تور عشق آباد ترکمنستان از مشهد ویژه مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020

مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020 که از 8 تا 18 اسفندماه در پایتخت ترکمنستان برگزار می شود ، یکی از بزرگترین رقابت ها میان کشورهایی از آسیاست که در رشته فوتسال ادعایی دارند.

حضور ایران در این رویداد ، اهمیت ماجرا را چند برابر می کند و توجه جهان را بیشتر از پیش به این مسابقات جلب نموده است.  هر چند به قهرمانی ایران با توجه به سابقه درخشان آن در این مسابقات ، کمتر می توان امید نداشت. مسابقات قهرمانی آسیا اولین بار  در سال 1999 در شهر کوالالامپور مالزی برگزار شد و از آن سال تا کنون به جز 3 دوره ، ایران همیشه برنده جام آسیا بوده است.

رزرو هتل های عشق آباد

مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020

مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020 که شانزدهمین دوره برگزاری است مطابق تصمیم کمیته فوتبال ساحلی و فوتسال آسیا در عشق اباد ترکمنستان برگزار می گردد.

این رقابت ها که از سال 1999 تا سال 2008 سالانه و هم اکنون هر دو سال در کشورهایی که برای میزبانی رویداد انتخاب می شوند ، تشکیل می گردد ،  امسال یعنی در مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020 قرار است پنج کشور شرکت کننده برتر در مسابقات جام جهانی فوتسال 2020 که در کشور لیتوانی برگزار می گردد ، راه یابند.

چیزی که مسلم است آن است که ایران با سابقه درخشان خود در فوتسال آسیا ، خیلی عجیب نخواهد بود که به مرحله بعد صعود کند و حتی برای این پیشگویی ، احتیاجی هم به اختاپوس مرحوم آلمانی و یا سایر شرکای ایشان نیست.

خرید تور عشق اباد از مشهد ویژه مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020

حال در این بحبوحه شلوغی ها و سفر برای تماشای این رقابت ها ، خرید تور عشق آباد از مشهد شاید گزینه خوبی برای شما باشد. چنان چه از مشهد راهی این مسابقات هستید ، خوب است بدانید جهت خرید تور چندین راه مقابل پای شماست.

خرید تور عشق آباد از مشهد با هواپیما

شما می توانید اقدام به خرید تور هوایی عشق آباد نمایید. در این تور شما در حقیقت بلیط هواپیما مشهد به عشق اباد را خریداری خواهید کرد و اقامت خود را در یک هتل مطابق معیارهای مد نظر ، فراهم می کنید.

خرید تور عشق اباد از مشهد

خرید اینترنتی تور عشق آباد از مشهد با اتوبوس

روش دوم خرید تور مشهد به عشق اباد با اتوبوس است. این تور در روزهایی که تعداد مسافران به حد مشخصی برسد ، از مشهد به عشق اباد حرکت می کند. مزیتی که این تور در برابر تور هوایی دارد آن است که شما به شیوه مقرون به صرفه تری این امکان را دارید که نظاره گر این رویدادها باشید. در نظر داشته باشید که فاصله مشهد تا عشق آباد تنها حدود 200 کیلومتر است لذا احتیاجی به صرف هزینه های زیاد حمل و نقلی نیست و تنها حدود 18 ساعت در اتوبوس خواهید بود.

خرید آنلاین تور عشق آباد از مشهد با ماشین شخصی

همان طور که اشاره شد فاصله مشهد تا عشق اباد حدود 200 کیلومتر است و این رقم برای کسی که می خواهد به شکل مقرون به صرفه تری به عشق اباد سفر کند و از نزیدک شاهد مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020 باشد ، زیاد نیست.

در تور مشهد به عشق آباد با ماشین شخصی ، شما به همراه تعداد نفرات همراهتان با ماشین شخصی به مرز منتقل می شوید و از آن جا توسط کارگزار آژانس به شهر عشق اباد می روید.

این تور چنان چه تعداد نفرات کمتر از 4 نفر باشد ، اجرا می شود و برای تعداد بیشتر اتوبوس به عنوان وسیله انتقال استفاده می گردد.

شما در تور زمینی از مرز باجگیران و اینچه برون وارد خاک ترکمنستان می شوید.

خرید تورهای خارجی

قیمت تور عشق آباد ترکمنستان از مشهد ویژه مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020

نمی توان رقم ثابتی را برای خرید تور عشق آباد در بحبوحه مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020 اعلام کرد ، زیرا این رقم به شدت به زمانی که اقدام به خرید تور می کنید بستگی دارد. در هر صورت اگر در این ایام سفر می کنید ، حتما باید فکر گرانی و هزینه های ان را از قبل کرده باشید .

با این حال چنان چه مایلید ارزان تر سفر کنید ، بهتر است چند ماهی قبل از مسابقات دست بجنبانید و اقدام به خرید تور و یا خرید بلیط هواپیما ترکمنستان نمایید.

رزرو هتل های عشق آباد

نحوه خرید تور ترکمنستان در وب سایت رسپینا 24

از آن جایی که قیمت مشخصی برای این تور هنوز اعلام نشده است و تمام این ها بستگی به شرایط کشور میزبان دارد ، تنها با تماس با قسمت تورهای خارجی ( قسمت خرید تورهای خارجی رسپینا 24 ) این کار را میسر می شود.

البته برای این کار از منوی اصلی صفحه هم می توانید استفاده نمایید.

نحوه دریافت ویزا ترکمنستان برای مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020

جهت دریافت ویزای ترکمنستان باید ابتدا از طرف ترکمنستان برای شما دعوت نامه ارسال گردد که این عمل  ( ارسال دعوت نامه ) برای ایرانیان انجام نمی شده است و باید منتظر اخبار بود تا متوجه شد آیا برای ترکمنستان به دلیل مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020 مجددا مسیر دریافت دعوت نامه را خواهد گشود یا نه !

اما به هر حال در اینجا نحوه دریافت ویزای ترکمنستان را به صورت مفید و خلاصه خواهیم گفت.

انواع ویزا های ترکمنستان شامل موارد زیر هستند.

- ویزای توریستی ترکمنستان

- ویزای ترانزیت ترکمنستان

- ویزای تجاری ترکمنستان

- ویزای کار ترکمنستان

- ویزای سرمایه گذاری ترکمنستان

در این میان شما برای مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020 باید اقدام به دریافت ویزای توریستی ترکمنستان کنید.

دریافت ویزا ترکمنستان

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای ترکمنستان

-اصل و کپی پاسپورت و گذرنامه که حداقل 6 ماه تا انقضای اعتبار آن باقی مانده باشد و 2 صفحه خالی داشته باشد

- عکس رنگی 3 در 4 با پس زمینه رنگی

- کپی و اصل کارت ملی و شناسنامه

- فرم درخواست ویزا که توسط خود شخص به صورت صحیح و کامل پر شده است

- پرداخت هزینه مربوط به صدور ویزای ترکمنستان

- دعوت نامه رسمی از طرف ترکمنستان

- گواهی رزرو هتل ( در صورت لزوم )

دهکده المپیک عشق اباد قزاقستان ، محل برگزاری مسابقات

دهکده المپیک عشق اباد قزاقستان دارای 1300 واحد آپارتمانی مجهز مناسب جهت اقامت ورزشکاران تمامی کشورهای شرکت کننده در این رویداد است. به نقل از ماریا کورنیوک ، گزارش گر یورو نیوز " مساحت این مجموعه به اندازه ای است که بر روی آن ریل ویژه ساخته اند. این ریل سالن های مختلف این مجموعه را به یکدیگر متصل می کند و به دهکده ورزشکاران، محل استراحت و اقامت آنها منتهی می شود".
این مجتمع دارای بناهایی مانند دارای سینما، رستوران، کتابخانه و تجهیزات دیگر است . باتیار کوکانف، مدیر عملیاتی ساخت پروژه دهکده می گوید: «بطور کلی دهکده دارای شعب بانکی، امکانات تفریحی، پست، کافه، رستوران و مرکز خرید است. ورزشکاران می توانند اوقات فراغت خود را در امکانات تفریحی کامل بگذرانند . "

هتل های نزدیک به استادیوم فوتسال عشق آباد

هتل 5 ستاره المپیا Olimpia Hotel

آدرس : عشق آباد ، خیابان Turkmenbashy ave

نظر یکی از مسافران این هتل :

" هتل در وسط یک منطقه ورزشی و همچنین قسمت نوساز عشق آباد ساخته شده است . اطراف این پارک به گونه ای طراحی شده است که شما احساس می کنید در یک پارک تفریحی و سرزمین عجایب هستید - ما اواخر عصر رسیدیم و کل مکان با نورپردازی فانتزی روشن شده بود. نمای ورزشگاه با نمای کلی از اسب در بالای سطح برجسته  توجه ما را به خود معطوف کرد.

طی کردن مسیر پله ها از لابی ( که حدود 20 پله بود ) خوب بود ولی عملی به نظر نمی آمد زیرا شخص مجبور به حمل چمدان ها از پله ها به بالا بود و هیچ سطح شیب دار و یا ملاحظات دیگری در این باره در طراحی هتل صورت نگرفته بود ( این امر برای افراد معلول یا افراد با صندلی چرخدار مشکل بزرگی است)!

لابی با لوسترهایی که آویزان شده بود نمای چشمگیری داشت – اما تاثیر مثبت اولیه آن متأسفانه توسط سرویس ضعیف پذیرش در نظر ما از بین رفت - اتاقها به زیبایی طراحی شده اند اما به نظر می رسد همه چیز برای نمایش بوده است نه به نفع میهمان. به نظر می رسید این سخت افزار برای یک تأسیس 5 ستاره مدرن خوب است اما از نظر نرم افزاری و خدمات به طور جدی فاقد کیفیت است.

صبحانه ضعیف بود - نان بی کیفیت و تنوع ضعیف و کارمندان که به خوبی آموزش ندیده بودند و مفهوم خدمات را درک نکرده اند- با این حال کارمندانی وجود داشت که با لبخند سعی می کردند تا به مسافران سرویس بدهند.

در کنار این ها ، متاسفانه هیچ کدام از افراد ، به انگلیسی صحبت نمی کنند و همین مشکل ارتباطی برای شما ایجاد می کند. لذا یا شما باید با یک کتابچه راهنما زبان ترکی به این هتل بروید و یا این هتل باید یک مترجم استخدام کند.

با گفتن همه اینها به طور کلی ، آنچه که می تواند یک مجموعه 5 ستاره زیبا باشد ، را به دلیل عدم وجود زیرساخت های مناسب و آموزش کارمندان ، به نظر نیست.

خرید تور هوایی عشق آباد

 

هتل 4 ستاره گرند ترکمن Grand Turkmen Hotel

آدرس : عشق اباد ، خیابان آزادی ، خیابان شماره 7 Gorogly St

نظر یکی از مسافران این هتل :

ما اینجا را توسط آژانس مسافرتی که ویزا را ترتیب داده بود ، رزرو کردیم. ما ساعت 3 صبح به این هتل رسیدیم و با تعجب دیدم که تمام کارمندان بیدار بودند تا از ما استقبال به عمل آورند .

صبحانه متوسطی ارائه شد که خیلی تمایلی به خوردن آن نداشتم. سرعت اینترنت بهتر از آن چه که تصور می کردم ، بود . کارمندان به دلایل عجیبی ما را از اتاق صدا می کردند. در ابتدا ساعت 8 صبح با ما تماس گرفتند تا زمان سرو صبحانه را به ما اطلاع دهند و همچنین ساعت 11 صبح مجددا تماس گرفتند تا از ما بپرسند چه زمانی اتاق را تحویل می دهیم ( تحویل اتاق باید تا قبل از ظهر انجام شود )

اتاق ما نمای خوبی از ساختمانهای دولتی در مرکز شهر داشت و برای من ماندن در اینجا یک تجربه سورئال است.

"اریک دی از تورنتو کانادا "

خرید آنلاین تور عشق آباد از مشهد با ماشین

 هتل 4.5 ستاره اسپورت ترکمن Sport Hotel

آدرس : عشق اباد ، خیابان آتاتورک

نظر یکی از مسافران این هتل :

این اولین بار در عشق آباد بود و من هتل ورزشی را انتخاب کردم . هتل اخیراً برای بازی های ورزشی ساخته شده است و کاملاً جدید ، بزرگ و تقریبا خلوت است. ساعت 3 صبح به هتل رسیدم و سریع وارد اتاق شدم. اتاق های هتل مانند مبلمان و حمام جادار و هر چیز دیگر آن عالی است .

مشکل اصلی مانند سایر هتل های عشق آباد دسترسی به اینترنت است. هتل دارای شبکه کاربردی است اما فقط از طریق برنامه های ارتباطی ، اسکایپ کار می کند زیرا دسترسی به سایر برنامه ها مسدود شده است. من همچنین موفق به گشت و گذار در برخی از صفحات مورد نیازم شدم و همین باعث خوشحال شدن من شد.

 نمای اتاق من هم عالی بود. یکی از کمبودهای اصلی صبحانه است که کاملاً محسوس می باشد.

" جورج از تفلیس "

 

ویزای تجاری ترکمنستان

هتل 4 ستاره نبچی Nebitchi

آدرس : عشق اباد ،  Novofiryuzinskoe shosse Berzengi

نظر یکی از مسافران این هتل :

پیدا کردن یک هتل خوب در عشق اباد کار ساده ای نیست ، یا شما یک هزینه گزاف  (+ 250،00 دلار در هر شب) می پردازید ، یا هیچ سرویسی دریافت نمی کنیدهتل Nebitchi را برای اقامت توصیه می کنم ، در تمام طول مدت اقامت پرسنل سعی می کنند با شما دوستانه برخورد کنند ، صبحانه زیاد راضی کننده  نبود اما شام با توجه به قیمت مناسبش ، به نظر خوشمزه و خوب می آمد.

اینترنت تقریبا در یک روز و نیم از مدت زمان اقامت من اتصال نداشت و یکی دیگر از ویژگی های بد این هتل این است که آنها کارتهای اعتباری را قبول نمی کنند اما در مقایسه با سایر هتل ها که گران تر هستند و زیاد از نظر بودجه ای مقرون به صرفه نیستند ، به نظر قابل توصیه می آمد .

" نیکولاس از سوئیس "

قیمت تور عشق آباد ترکمنستان از مشهد

آب و هوای عشق آباد در طول مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020

اسفند ماه در عشق اباد مصادف با افزایش تدریجی دمای متوسط زمستان است . بیشینه دمای هوا افزایش می یابد حدود 7 درجه افزایش می یابد و از دمای نزدیک به 48 درجه فارنهایت به 54 درجه می رسد.

کمینه دمای روزانه نیز حدود 5 درجه فارنهایتی افزایش می یابد و از دمای 31 درجه فارنهایت به 36 درجه می رسد.

گزارش های هواشناسی نشان می دهد که در ماه دسامبر ، اواخر ژانویه و اوایل فوریه باید انتظار بارش برف را داشت . در این گزارش آمده است که بهترین زمان اسکی در کوه های برفی عشق آباد همین ماه اسفند است. لذا حتما در هنگام سفر لباس گرم با خود همراه داشته باشید.

سخن آخر درباره خرید تور مسابقات جام قهرمانی فوتسال آسیا 2020

حالا که در تب و تاب مسابقات هستید ، خوب است که به شیوه اسان تری این عمل را انجام دهید. با نصب اپلیکیشن رسپینا 24 ، علاوه بر این که این امکان برای شما وجود دارد که اقدام به خرید بلیط هواپیما عشق اباد و یا تور نمایید، امکان رزرو هتل های عشق آباد  خرید توررا راحت تر از قبل برای شما وجود دارد.

به امید موفقیت برای تیم فوتسال کشورمان و سرافرازی بیشتر از قبل وحید شمسایی عزیز