو میلادی آشنا می شوید . همین طور می توانید با استفاده از ویزای چین خودتان به صورت فردی خرید بیلط هواپیما و رزرو هتل را انجام دهید و بدون اینکه خرید تور چین را داشته باشید، به این کشور سفر کنید.

خرید تور چین _رسپینا 24

نحوه ی خرید تور چین ویژه ی ژانویه ۲۰۲۰  با رسپینا 24

از آنجایی که شما می خواهید خرید تور چین را انجام دهید، به شما سایت خرید  تور آنلاین رسپینا 24 را پیشنهاد می دهیم. دراین سایت شما می توانید رزرو هتل را بصورت اینترنتی انجام دهید و اقامتی  امن و با آرامش را داشته باشید.

برای خرید تور می توانید با کلیک بر روی کلمه  خرید تور آنلاین، نوع تور، میزان هزینه، تعداد روزهای اقامتتان را انتخاب کنید. همین طور می توانید از اپلیکیشن رسیپنا24 خیلی راحت و آسان استفاده کنید. رزرو هتل با رسپینا ۲۴ در هر لحظه امکانپذیر است. چنانچه قصد برقراری با تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا24 و راهنمایی از مشاوران مارا خواستید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس برقرار کنید.