خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99

کم کم به ایام نوروز 99 نزدیک می شویم و باز فکر کردن بستن چمدان های نوروزی و سفر به دل طبیعت و لذت بردن از تعطیلات توام با سفری زیبا عاشقان سفر را به سمت سایت های گردشگری می فرستد و قدم به قدم برای خرید آنلاین تور و خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل هدایت می کند. در سایت های گردشگری انواع تور داخلی و خرید تور خارجی مختص ایام عید نوروز99 ارائه شده است که در این مقاله اطلاعاتی برای خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 از تورهای مناسب برای تعطیلات نوروزی ارائه شده است. اکنون به بررسی این اطلاعات می پردازیم:

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

 خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 و بهترین زمان دیدار

 بهترین زمان برای بازدید از گرجستان هر هم فصل گرمای تابستان می باشد و هم فصل سرمای زمستان. در ماه مه، ژوئن و سپتامبر هوابی نظیر و گرم است و مناسب سفر می باشد. مناطق کوهستانی اطراف تفلیس به ویژه در تابستان گرم و مرطوب می باشد و لذت بردن از گردش در دشت و دل کوهها تجربه ماندگاری می شود. به طور کلی،  آب وهوا در شرق خشک تر و در عین حال سردتر است  و در قسمت غربی مرطوب تر می باشد. بهترین زمان برای بازدید از گرجستان  ماههای مه، ژوئن یا سپتامبر است. اگر قصد سفر به گرجستان را دارید ، بهترین زمان سفر به این کشور ماههای آغازین سال تا پایان تابستان است. هنگامی که گرما نسبتا کمتر و آب و هوا راحت و آماده به کار برای گردشگری می باشد.

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

درباره ی  کشور گرجستان و خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99

وقتی به خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 فکر می کنید، احتمالاً آتلانتا، درختان هلو و فرودگاه بین المللی هارتسفیلد – جکسون و خدمات رسپینا 24 در ذهن شما  تداعی می شود و سپس با کسب اطلاعات در مورد مکان های گردشگری مانند خانه های ارگ های باستانی، کلیساهای جامع ارتدکس شرقی و برخی از بلندترین کوههای جهان  که در این کشور هستند می پردازید.  کشور گرجستان (که در زبان گرجی به "ساکارتلو" مشهور است) سفری غنی از تتجربه های شیرین را برای گردشگران و مسافرانی که  خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99  را از طریق سایت انجام میدهند ارائه می دهد. کشور گرجستان در نزدیکی ایران است و ارزش دیدار و تفریح را دارد.

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

مکان های برتر گرجستان

در هر کشوری می توانید به جاذبه های گردشگری آن سری بزنید و از گردشگر و دیدن سایت های گردشگری ان لذت ببرید. برای این کار قبلی از اینکه خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 را انجام دهید، از رزرو هتل خارجی و موقیعت آن توسط کارشناس تور آگاه شوید تا از رزرو هتل نزدیک اماکن دیدنی برخوردار شوید. گرجستان از کشورهایی ست که در آسیا قرار دارد و خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 برای ایرانیان بسیار مناسب است.

قلعه ناریکالا

قلعه ناریکالا تفلیس در قرن سیزدهم در قدیم بالای شهر قدیمی تفلیس ساخته شد با اینکه در اواخر دهه 1990 ساخته شده است اما یک اثر باستانی نیست، با این وجود ، وقتی به گرجستان می آیید ، این یک امر ضروری اسدیدار از ان خالی از لطف  نیست.

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

کلیسای جامع سامبا

یکی از دیدنی ترین جاذبه های تفلیس بعد از ناریکالا کلیسای جامع مقدس ترینیتی تفلیس است که به صورت محاوره ای با نام سامبا شناخته شده است. زیبایی آن در شب هنگام بی نظیر است. سامبا سومین کلیسای ارتدکس درشرق جهان در سال 2018 شناخته شده است و به طور کلی یکی از بزرگترین بنای مذهبی روی کره زمین است.

کوه Kazbeg و Stepantsminda

گرجستان  گنجینه ای از معماری ارتدکس با نمونه ی زیبایی از کلیسا مانند تثلیث گرجی قرن چهاردهم ، با چند کوه در شمال تفلیس در میان کوههای قفقازی. از شهر Stepantsminda ، نزدیکترین شهرک به کلیسا ، حدود 90 دقیقه پیاده فاصله دارد. در روز ، می توانید به کوه های Kazbeg (از بلندترین قله های کوه های قفقاز)بروید و اتاق هایی که در بالای کلیسا قرار دارد، ملاحظه کنید.

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

صومعه صخره David Gareja

آیا می خواهید یک مکان مذهبی شگفت انگیز را  در گرجستان ملاقات کنید؟ گزینه دیگر سفر یک روزه از تفلیس به David Gareja  می باشد، یک صومعه بزرگ که چند ساعت از شهری که به معنای واقعی کلمه در یک کوه حک شده است دیدن کنید. این جاذبه متعلق به قرن ششم است.

ساحل دریای سیاه باتومی

اگرچه ساحل دریای سیاه گرجستان نسبتاً کوچک است، اما باتومی دارای سواحل بسیار دوست داشتنی می باشد. یکی از مواردی که بسیاری از بازدید کنندگان گرجستان نسبت آن ذوق و شوق دارند بازدید از ساحل این است. ساحل شهر باتومی سنگی است و این بدان معناست که آب شفاف تری دارد. شنا کردن و حمام آفتاب گرفتن در این ساحل لذت بخش است.

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

تاریخی سیبناقی

مانند ناریکالا در تفلیس، بخش اعظم شهر سیبناقی مجددا مورد بازسازی قرار گرفته است. با این حال ، اگر می خواهید از این واقعیت غافل نشوید ، این مکان را در لیست مناطق گردشگری مورد بازدید  گرجستان قرار دهید. از جاذبه های دیدنی سیبناقی می توان به صومعه بابده و کلیسای كولتاسمیندا در قرن هشتم اشاره کرد که دقیقاً در خارج از مرکز شهر قرار دارد.

زادگاه استالین

جوزف استالین و اساطیر او بیشتر با روسیه در ارتباط بودند ،به غیر از مجسمه عظیم استالین و موزه گسترده استالین که در مرکز شهر گوری قرار دارد ، می توانید از قلعه باستانی گوری یا Uplistsikhe ، یک سایت معماری که به عصر قدیم باز می گردد ، بازدید کنید.

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

استراحتگاه اسکی: باکوریانا و Pasanauri

اسکی بازان اروپایی مدت ها است که گرجستان را به عنوان گزینه ای مناسب برای  گردش و اسکی در دامنه های زیبا نیز می شناسند. کوههای قفقاز در گرجستان به اندازه کوه های آلپ زیبا هستند و باعث می شود  سفر شان جذاب تر به نظر برسند. استراحتگاه هایی مانند باکوریانی و Pasanauri به طور کلی بسیار ایمن هستند.

خیابان رستاویلی تفلیس

تفلیس نه تنها جایی است که برای بیشتر مسافران آغاز سفر است ، بلکه مکانی که بیشتر گردشگران پایان سفرشان را در آنجل سپری می کنندو محل اصلی فرودگاه بین المللی کشور گرجستان در این شهر می باشد. به شما توصیه میکنم که بعد از دیدار از مکان های تارخی و سایت های گردشگری در خیابان رستاویلی تفلیس قدم بزنید و از خرید عالی لذت ببرید ،  از نوشیدن قهوه یا کوکتل در کافه های  و دیدار از مد روز که اروپای غربی و تماشای غروب خورشید در میدان آزادی در ذهنتان خاطراتی را ثبت کنید.  من اطمینان دارم خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 برای ایام عید نوروز بسیار سفر مناسبی می باشد.

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

کدام هتل های گرجستان در پکیج خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 قرار دارد؟

سفر به گرجستان و خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 را با رزرو هتل خارجی با استار بالا تجربه کنید، تا امکانات و خدمات عالی در حین سفر به شما ارائه شود.

 هتل یوفوریا

این هتل که دارای تراس ساحل اختصاصی می باشد در غذاها در شهر باتومی قرار دارد. رستوران در این هتل  موجود است و دارای پارکینگ اختصاصی و رایگان می باشد. هتل یوفوریا مجهز به وای فا در سرتاسر هتل است و دراتاق‌های این هتل تلویزیون صفحه تخت، صندوق امانات و مینی بار به چشم می خورد این هتل رو به کوهها و دریاست و چشم اندازی زیبا دارد. در این هتل سالن بدنسازی ، استخر سرپوشیده، استخر روباز، سونا ، جکوزی وجود دارد. در این هتل خدمات به سیستم خشکشویی و اتو کشی به درخواست مهمان ها با هزینه مجزا انجام می گیرد.  پارک آبی باتومی در فاصله یک کیلومتری این هتل قرار دارد، همین طور دلفیناریوم در فاصله ۳ کیلومتری و موزه باستان شناسی با فاصله ۳ کیلومتر در نزدیکی هتل یوفوریا هستند.  فاصله فرودگاه بین المللی باتومی تا هتل 3 کیلومتر است.

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

هتل بتلم

این هتل در منطقه دیدوب در شهر تفلیس قرار دارد و از تئاتر اپرا تفلیس 2 کیلومتر فاصله دارد. هتل مجهز به خدمات ماساژ اینترنت رایگان و تهویه هوا می باشد و رسپشن همواره پاسخگوی نیازهای مهمان هاست. این هتل با فرودگاه بین‌المللی تفلیس ۱۹ کیلومتر فاصله دارد و خدمات ترانسفر فرودگاه به درخواست مهمانان هتل با هزینه جداگانه انجام می گیرد. منطقه دیدوب برای گردشگرانی که به تاریخ و اماکن دیدنی علاقمند هستند گزینه مناسبی می باشد.

 هتل رادیسون بلو ایوریا

این هتل ۵ ستاره که از مجموعه ای از هتل های رادیسون بلوست از هتل های برتر در گرجستان است و در میدانRose Revolution Square واقع است.این هتل دارای ۱۸ طبقه است و در کنار رود Mtkvari River قرار دارد و در سال 2009 مورد بازسازی کامل قرار گرفته است.این هتل به امکاناتی مانند استخر سرپوشیده  سونا وجکوری مجهز است. با توجه به اینکه هتل رادیسون دارای نمای شیشه ایست منظره زیبایی از تفلیس را در مقابل چشمان شما قرار می دهد. هتل رادیسون به تمام امکاناتی که  یک هتل ۵ ستاره باید داشته باشد مجهز است: از جمله  علاوه بر موارد قبلی که گفته شد دارای ماساژ، باشگاه بدنسازی و خدمات اینترنتی رایگان همینطور امکانات هتلی مانند رستوران، آسانسور،گاوصندوق، تلویزیون به همراه ماهواره و پارکینگ می باشد.

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

 در خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 حتما می توانید از این هتل ها استفاده کنید.برای ایام و تعطیلات نوروزی می توانید از تور آنتالیا و خرید تور دبی نیز استفاده کنید البته ناگفته نماند که قبل از خرید بهتر است به تورهای نوروزی نگاهی بیندازید.

غذای سنتی  و محلی گرجستان

غذاهای گرجستانی ازغذاهای بی نظیر دنیاست که دارای طعم های یونان، مدیترانه ای و همچنین غذاهای ترکی و ایرانی می باشد. بازدید از بازارهای محلی، وعده های غذایی در رستوران ها این لیست گسترده ای از غذاهای سنتی گرجستان و همچنین نکاتی را در مورد خوردن و نوشیدن  را هنگام بازدید ارائه داده است. با خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 و سفر نوروزی به گرجستان می توانید از غذاهای این کشور زیبا استفاده کنید.

غذای گرجی با فرهنگ ایرانی کاملا تناسب دارد. غذای گرم و خوش خور مانند خاچاپوری (نان پر شده از پنیر) که به همراه ماتسونی (ماست) تعادل بدن را تنطیم می کند. گیاهانی مانند ترخون، جعفری، شوید و گشنیز وغذاهایی ماند غلات و سس ها ترکیب با  گردو و سیر بی نظیرند. لیست غذاهای معروف که با خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 برای میل کردن نصیبتان می شود :

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

1.لوبیو (سوپ لوبیا)

2. انواع کباب

3.دالماس

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

که با  انواع سبزیجات بخارپز یا آب پز، پراز گوشت چرخ کرده درست می شود و درون برگ های انگور پیچیده می شود که به آن دلمه هم می گویند.

4.چاکاپولی

 که معمولاً در طی تعطیلات و بعنوان غذای عید می باشد. چاکاپولی به طور معمول دارای گوشتی مانند گوشت گاو یا گوشت گوسفند است و با پیاز، (آلو ترش) ، شراب سفید ، سیر و گیاهان مخلوط طعم دار می شود .

متتدی (ششلیک ، سیخ کش گوشت)

تکه های گوشت با  مقداری پیاز تازه را خرد کرده و در یک کاسه فلزی قرار دهید ، سپس روی آتش سرخ کنید. این یکی از بهترین گوشتهای کباب شده است.

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

5.ساتسیوی

مرغ (مرغ یا بوقلمون) با خمیر و گردو ، سیر و سبزیجات طبخ می شود که معمولا در تعطیلات کریسمس و سال جدید به ویژه در منطقه Adjari می خورند.

در سفر به گرجستان و خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 حتما از غذاهای سنتی و محلی این کشور میل کنید.

خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 _رسپینا 24

نحوه ی خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99

برای خرید آنلاین تور خارجی می توانید از پکیج های خرید بلیط هواپیما خارجی و رزرو هتل خارجی استفاده کنید. در این بخش شما را با سایت خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 از طریق  سایت رسپینا 24 که با تیم کارشناسی دراین مقوله همواره آماده ارائه خدمات گردشگری هستند، آشنا می کنیم. دراین سایت شما می توانید انواع بلیط هواپیما داخلی و خارجی را بصورت آنلاین خریداری کنید و سفری امن و با آرامش را داشته باشید.

همین طور در این سایت می توانید جهت خرید انواع بلیط قطار و همین طور خرید بلیط اتوبوس با کلیک بر روی کلمه خرید بلیط ،نوع بلیط، میزان هزینه،را ملاحظه کنید. "اپلیکیشن رسیپنا24" که بر روی موبایل نصب می شود شما را در خرید راحت و آسان همراهی می کند. خرید ارزان ترین تور گرجستان نوروز 99 با سایت رسپینا 24 در هر لحظه امکانپذیر است. چنانچه قصد برقراری با تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا24 و راهنمایی از مشاوران ما را خواستید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس برقرار کنید.