مجری مستقیم تور های کیش، یکی از عنوان های است که شرکت خدمات گردشگری رسپینا با سربلندی آن را یدک می کشد. همانطور که می دانید سفر به کیش یکی از پر متقاضی ترین سفر های داخل ایران است که همه ساله از هرنقطه از ایران مسافران و گردشگرانی هستند که خود را به برای یک سفر هیجان انگیز به لوکس ترین جزیره ی ایران آماده می کنند. همه ی مسافران کیش در ابتدا برای شروع این سفر نیاز به یک شرکت خدمات گردشگری برای خرید بلیط هواپیما به مقصد کیش و یا خرید تور کیش دارند که حتی پس از فروش این محصولات و تا اخرین لحظه ی سفر هم همراه مسافران و پشتیبان آنها باشد.

مجری مستقیم تور های کیش

رسپینا24 مجری مستقیم تور های کیش:

 برای انجام فرایند ها ی خرید بلیط و یا رزرو هتل در کیش معتبر بودن فروشنده و ارائه دهنده ی این خدمات بسیار مهم است تا با کمترین دغدغه ی ذهنی به سفر خود ادامه هند. که سایت رسمی و معتبر رسپینا24 با بالاترین میزان رضایت مسافر خود را در این امور ثابت کرده است در ادامه ی این مقاله به برسی خدمات و امکانت منحصر به فرد وب سایت رسپینا24 مجری مستقیم تور های کیش خواهیم پرداخت.

ارائه تخفیف ویژه:

رسپینا24 به منظور رفاه هرچه بیشتر حال مسافران خود تخفیف هایی که در زمان عقد قرار داد های بلند مدت با هتل های مختلف در کیش کسب  می  کند را در اختیار مسافران قرار داده و با در نظر گرفتن این تخفیف ها به ارائه ی تور های مختلف به ویژه به مقصد کیش می پردازد.

امکان مقایسه ی آنلاین تور ها:

از دیگر امکاناتی که رسپینا24 را به معتبر ترین مجری مستقیم تور های کیش تبدیل کرده است امکانات و خدماتیست که این شرکت به صورت کاملا آنلاین در اختیار مسافران خود قرار می دهد به عنوان مثال مسافران گرامی می توانند با استفاده از وب سایت رسمی رسپینا24 با مشاهده ی همه ی تور ها در بازه زمانی های مختلف و هتل های متفاوت و برسی کامل آنها به همراه امکانات اتاق های مختلف هتل های روی تور مسافرتی، در نهایت بهترین گزینه را از نظر قیمت و خدمات بهتر، انتخاب کنند.

امکان استرداد آنلاین:

سابق بر این در صورت لغو شدن سفر از سمت مسافر در دغدغه های زیادی از جمله مراجعه های حضوری به دفاتر شرکت ها و همچنین میزان مبلغ عودت شده پیش می آمد تا این که رسپینا24 با ارائه یک راه کار کاربردی تا حدود زیادی فرایند استرداد را سهولت بخشید این راه کار نیز امکان استرداد و واریز مبلغ عودت شده به مسافر به صورت کاملا آنلاین است که از طریق این امکان تعبیه شده در وب سایت مسافران گرامی می توانند تمامی بلیط ها و تور ها خریداری شده خود را به صورت کاملا اینترنتی استرداد نمایند اما این را در نظر داشته باشید که مبلغ استرداد بلیط ها و هتل ها بر اساس قوانین شرکت های ارائه دهنده ی بلیط و هتل ها محاسبه می شود.

پشتیبانی24 ساعته:

رسپینا24 این تضمین را به مسافران خود می دهد که از لحظه ورود آنها به داخل سایت تا زمان برگشتن آنها به مبدا همراه و پشتیبان آنهاست. اگر در زمان خرید اینترنتی به علت قطع شدن جریان برق و یا اینترنت خرید شما ناقص ماند و یا اینکه در زمان مراجعه به هتل نام شما در لیست مهمانان هتل نبود می توانید به پشتیبانی24 ساعته رسپینا24 تماس حاصل کرده تا کارشناسان ما در اسرع وقت به برسی و حل مشکل پیش آمده اقدام کنند.

رسپینا24 مرجع تخصصی فروش ارزان تور ها

همانطور که گفته شد رسپینا24 با ارائه تخفیف، ارزان ترین تور ها را ارائه می دهد که البته مجری مستقیم تور های کیش نیز هست . وب سایت رسمی این شرکت خدمات گردشگری رابط کاربری بسیار آسانی داشته و مسافران عزیز می توانند به راحتی هرچه تمام تر تور مورنظرشان را برسی، مقایسه و خریداری کنند.

برای خرید داری کردن تور به مقصد کیش می توانید از زبانه های بالا وارد قسمت تور ها شده وسپس در صفحه بعد با انتخاب مبدا و مقصد خود و همچنین زمان حرکت خود تمام تور های موجود را مشاهده کنید که پس از برسی کامل و انتخاب تور مورد نظرتان را خریداری کنید.

اپلیکیشن رسمی رسپینا24

مسافران عزیز همچنین می توانند تمام خدمات ارائه شده در وبسایت رسپینا24 را رو تلفن همراه خود نیز داشته باشند؛ اپلیکیشن رسمی رسپینا24 در دو سیستم عامل  ios و اندروید تمام خدمات خرید بلیط و رزرو هتل و تور را شامل شده که می توانید با نصب این اپلیکیشن به تمامی این خدمات دسترسی ساده تری داشته باشد.