ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99

نوروز جشنی است که در آن ایرانیان سال نو را آغاز می کنند، از این رو متقاضی بسیاری برای خرید ارزان ترین تور آنتالیا نوروز 99 در این ایام دیده می شود. خرید پکیج ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 به خرید بلیط هواپیما خارجی و رزرو هتلی که  توسط آژانس گردشگری برنامه ریزی شده است بستگی دارد. در این مورد سایت های گردشگری دست شما را برای انتخاب در نوع رزرو هتل باز گذاشته اند و شما می توانید بسته به هزینه ای که در نظر دارید خرید ارزان ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 را داشته باشید.

خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 _رسپینا 24

خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 را به یاد ماندنی کنید:

آنتالیا به دلیل داشتن هتل های مجلل، سواحل خیره کننده و داشتن مجموعه ای چشمگیر از جاذبه های تاریخی برای سفر نوروزی و خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 بهترین مقصد سفر نوروزی می باشد. تابستان های گرم ، آفتابی و زمستان های معتدل ، یک مقصد  سفری که در طول سال مناسب سفر می باشد، بنابراین با خرید این تور خارجی و رزرو هتل در این شهر ترکیه از بازدید این شهر جذاب در ساحل فیروزه ای لذت ببرید.

خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 _رسپینا 24

جاذبه های گردشگری آنتالیا

آنتالیا برای ماه عسل مقصدی زیبا و محبوب است، همچنین خانواده هایی که به دنبال گذران تعطیلات فراموش نشدنی در کنار هم هستند از این شهر زیبا لذت می برند. در اینجا لیستی از بهترین کارهایی که در سفر به  آنتالیا با خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 می توانید انجام دهید برای شما آورده ایم:

دروازه هادریان

دروازه قدیمی ورود به شهر آنتالیا که به راحتی یکی از نمادین ترین نقاط کل شهر می باشد. دروازه بی نظیر هادریان ورودی اصلی در کلیهچی، شهر قدیمی و دیدنی آنتالیا است. این مکان تاریخی در سال 130 میلادی به منظور گرامیداشت بازدید امپراتور هادریان از شهر ساخته شد. این دروازه بخشی از دیدنی ترین آثار باستانی هلنیستی و رومی جهان است و دارای 3 قوس مرمر و 3 برج است. شما متوجه می شوید که مجسمه های بسیار زیبایی در دروازه  این شهر وجود دارد.

خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 _رسپینا 24

موزه ی آنتالیا

تاریخ جامع و جذابیت کشور ترکیه در موزه ی بزرگ و زیبای آنتالیا دیده می شود. در این موزه آثار هنری و یافته های مربوط به عصر سنگ و عصر برنز تا روزهای امپراتوری بیزانس وجود دارد. تالار خدایان دارای مجسمه های زیبا و تاریخی ست، که تعدادی از آنها در Perge پیدا شده اند، و مجموعه های چشمگیر از سکه ها و سارکوفاژی ها در نمایشگاه های دیگر نیز دیده می شود. ترکیه از تاریخ غنی و پیچیده ای برخوردار است و دیدار از این موزه درک این تاریخ را سهولت می بخشد. روزانه از 8.30 صبح تا 5.30 بعد از ظهر زمان دیدار از این موزه است.

خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 _رسپینا 24

آبشارهای دودن

از منظره ای با زیبایی طبیعی و خیره کننده در آبشارهای دودن خارج از شهر آنتالیا لذت ببرید، آبشارهای دودن طبیعت بکر دودن ترکیه را به نمایش می گذارد. این ابشارها به دریا می ریزند و  تقریبا به ساحل لارا نزدیک است. خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 به دیدار این جاذبه ها بروید.

خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 _رسپینا 24

بازارهای آنتالیا

سفر به ترکیه بدون تجربه بازارهای رنگارنگ آن صفایی ندارد به بازارها نیز سری بزنید و سوغات و رهاورد برای اقوامتان تهیه کنید. بازدید از بازار تاریخی آنتالیا بینشی جالب از فرهنگ محلی و نحوه زندگی مردم ترکیه را به شما می بخشد ، زیرا  دراین بازار بازدید کنندگان و افراد محلی بهترین قیمت های مواد غذایی، پوشاک، جواهرات و هنرها و صنایع دستی معامله می کنند. این بازار در روزهای شنبه از حدود ساعت 9 صبح تا شب باز است. می توانید رزرو هتل خارجی را در نزدیکی بازارهای آنتالیا انجام دهید.

خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 _رسپینا 24

از ویرانه های باستانی آسپندوس دیدن کنید:

شهر باستانی یونانی-رومی آسپندوس، به ویژه تئاتر آن که بسیار قابل توجه رومی ها بوده است، نمونه ای عالی از تاریخ ترکیه می باشد. این تئاتر در سال 155 میلادی ساخته شده است و  تقریباً 100 متر طول دارد، این تئاتر برای 12000 تماشاگر طراحی شده بود که توسط دوبل های گلادیاتور سرگرم می شدند. جشنواره سالانه بین المللی اپرا و باله Aspendos نیز در اینجا برگزار می شود زمان دیدار از این تئاتر اواسط آوریل تا سپتامبر: روزانه از 8 صبح تا 7 عصر و در اکتبر تا اواسط آوریل: هر روز از 8 صبح تا 5 عصر.

خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 _رسپینا 24

از ساحل و شنهای طلایی لارا غافل نشوید:

نشستن در ساحل شرقی آنتالیاساحل لارا ارامبخش ترین قسمت سفر است. این قسمت از جاذبه آنتالیا به دلیل تفریحات و سرگرمی هایش به لاس وگاس تشبیه شده است. این ساحل با فاصله 12 کیلومتری از شهر مکان مناسبی برای ریکلیشن و استفاده از تفریحات دریایی است. این ساحل از لحاظ بهداشت دارای گواهی نامه مرکز بهداشت می باشد و برای شنا بسیار عالی ست.

خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 _رسپینا 24

از غذاهای خوشمزه ی آنتالیا امتحان کنید:

نوبت به غذاهای کنار آبشار می رسد، تعدادی رستوران عالی که غذاهای دریایی تازه، استیک و غذاهای محلی خوشمزه مانند غذای ایسکله ماهی و استیک هاوس ، رستوران Ekici یا Aynalı را سرو می کنند را انتخاب کنید و به صرف ناهار یا شام بپردازید. اکثر رستوران ها دارای چشم اندازهای عالی از شهر می باشند و چراغهای چشمک زن شهر که بازتابی دریاهستند دیده می شوند.  هم اکنون با رزرو ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 می توانید خوشمزه ترین رار در نوروز 99 در رستوران های آنتالیا بچشید.

خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 _رسپینا 24

آکواریوم آنتالیا

بزرگترین تونل آکواریوم جهان درآنتالیا قرار دارد. آکواریوم آنتالیا نه تنها بزرگترین آکواریوم تونلی در جهان است، بلکه همچنین یکی از بزرگترین مجتمع های آکواریومی در دنیا می باشد. داخل این مجتمع، کمتر از 40 بخش مختلف با انواعی از مضامین متفاوت وجود دارد. در حالی که نظاره گر کوسه ها و زندگی موجودات دریایی دیگر هستید، از تونل 131 متری عبور می کنید. سپس گونه های جذاب را که در سرای خزندگان Fear Trophy قرار دارند ملاحظه می کنید.

این آکواریوم در کنار ساحل کنییالتی واقع شده است و مکان آرام و زیباست. موزه دنیای برف و یخی در این بخش قرار دارد که می توانید برف واقعی را در آن ببینید. سینمایی Oceanride XD که می توانید دیدن فیلم های چند بعدی را در آن تجربه کنید، توپ های برفی واقعی درست کنید. دیدار از این آکواریم : روزانه از 9.30 صبح تا 11 عصر.

خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 _رسپینا 24

سندلند

در این منطقه جشنواره مجسمه سازی ماسه ای برگزار می شود که تجربه ای بی نظیر، برای تمام خانواده ها می باشد. در این موزه مجسمه سازی، مجسمه هایی از جنس شن و ماسه ای  توسط متخصصین که از سراسر جهان  هستند ایجاد شده است. باشکوه ترین، پیچیده ترین مجسمه ها از  آب و ماسه ، در این مجموعه ساخته شده است. در ساعات روزانه 9 صبح تا 7 بعد از ظهر (از مه / اکتبر تا 11 عصر باز است).

خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 _رسپینا 24

پارک آکتور

پارکی که مناسب سرگرمی و بازی برای تمام  افراد خانواده می باشد. لذت بردن از پارک آکتور آنتالیا به عنوان یک پارک تفریحی کلاسیک در قلب شهر توصیه میشود. این پارک دقیقاً در کنار جاده مرکز خرید M Migros  بزرگ قرار دارد که با یک پیاده روی کمی به آن می رسید. به دلیل گرمای زیاد ، این پارک در طول روز باز نیست، اما عصرها با فضایی روشن در اختیار شماست. در روزهای  دوشنبه-جمعه از 5 بعد از ظهر تا 12 صبح ، شنبه-یکشنبه از 3 بعد از ظهر تا 12 صبح این پارک پذیرای گردشگران است. ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 تعطیلات نوروزی را برای شما به یاد ماندنی می کند.

خرید ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 _رسپینا 24

ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 با رسپینا 24

اگر علاقه مند هستید که  تعطیلات جشن نوروزی با سفر خارجی در خاطرات زندگی تان ثبت کنید، به شما پیشنهاد می کنیم ارزانترین تور آنتالیا نوروز 99 در اولویت سفر تان قرار دهید. سایت رسمی خرید آنلاین تور رسپینا24، انواع تورهای متنوع و متناسب را با  شرایط و خواسته های شما ارائه می دهد می تواند سفر بسیار عالی و بی نظیر را بسیار راحت برای شما برنامه ریزی کند. خرید بلیط هواپیما و خرید آنلاین تور خارجی  از طریق "اپلیکیشن رسپینا 24 "براحتی انجام می شود.