سفر به مشهد مقدس و خرید ارزان ترین تور مشهد از مبدا شیراز

برای خرید ارزان ترین تور مشهد از مبدا شیراز جستجوی اینترنتی در سایت های گردشگری بپردازید. سایتهای گردشگری معمولاً انواع تورهای داخلی و هم تورهای خارجی دیده می شود. شما می توانید به راحتی در سایت های گردشگری خرید بلیط هواپیمای داخلی را داشته باشید. همینطور می توانید همزمان با خرید بلیط هواپیما رزرو هتل را انجام دهید. رزرو هتل ها دو بخش هستند: رزرو هتل داخلی و رزرو هتل خارجی همین‌طور در بخش خرید بلیط هواپیما دو بخش داریم: خرید هواپیمای بلیط هواپیمای داخلی و خرید بلیط هواپیمای خارجی اما باید بدانید که تورها اغلب با رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل همراه هستند. حال اگر تور داخلی باشد خرید بلیط هواپیما داخلی و رزرو هتل داخلی انجام می‌شود، اما اگر تور خارجی باشد از رزرو هتل خارجی و خرید بلیط هواپیمای خارجی استفاده می شود. برای خرید ارزان ترین تور مشهد از مبدا شیراز به یک سری نکات باید توجه کنیم.

خرید ارزان ترین تور مشهداز مبدا شیراز_رسپینا 24

 خرید ارزان ترین تور مشهد از مبدا شیراز و قوانین و مقررات تورهای داخلی

برای خرید ارزان ترین تور مشهد از مبدا شیراز قوانین و مقرراتی توسط سازمان گردشگری برای تورهای داخلی اتخاذ شده است.

۱. این تورها به صورت دستی یا الکترونیک توسط مسافر یا نماینده او از طریق کارگزار اختصاصی تعیین می شود و با پرداخت الکترونیک، خدمات  مندرج در قرارداد برای شرکت کنندگان خریداری می شود.

۲. اگر سفر به حد نصاب موردنظر و ظرفیت متناسب نرسد کارگزار مجاز به ابطال آن است و وجوه دریافتی از مسافران به آنها باز می گردد.

۳. مسافران در جریان باشند که در طول سفر ممکن است ساعات صرف غذا، خواب و استراحت جابجا می شود و یا مسیر سفر ممکن است طولانی یا کوتاه باشد و این بستگی به وسیله نقلیه دارد. شرایط آب و هوایی ممکن است متفاوت باشد و حوادث محلی و حوادث مترقبه وجود داشته باشد، از این رو مسافران باید صبور باشند تا تور به خوبی برگزار شود.

خرید ارزان ترین تور مشهداز مبدا شیراز_رسپینا 24

۴. در صورتی که در حین سفر مقامات انتظامی از ورود مسافر ممانعت به عمل بیاورند، مسافر ملزم به تبعیت از دستور آنهاست و هیچ گونه مسئولیتی بر عهده مجری تور و کارگزار نخواهد بود.

۵. از هرگونه اخلال و مزاحمت و اعمال رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزشهای فرهنگی بومی در طول سفر توسط گردشگر و مسافر ممانعت می شود و اگر این چنین مشکلی به وجود بیاید بر حسب تصمیم کارگزار حضور مسافر در سفر انجام می شود یا  جلوگیری می گردد.

۶. در صورت هرگونه  اختلاف بین طرفین قرارداد تور، سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری مسئول رسیدگی به شکایات است و می توانید برای شکایات به این سازمان مراجعه کنید.

۷. تورهایی که در بازه زمانی تعطیلات نوروز بسته می‌شود و معمولاً از ۲۵ اسفند ماه تا ۱۵ فروردین برگزار می شود در این بازه زمانی می‌توانید از این تورها استفاده کنید.

خرید ارزان ترین تور مشهداز مبدا شیراز_رسپینا 24

 خرید ارزان ترین تور مشهد از مبدا شیراز و قوانین و مقررات هتل و اقامت:

 برای خرید ارزان ترین تور مشهد از مبدا شیراز قوانین و مقرراتی برای رزرو هتل و اقامت اتخاذ شده است که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

 ۱. معمولاً در اقامت هتل در هر سفر، اتاق دو نفره تنظیم می‌شود. مسافرانی که به صورت انفرادی سفر می‌کنند به هنگام ثبت نام از نرخ استفاده از اتاق یک نفره بهره‌مند می‌شود.

 ۲. اتاق هایی که دو نفره هستند گاهی اوقات به اتاق سه نفره و سه تخته تبدیل می‌شوند و تخت سوم از نوع تخت کاناپه شو و تاشو خواهد بود که موقتا در اتاق قرار می گیرد.

خرید ارزان ترین تور مشهداز مبدا شیراز_رسپینا 24

 ۳. ساعت تحویل اتاق های هتل در هنگام ورود 2 بعد از ظهر می باشد و تخلیه آن ساعت ۱۱ روزی که  اقامت تان به پایان می رسد است.

۴. اقامت های بومی و محیط های طبیعی که مجزا از هتل هستند: کمپ‌ها، کلبه ها، خانه های محلی و خانه های محلی تجهیز شده شرایط اقامت را بر اساس تاسیسات اقامتی دارند و این شرایط مورد تایید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری صنایع دستی بوده و در این نوع کمپ ها اجازه برپایی هر نوع چادر یا اتاق اختصاصی برای مسافران وجود ندارد باید بر طبق قوانین اقامتگاه اسکان انجام شود.

در اینجا یک سری شرایط را برای خرید ارزان ترین تور مشهد از مبدا شیراز برایتان روشن کردیم که مربوط به خرید تور داخلی و همین طور رزرو هتل های داخلی می باشد در مورد رزرو هتل خارجی و خرید تور خارجی مقررات تغییراتی دارد که بر اساس کشور و مقصد مورد نظر متفاوت است.

خرید ارزان ترین تور مشهداز مبدا شیراز_رسپینا 24

 زمان خرید ارزانترین تور مشهد از مبدا شیراز

 برای خرید ارزان ترین تور مشهد از مبدا شیراز ابتدا باید فصل سفر به مشهد را مشخص کنیم، تا بتوانیم خرید ارزان ترین بلیط هواپیمای مشهد از مبدا شیراز را داشته باشیم و همینطور از ارزانترین تورهای داخلی استفاده کنند.توجه داشته باشید یکی از زمان های پیک در مشهد فصل تابستان است، فصلی که مدارس و دانشگاه ها تعطیل می باشد و همینطور ایام نوروز. در ایام نوروز مشهد مسافران زیادی را به خود می بیند.

 اوایل پاییز و فصل زمستان به گردشگرانی اختصاص دارد که فرزند محصل و دانشگاهی ندارد. از این رو در این بازه زمانی رزرو هتل های مشهد بسیار به صرفه است و همینطور  تور داخلی مشهد از بهترین تور های داخلی می باشد.

 از این رو این فصل برای ماه عسل نیز مناسب است. افرادی که مشهد را برای ماه عسل انتخاب می کند، می تواند در فصل پاییز و زمستان به شهر مشهد سفر کنند و در خلوتی بارگاه امام رضا به دور از ترافیک از زیارت خود و سفر ماه عسل  خود لذت  ببرند.

خرید ارزان ترین تور مشهداز مبدا شیراز_رسپینا 24

اطلاعات از موزه ها با خرید ارزان ترین تور مشهد از مبدا شیراز

 مشهد علاوه بر بارگاه مطهره امام رضا علیه السلام و داشتن مراکز خرید و سرگرمی و همینطور پارک های آبی دارای موزه های معروفی نیز می باشد.لازم است بدانید که این موزه ها از دوران بسیار قدیم در مشهد باقی مانده است و اکنون به برخی از این موزه ها اشاره می کنیم.

خرید ارزان ترین تور مشهداز مبدا شیراز_رسپینا 24

  • اولین موزه موزه آستان قدس رضوی که در حرم مطهر قرار دارد
  • موزه بزرگ استان خراسان رضوی که در پارک سنگی واقع شده و خود این پارک نمادی است که قدمت موزه می باشد.
  • موزه بزرگ فردوسی در سراه فردوسی در نزدیکی شهر مشهد قرار دارد و آرامگاه فردوسی در آن می باشد.
  • موزه نادری که در چهارراه شهدا واقع شده و از موزه های بسیار قدیم از دوران نادر شاه می باشد.
  • موزه مردم شناسی، موزه آب مشهد، موزه تاریخ طبیعی، موزه علوم زمین و موزه آیین های پهلوانی، موزه حوضخانه هزاردستان از جمله حوزه‌هایی هستند که در مشهد می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید.

خرید ارزان ترین تور مشهداز مبدا شیراز_رسپینا 24

روش خرید ارزانترین تور مشهد از مبدا شیراز به صورت آنلاین

ابتدا وارد سایت رسپینا ۲۴ می شود یا از اپلیکیشن رسپینا۲۴ استفاده می کنند، سپس بر روی فیلد تور آنلاین کلیک کنید، پنجره ای باز می شود، که گزینه های انتخاب وسیله نقلیه مبدا، مقصد، تاریخ رفت، تاریخ برگشت و  فیلد رزرو اتاق  یا رزرو هتل را دارد. در این جا شما بر روی گزینه های مورد نظر کلیک می کنید و مقصدی را که قصد سفر به آن دارید، یادداشت می کنید تاریخ سفرتان را در گزینه ها قرار می دهید و در قسمت پایین تعداد بزرگسال تعداد کودک و یا نوزادتان را می نویسید، سپس دکمه جستجو را می زنید.

خرید ارزان ترین تور مشهداز مبدا شیراز_رسپینا 24

نحوه ی خرید  ارزان ترین تور مشهد از مبدا شیراز

از طریق رسپینا24 می توانید هر نوع تور داخلی و خارجی را خریداری کنید. ما با پشتیبانی قوی و کارشناسان خبره و زبده شما را  در رزرو تورهای داخلی و خارجی یاری می رسانیم. همکاران ما در رسپینا 24 پاسخگوی سوالات شما در تمامی ساعات روز درباره ی قیمت تور مشهد از مبدا شیراز هستند. در پایان متن منتظر نظرات و کامنت های شما هستیم، تا ما را در ارائه خدمات ارزنده یاری کنید. جهت هرگونه سوال و پیشنهادی با شماره 05131402 تماس بگیرید. با رسپینا  24 روی زمین نمی مانید.