دو عامل موثر در خرید ارزانترین تور مشهد از تهران

 اگرقصد سفر به مشهد را دارید و می خواهید از سفر بهینه داشته باشید می توانید از خرید ارزانترین تور مشهد از تهران استفاده کنید. این تور ممکن است با خرید بلیط قطار انجام شود و یا با خرید ارزان ترین بلیط هواپیمای تهران مشهد بسته شود. می توانید خرید تور داخلی مشهد از تهران  را با هزینه کمتر انجام دهید. حال با خرید بلیط هواپیما باشد یا با خرید بلیط قطار صورت بگیرد، انتخاب با شماست که در نوع هزینه متفاوت است. با خرید ارزانترین تور مشهد از تهران شما یک پکیج سفری کامل را دریافت می کنید که شامل رزرو هتل و رزرو بلیط هواپیما داخلی یا خرید بلیط قطار می باشد.

ارزانترین تور مشهد از تهران_رسپینا 24

خرید ارزانترین تور مشهد از تهران در چه فصلی مناسب است؟

خرید ارزانترین تور مشهد از تهران در زمان هایی که پیک است صورت نمی گیرد. اکثرا فصل تابستان هتل های مشهد گرانتر هستند و سفر به شهر مشهد نسبتا پرهزینه است، به دلیل اینکه در فصل تابستان مدرسه ها تعطیل است و سفر مشهد تهران بیشتر صورت می گیرد. همینطور فصل تابستان برای افرادی که فرزند کوچک و بچه های دبستانی دارند و  آب و هوای برای سفر به مشهد مناسب است.

 به نظر می رسد که خرید ارزانترین تور مشهد از تهران در ماه مهر و بعد از آن در فصول پاییز، زمستان بهترین زمان باشد. چرا که با آغاز فصل مدارس و خالی از زائر شدن مشهد قیمت هتل ها تنزل می کند. از این رو برای افرادی که فرزند محصل ندارند یا مشهد را به عنوان سفر ماه عسل در نظر گرفتند، می تواند بهترین گزینه  سفر باشد.

 در شش ماه دوم سال هتل های مشهد با قیمت های پایین تر ارائه می شود و شما می توانید رزرو هتل داخلی را با بهترین قیمت در هتل هایی که  استار بالاتر  دارند، داشته باشید. همینطور به دلیل کاهش یافتن سفرها  خرید بلیط هواپیما کمتر می شود، از این رو  ارزانترین بلیط هواپیمای تهران مشهد را می‌توانید رزرو کنید. یا اینکه با ارزانترین بلیط قطار تهران به مشهد سفر کنید 

ارزانترین تور مشهد از تهران_رسپینا 24

در خرید ارزان ترین تور مشهد از تهران چه نکاتی مد نظر است؟

مشهد شهر زیارتی و پایتخت معنوی ایران است از این رو در تمامی فصول سال زائران زیادی را به خود می بیند اما در مشهد برای سفری خوب باید به یکسری نکات توجه کرد. از جمله اینکه رزرو هتل باید در منطقه ای قرار داشته باشد که زائر یا گردشگر دسترسی آسان به حرم مطهر امام رضا داشته باشد. این نکته با توجه به علایق مسافران متفاوت است،گاهی مسافران برای زیارت به مشهد نمی‌آید و نیاز به هتل نزدیک حرم ندارند. برخی از افراد خرید بلیط هواپیمای تهران به مشهد را برای رفتن به سمینار ها و یا انجام کارهای اداری انجام می دهند. اما در خرید ارزانترین تور مشهد از تهران که بیشتر جنبه زیارتی دارد بنظر می‌رسد رزرو هتل بسیار با اهمیت باشد.

در خرید ارزانترین تور مشهد از تهران، رزرو هتل با هتل‌هایی که استار آنها تقریباً متوسطه است، بسته می شود. در مورد این مبحث و آگاهی کامل شما از انواع هتل ها باید در مورد هتل ها توضیحاتی را ارائه دهیم. نکته دیگری که در خرید ارزانترین تور مشهد به تهران قابل اهمیت است خرید بلیط هواپیما یا خرید بلیط قطار می باشد.

از این رو باید توجه داشته باشیم که تور مشهد از تهران ممکن است با بلیط هواپیما چارتر تهران مشهد و یا ارزانترین بلیط هواپیما تهران مشهد بسته شود.

در اینجا برای اینکه راحت تر خرید ارزانترین تور مشهد از تهران را داشته باشید به بررسی هتل های مشهد می پردازیم

و اطلاعات کاملی در مورد استار هتل ها و انواع هتل ها ارائه می دهیم.

ابتدا باید ببینیم که چه زمانی برای رزرو هتل های مشهد مناسب و بهتر است از این رو به بررسی ایام پیک و غیر پیک در مشهد مقدس می پردازیم:

1. فصل تابستان به دلیل تعطیل بودن بسیاری از مشاغل، مدارس و دانشگاه یکی از فصول پیک شهر مشهد می باشد و در این ایام شما نمی توانید خرید ارزانترین تور مشهد از تهران را داشته باشید. 

ارزانترین تور مشهد از تهران_رسپینا 24

 2.  تعطیلات نوروز از دیگر تعطیلاتی است که مشهد شلوغ می شود و از تمام شهرهای کشور ما ایران برای زیارت شاه خراسان به مشهد می آیند. در این ایام رزرو هتل مشهد نیز گران است و آب و هوای تقریباً مساعدی برای زائران فراهم خواهد بود. در این بازه زمانی خرید ارزانترین تور مشهد از تهران غیر ممکن است و شما در این بازه می توانید خرید ارزان ترین بلیط هواپیمای مشهد و رزرو ارزانترین هتل را داشته باشید.

 3. ایام شهادت امام رضا و دیگر مناسبت های مذهبی: یکی دیگر از ایامی که تعطیلات دارد و مردم ایران علاقه مند هستند و آرزو دارند در این ایام در مشهد باشند، ایام سوگواری شهادت شاه خراسان امام رضا علیه السلام می باشد. در این بازه زمانی هتل های مشهد جزو گران ترین هتل های کشور هستند و شهروندان مشهد حتی نمی تواند به دلیل شلوغی به حرم مطهر امام رضا بروند و زیارت کنند. از این رو باید گفت در این بازه زمانی خرید ارزان ترین بلیط هواپیمای مشهد از تهران  و همینطور خرید ارزانترین تور مشهد از تهران غیرقابل تصور است و این بازه زمانی برای سفری مقرون به صرفه پیشنهاد نمی شود.

 باید بگوییم که بهترین زمان برای رزرو هتل های مشهد اوایل پاییز و همانطور که گفته شد زمان بازگشایی مدارس است. زمستان نیز از بهترین زمان ها برای سفر می باشد اگر که شما نسبت به آب و هوا مشهد و سردی هوا حساسیت نداشته می توانید از زیارت امام رضا در فصل زمستان، فصل پاییز لذت ببرید.

ارزانترین تور مشهد از تهران_رسپینا 24

 اواسط فصل بهار که مدارس ادامه دارد، نیز می توانید سفر خوبی را در مشهد تجربه کنید و رزرو هتل در این فصل مناسب به نظر می آید. در این بازه زمانی می توانید ارزانترین تور مشهد از تهران را داشته باشید. این زمان از اواخر ماه فروردین آغاز می‌شود و تا اواسط خرداد ماه ادامه دارد. در این زمان آب و هوای معتدل است و کاهش هزینه های سفر را داریم. ضمنا زیبایی ییلاقات مشهد و کاهش قیمت اجناس در سطح مشهد، همینطور تنزل ترافیک دیده می شود.

 در این زمان هایی که گفته شد می توانید خرید ارزانترین تور مشهد از تهران را داشته باشید و از سفر کم هزینه و بهینه لذت ببرید.

 سفر به مشهد می تواند با رزرو بلیط قطار تهران مشهد یا خرید بلیط هواپیمای تهران مشهد و یا خرید بلیط اتوبوس تهران به مشهد انجام شود.

 روش های انتخاب خرید بلیط در کم کردن بودجه سفر به شما کمک می کند که شما سفر ارزان داشته باشید که قیمت بلیط بسته به انتخاب شما متغیر است و این در حالی است که شما انتخاب کنید چه مقدار هزینه برای خرید تور مشهد از تهران در نظر دارید. چه با اتوبوس چه قطار و چه با هواپیما سفر کنید باید در مشهد رزرو هتل یا واحد اقامتی را داشته باشید تا اقامت شما دلچسب باشد. پس هتل ها را در اینجا به شما معرفی می کنیم: 

ارزانترین تور مشهد از تهران_رسپینا 24

1. هتل مدینه الرضا

 در مجاورت بارگاه ملکوتی امام رضا قرار دارد و دو دقیقه با حرم فاصله دارد این هتل تنوع در انواع اتاق و امکانات دارد. هتل ۵ ستاره است که اتاق های آن از قیمت ۷۶۰ هزار تومان شروع می شود و با توجه به خدمات و امکانات اتاق ها، قیمت آن متفاوت می شود.

 این هتل با معماری ایرانی اسلامی میزبان شماست. امکانات هتل: رستوران گردان در طبقه هجدهم، پد هلیکوپتری، رستوران ها و سالن های مختلف است و همین طور پارکینگ، کافی شاپ نیز می باشد. با حرم مطهر ۱۵۰ متر فاصله دارد. رستوران های گل نرگس ۱ و ۲ و همینطور رستوران سنتی در هتل مدینه الرضا واقع است. ویژگی های خاص هتل مدینه الرضا استخر و سونا جکوزی است، که برای آقایان و بانوان است و مجهز  به استخر کودک می باشد.

ارزانترین تور مشهد از تهران_رسپینا 24

 فاصله هتل تا ورودی باب الرضا ۳ دقیقه با ماشین است و با ورودی باب الجواد ۱۴ دقیقه.

 فاصله هتل تا بازار رضا ۶ دقیقه است و تا راه آهن ۱۰ دقیقه فاصله هتل تا مرکز خرید زیست خاور بهتره با ماشین است به تو پایانه مسافربری امام رضا با ماشین ۱۷ دقیقه است وتا مرکز خرید پروما ۲۱ دقیقه است.

 تا مراکز خرید دیگر بسته به نیاز شما با اتومبیل فاصله حدوداً ۳۰ دقیقه می باشد. فاصله هتل تا منطقه ییلاقی طرقبه با اتومبیل ۴۵ دقیقه است و تا آرامگاه فردوسی ۴۷ با ماشین می باشد.

 این هتل دارای استقبال فرودگاه به صورت رایگان است و این استقبال در روزهای تعطیل انجام نمی شود برای رزرو این هتل به قسمت رزرو آنلاین هتل مراجعه کنید و با توجه به نیاز خودتان این هتل را رزرو کنید.

ارزانترین تور مشهد از تهران_رسپینا 24

2. هتل سی نور مشهد

هتل سی نور مشهد در بیست و دو طبقه و در خیابان هفده شهریور مشهد واقع شده است و در نزدیکی بزرگترین مرکز خرید تجاری بازار امام رضا، آرمان و پاساژ کویتی ها می باشد. 

این هتل فاصله کمی با حرم مطهر دارد و هتلی ۵ ستاره است که امکاناتی چون استخر و سونا مخصوص آقایان، سیستم آی پی تی وی، رستوران طبخ انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، سالن کنفرانس دارد. نیرو های مجرب و آموزش دیده در این بخش افتخار میزبانی مسافران و زائران امام رضا  را دارند.

رزرو اتاق یک تخته در این هتل از ۳۸۰ هزار تومان شروع می شود و بسته به انتخاب شما در نوع اتاق، قیمت متغیر می باشد. می توانید برای آگاهی کامل از قیمت اتاق های این هتل به سایت مراجعه کنید و رزرو هتل را انجام دهید.

ارزانترین تور مشهد از تهران_رسپینا 24

3. هتل ۵ ستاره الماس2

 از دیگر هتل های نزدیک به حرم است این هتل را ۲۱۷ اتاق دارد و از نظر معماری ، سبک ایران باستان و ترکی طراحی شده است و امکانات زیادی را در خود دارد. رستوران گردان در طبقه ۲۰ و یک روز روف گاردن در طبقه نوزدهم است که آسانسور شیشه ای در کسری از ثانیه شما را به بالاترین نقطه شهر مشهد می برد.

 این هتل دارای  امکاناتی شامل اسپا، اتاق ماساژ، استخر خصوصی، دستگاه ماساژ، دستگاه های ورزشی و سالن بدنسازی است. اتاق های هتل به تلویزیون ال سی دی، تهویه، چای ساز مجهز هستند.

 چای خانه سنتی، رستوران تابستانی، رستوران سنتی و رستوران فرنگی در این هتل تعبیه شده در این هتل کارمندان به زبان انگلیسی مسلط هستند. هتل الماس مشهد از بهترین هتل های مشهد می باشد و گران ترین اتاق خواب ها را دارد و از این رو برای رزرو این هتل به سایت مراجعه کنید و در بخش رزرو آنلاین هتل از هر نوع اتاق که در نظر دارید انتخاب کنید و آن را آنلاین سفارش دهید.

ارزانترین تور مشهد از تهران_رسپینا 24

نحوه ی خرید ارزانترین تور مشهد از تهران

از آنجاییکه شما می خواهید خرید آنلاین تور داخلی انجام دهید، به شما سایت رسمی و معتبر خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد تهران رسپینا 24 را پیشنهاد می کنیم. دراین سایت شما می توانید انواع تورهای داخلی و خارجی را بصورت اینترنتی خریداری کنید سفری امن و با آرامش را داشته باشید.

برای خرید انواع تور هوایی وزمینی می توانید با کلیک بر روی کلمه تور نوع تور، میزان هزینه، تعداد روزهای اقامتتان را انتخاب کنید. همین طور می توانید از اپلیکیشن رسیپنا24 خیلی راحت و آسان استفاده کنید. خرید  اینترنتی ارزانترین تور مشهد از تهران سایت رسپینا 24 در هر لحظه امکانپذیر است. با رسپینا 24 روی زمین نمی مانید.