خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰

کریسمس جشنواره ای است که در آن میلاد مسیح را دست جشن می‌گیرند،  از این رو متقاضیان برای خرید ارزان ترین تور کریسمس بسیار زیاد هستند خرید ارزان ترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰ خرید بلیط هواپیمای خارجی و پکیجی که برای تور خارجی  توسط آژانس گردشگری برنامه ریزی شده است و بستگی دارد. در این مورد سایت های گردشگری دست شما را برای انتخاب خرید تور خارجی و نوع رزرو هتل باز گذاشته اند و شما می توانید بسته به هزینه ای که در نظر دارید خرید ارزان ترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰ را داشته باشید.

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰_رسپینا 24

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰ و رسومات کشور مالزی

 زمانی که شما خرید ارزان ترین تور مالزی در کریسمس۲۰۲۰ را انجام می دهید، باید با آداب و رسوم مردم مالزی در برگزاری جشن سال نو آشنا باشید.

تعطیلات کریسمس از جمله تعطیلاتی است که در آن تولد حضرت مسیح را جشن می گیرند مسیحیان در مالزی کریسمس را با خانواده خود و در کنار دوستان هستند و مراسم شام یا ناهار دارند که به همراه موسیقی و آواز است و همین طور در مراسم کلیسا و دعای سال نو شرکت می کنند و به یکدیگر هدیه تقدیم می کند. قطعادر پکیج های خرید تور خارجی که در آنها رزرو هتل خارجی و خرید بلیط هواپیما خارجی وجود دارد اطلاعات و راهنمایی هایی در مورد سال نو میلادی درج شده است.

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰_رسپینا 24

با خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰با جشنواره رنگ ها در کشور مالزی آشنا می شوید.مردم  مالزی  یک یا دو ماه قبل از روز کریسمس  تمامی  مراکز خرید و خیابان ها رابه صورت رنگارنگی  تزیین می کنند و تعطیلات ۲۵ سامرا که به صورت عمومی است جشن می گیرند.

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰_رسپینا 24

 از مهم‌ترین مواردی که در جشن کریسمس نقش عمده ای دارد و دعای غذایی می باشد که در خانه ها و مراکز خرید به وفور یافت می شود. ممکن است  موفق به خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰ نشوید اما با سفر به این کشور  در بازه زمانی تعطیلات کریسمس غذاهای خوشمزه و عالی و جشنهای زیبا را امتحان خواهید کرد.

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰_رسپینا 24

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰ و آب و هوای مالزی در  کریسمس

مالزی کشوری زیبا و  وسیع الگوهای آب و هوایی متفاوت که تحت تأثیر شرایط موسمی قرار دارد. دسامبر مالزی گرم و آفتابی و بهترین آب و هوا در سواحل غربی از جمله پایتخت این کشور کوالالامپور است در ساحل شرقی فصل موسمی با باران های روزانه و طوفان داریم که دریا را مواج می کند بنابراین در این فصل سال بهتر است به پایتخت کوالالامپور سفر کنید و جشن کریسمس را در کوالالامپور باشید خرید ارزان ترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰ از طریق سایت های گردشگری امکان پذیر است که معمولاً در آن ها پکیج های خرید تور به همراه خرید بلیط هواپیما طراحی شده است.

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰_رسپینا 24

 ساحل غربی مالزی که شامل پنانگ و لانگکاوی بهترین آب و هوا را در ماه دسامبر دارد دمای هوا در این شهرها به سانتیگراد و گرمای خورشید تابان در این روزها باعث می‌شود تا این مکان برای استراحت در سواحل زیبای مالزی دلچسب شود. خرید ارزان ترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰ با آب و هوای پنانگ و لانگکاوی  برای تعطیلات کریسمس بسیار مناسب است و شما می توانید از کوالالامپور به به این مناطق بروید و جشن های کریسمس در این مناطق را ببینید و تفریحات بی نظیر را تجربه کنید.

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰_رسپینا 24

بنابراین بهترین زمان برای بازدید از کوالالامپور از ماه مه تا جولای یا دسامبر تا فوریه است. می توان از کوالالامپور در ماه دسامبر بازدید کرد که این شهر برای جشن کریسمس و سال نو آماده می شود . پس خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰ در ماه دسامبر و سال نو باید در ماه های پیش تر از سال نو خریداری کنید. تا از ارزانترین تور خارجی و ارزانترین بلیط هواپیما خارجی استفاده کنید.

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰_رسپینا 24

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰ و بهترین مکانهای دیدنی جشن سال نو در مالزی

ارتفاعات گنتینگ ، پاهانگ

ارتفاعات Genting  ، واقع در Pahang ، یکی از تفریحات محبوب ترین برای کریسمس است. مردم محلی به دلیل اب و هوای خنک به سمت  Genting می روند این منطقه در فصل زمستان در کشورهایی ماند مالزی اب و هوایی معتدل دارد که مردم را جذب خود می کند.

در کریسمس Genting نمایش هایی از Tour The World با Snoopy و تزئینات کریسمس خود به نمایش میگذارند.

در کریسمس یک درخت تزیین شده زیبا نیز در تمامی جشن ها هست و این  درخت معمولا 13 متری بلندی  دارد ا را در این منطقه  را روشن می کند.

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰_رسپینا 24

لگولند مالزی

در کریسمس ، لگولند مالزی چند رویداد ویژه برای مردم آماده کرده است! با شرکت در مسابقه کارت پستال میتوانید فرصتی برای کسب جوایز بزرگ در روز کریسمس داشته باشید.

آنها هر روز میهمانی را انتخاب می کنند تا درخت کریسمس 30 فوت قد لگولند را روشن کنند .در تاریخ 25 دسامبر ، گلو لند مالزی جشن بزرگ کریسمس را برگزار خواهد کرد و با داشتن جاذبه هایی مانند بازی ، موسیقی ، نمایش های زنده و موارد دیگر این جشن را به یاد ماندنی می کند.

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰_رسپینا 24

پاویلیون ، کوالالامپور

در بیشتر کشورها مراکز و خیابان های محبوب با تزئینات کریسمس تزئین می شوند. در مالزی ، مردم محلی مشتاقانه منتظر هستند که ببینند کدام مرکز بهترین تزئینات کریسمس را دارد و معمولاً در آنجا جمع می شوند تا عکس بگیرند و فضای کریسمس را عمیقا حس می کنند.

پاویلیون از بین همه بازارها ، زیباترین و بهترین تزئینات را دارد. در میان همه تزئینات  که می توانید برای جشن سال نو این منطقه عالی ترین می باشد.

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰_رسپینا 24

I-City ، Shah Alam

منطقه ای  برای برف بازی و تجربه واقعی عالی  در زمستان و کریسمس می باشد.با بازدید از Snowalk I-City نخستین سرزمین زمستانی را در جنوب شرقی آسیا را می بینید.دمای این مجموعه زیر 5 درجه سانتیگراد و 100 میلی متر برف دارد.

در اینجا فعالیت های زیادی انجام می شود مانند ساخت آدم برفی ساختمان ،اسکیت و نوشیدنی و خوراکی های مختلف موجود است.ضمنا حتما کاپشن گرم و مبلغی پول به همراه داشته باشید و در صورت نیاز یک جفت کفش به شما اجاره می دهند.

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰_رسپینا 24

خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰ با رسپینا 24

اگر علاقه مند هستید که  تعطیلات جشن کریسمس را  یکبار در خاطرات زندگی تان ثبت کنید ، به شما پیشنهاد می کنیم خرید ارزانترین تور مالزی در کریسمس ۲۰۲۰  در اولویت سفر تان قرار دهید. سایت رسمی خرید اینترنتی تور رسپینا24، انواع تورهای متنوع و متناسب را با  شرایط و خواسته های شما ارائه می دهد می تواند سفر بسیار عالی و بی نظیر را بسیار راحت برای شما برنامه ریزی کند. خرید بلیط هواپیما و خرید آنلاین تور از طریق اپلیکیشن رسپینا 24 براحتی انجام می شود.