تور اقساطی کیش از مشهد از گزینه های محبوب بین مسافران این شهر است که البته بازار داغی را نیز در میان آژانس ها و مراکز خدمات گردشگری دربردارد. هزینه های بالای تور کیش از مشهد خصوصا در ایام های سیزن مثل پاییز و زمستان، بر استقبال این نوع تورهای اقساطی افزوده است. در ادامه مطلب، گزارش کلی از باید و نبایدهای این تور جمع آوری کرده ایم که توصیه می کنیم حتما تا انتها مطالعه نمائید.

تور کیش از مشهد اقساطی

وقتی هزینه تورها سر به فلک می کشد!

فرض کنید یک خانواده مشهدی 4 نفره قصد سفر به کیش را داشته باشد. مطابق مصوبه سازمان هواپیمایی کشوری (آبان 1400)، بلیط هواپیما مشهد کیش بهایی معادل 1,347,000 دربردارد. یعنی این خانواده برای سفر خود فقط می بایست مبلغ 10,776,000 را صرف هزینه بلیط رفت و برگشت نمایند. البته اگر هزینه هتل، خورد و خوراک، تفریحات و خدمات گردشگری را در نظر نگیریم. از طرف دیگر و با همه آنچه که عنوان شد، از سفر نیز نمی توان چشم پوشی کرد و آن را به کل خط زد. در اینصورت، چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟؟

آفری استثنائی به نام تور اقساطی کیش از مشهد 

یکی از راه حل های آژانس های هواپیمایی شهر مشهد، ارائه آفرهای اقساطی است. این ابتکار عمل که با استقبال خوبی مواجه شده و انصافا بخشی از مشکلات مربوط به هزینه سفر را نیز حل کرده است، اما باز هم معایب خودش را دربردارد. پیش تر در مقاله ی تور اقساطی کیش بررسی دقیق تری بر روی معایب تورهای اقساطی داشتیم که باعث می شد این گزینه نیز از لیست انتخاب های مسافران خط بخورد. مثلا، یکی از این معایب، مساله افزایش قیمت تمام شده تور بود. بطوری که بسیاری از مسافران گزارش داده بودند، آفری که به صورت نقدی هزینه ی 8 میلیون تومان دربرداشت اما به صورت اقساطی تا 10 میلیون تومان نیز ارائه می شد. بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه عزمتان را برای خرید تور اقساطی جزم کنید، حتما مقاله نامبرده را کامل مطالعه کنید.

تور اقساطی کیش از مشهد

چرا به جای خرید تور کیش از مشهد اقساطی، تور ارزان نخریم؟

همیشه اولین سوالی که مسافران از کارشناسان تور داخلی رسپینا جویا می شوند، قیمت تور بوده است. خصوصا برای مسافرانی که به صورت خانوادگی و یا گروهی سفر می کنند، پیدا کردن آفری ارزان قیمت بسیار حائز اهمیت است. همانطور که خودتان نیز اطلاع دارید، نکاتی مثل انتخاب بازه زمانی خلوت برای سفر یا هتل های ارزان قیمت تر می تواند تاثیری چشم گیری بر قیمت تور داشته باشد. البته که خرید تورهای اقساطی نیز با تمام معایبی که در بردارد، هم چنان یک راه کار موثر برای مشکل هزینه های سفر است. بنابراین جدا از قیمت های غیرمنطقی برخی از مراکز و آژانس ها، پیدا کردن یک آفر قیمت مناسب خیلی هم غیرممکن یا دور از ذهن نیست.

هدیه ویژه خدمات گردشگری رسپینا

شرکت رسپینا به عنوان بزرگ ترین مرکز خدمات گردشگری و مسافرتی شرق کشور، آفرهای مختلفی را به صورت تلفنی و اینترنتی ارائه می دهد که بر اساس نیاز مخاطب از نظر کیفیت، قیمت های متفاوتی را نیز دربردارد. هم چنین برای تمامی این پکیج ها، 300 هزار تومان خدمات گردشگری محبوب جزیره به صورت رایگان و مابقی خدمات با تخفیف ویژه قرار داده شده است که می توانید از آن بهره مند شوید. از طرف دیگر، برای تمامی رزروهای اینترنتی تور که از ساعت 14 الی 16 صورت می گیرد، 100 هزار تومان تخفیف به ازای هر مسافر لحاظ می شود.

آفرهای تور کیش از مشهد رسپینا

بالاخره تور اقساطی کیش از مشهد بهتر است یا عادی؟

پاسخ این سوال ممکن است برای هر مخاطبی متفاوت باشد. بالاخره هر کدام از تورهای اقساطی و نقدی مزایا، معایب و هم چنین طرفداران خاص خود را به همراه دارند که با توجه به مواردی که تا اینجا عنوان شد، می توانید هر یک را انتخاب کنید. با این وجود، شناخت نیازها و احترام به حقوق مسافر، همواره یکی از اهداف اصلی تیم رسپینا بوده است. لذا اگر برای سفر خود نیاز به راهنمایی بیش تر دارید، می توانید بر روی کمک و راهنمایی تیم تور داخلی رسپینا نیز حساب کنید.