خرید تور ارزان قشم در رسپینا 24

خرید تور ارزان قشم چگونه امکان پذیر است؟ می توان با بودجه کم هم به این شهر سفر کرد یا خیر؟ چند روز باید برای رفتن به این شهر زمان بگذارم ؟ تمام این ها احتمالا سوالاتی است که در ذهن مسافرین این شهر می چرخد و مدام آن ها را مجبور به گشت و گذار در سایت های مختلف اینترنتی می کند بدون آن که در انتها پاسخ روشنی بگیرند

حالا که فرصتی پیش آمده تا ما دل را به دریا بزنیم و برای سفر قشم چمدان هایمان را ببیندیم ، بهتر است با تمام ترفندهای کاهش هزینه و خرید تور ارزان قشم آشنا شویم و بهترین ها را انتخاب کنیم. جهت خرید اینترنتی تور قشم کافیست تا انتها به خواندن ادامه دهید و تنها 12 دقیقه از وقت خود را با ما بگذرانید.

تورهای ارزان قشم

قدم اول خرید تور ارزان قشم : آشنایی با تور قشم

جزیره قشم جزو یکی از بهترین مقصد های گردشگری هر فردی در طول زندگی است. با این وجود بیشتر جاذبه های گردشگری آن همچنان مهجور و ناشناخته مانده است. کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که این جزیره را به صورت کامل گشته باشد.

 اگر تا به حال از زیبایی های این جزیره بازدید نکرده اید ، پیشنهاد می شود ادامه مطالب را بخوانید . تمام مکان هایی که باید به آن جا سری بزنید در لیست زیر به همراه توضیح مختصری آورده شده است تا بعد از خرید تور قشم از آن ها غافل نشوید.

دره ستارگان :

در راه ساحل جنوبی قشم و در مسیر روستای برکه خلف ، این منظره کوهستانی رسوبی بی انتها را خواهید دید. با عبور از دالان های تو در تو این دره ، آبی آسمان بالای سر شما ظاهر خواهد شد. صدای بادی که در پیچ و تاب این دره شعر می خواند را هم خواهید شنید.

به این دره از این جهت دره ستارگان گفته می شود که بومیان محل معتقدند دو میلیون سال پیش ، ستاره ای از آسمان به این محل اصابت کرده و این دره را به این شکل خاص درآورده است.

جنگل حرا :

محال است از کسی درباره زیبایی های قشم سوال کنید و کسی به جنگل حرا اشاره ای نکند ، این جنگل که به شکل عجیبی ناگهان از زیر آب پدیدار می شوند ، هر بیننده ای را شگفت زده می کند. جنگل حرا عمری 30 تا 40 میلیون ساله دارند و با جزر و مد آب خود را نمایش می دهند.

تنگه چاهکو :

این تنگه در 70 کیلومتری قشم در نزدیکی روستای چاهوی شرقی است. تنگه چاهکو در میان بستر کوه های سنگی قرار گرفته است و زمانی که در آن پا می گذارید متوجه فضای وهم آلودی خواهید شد که دیواره های بسیار بلندی اطراف آن را احاطه کرده است.

دره تندیس ها:

همان طور که از جنگل حرا به سمت سلخ و بام قشم می روید ، دره تندیس ها خود را نمایان می سازد.  علت نام گذاری این دره به نام دره تندیس ها ، وجود مجسمه های سنگی است که هنرمندانه در اطراف دره از میان سنگ ها با کمک باد و باران تراشیده شده است.

این ها تنها اشاره کوتاهی به زیبایی های جزیره قشم بود ، بهتر است قبل از آن که اقدام به خرید تور ارزان قشم کنید از همه آن ها اطلاعات به دست آورید و بازه زمانی تور خود را مطابق با آن زمان بندی کنید.

منظور از تور قشم پکیج خرید بلیط هواپیما قشم به همراه اقامت در هتل های این شهر است . در هنگام خرید باید توجه کنید که هر توری چه خدمات دیگری در کنار این پکیج ارائه می دهد ، به عنوان مثال آیا وعده های غذایی شما به عهده تور می باشد و آیا راهنمای گردش در مکان های دیدنی نیز به همراه آن ارائه خواهد شد یا خیر؟ استقبال و بدرقه فرودگاهی آیا جزو خدمات است؟ بیمه مسافرتی چطور ؟ تمام این سوالات در هنگام مقایسه میان تورهای مختلف باید بررسی شود.

خرید تورهای ارزان قشم

قدم دوم خرید تور ارزان قشم : آشنایی با معیارها و فاکتور ها

معیارها و فاکتورهای مختلفی در هزینه تور شما تاثیر گذار است، اما ما قصد داریم آن هایی را که کنترلشان آسان تر از سایرین است در این مقاله گردآوری کنیم.

اگر قصد خرید تور ارزان قشم دارید مطالعه این قسمت را به هیچ وجه فراموش نکنید.

1-زمان درستی را برای سفر انتخاب کنید

توضیح واضح است ، همراه با سیل گردشگران به قشم سفر نکنید. این کار سبب می شود که مجبور به پرداخت هزینه حداقل دو برابری باشید. زمانی که مسافران شهر به اوج خود می رسند قیمت اقامت در هتل های قشم افزایش می یابد. این قضیه درباره بلیط های هواپیمایی نیز یکسان است. در نتیجه افزایش قیمت این دو ، قیمت تور قشم نیز اضافه خواهد شد. اگر به دنبال خرید تور ارزان قشم هستید حتما درباره سفر در تعطیلات به این شهر تجدید نظر کنید.

با توجه به آب و هوا و قیمت تورها ، بهترین زمانی که می توانید اقدام به خرید آنلاین تور قشم کنید از اواسط پاییز تا اواسط زمستان است.

خرید ارزان تور قشم

2-اولویت بندی کنید

اگر در جست و جوی خرید تور ارزان قشم هستید بهتر است بدانید که در صورتی که در میان لیست تورهای قشم چنان چه ارزان ترین را انتخاب کنید برخی خدمات تور برای شما حذف می شود و یا در هتل های با درجه کلاس پایین تری اقامت خواهید کرد. قبل از خرید اینترنتی تور قشم اولویت های مهم خود را بررسی کنید. زیرا تورهای ارزان قشم معمولا با اقامت در هتل های دو ستاره برگزار می شود.

 البته این ذکر این نکته ضروری است که هتل های دو ستاره به هیچ عنوان از لحاظ خدمت رسانی و سرویس دهی ضعیف نیستند و در آن ها هم می توانید شب آرامی داشته باشید.

خرید اینترنتی تور قشم ارزان

قدم سوم خرید تور ارزان قشم : بررسی نحوه خرید

یکی از بهترین خدماتی که اینترنت به بشر داده است ، خرید اینترنتی است. شما در دنیای مجازی می توانید بدون آن که قدم بردارید بگردید و بهترین خرید را بکنید. برای خرید تور ارزان قشم هم کافی است مسیر مشابهی را پیش بگیرید.

پس از اتصال به اینترنت در سایت رزرو تورهای داخلی رسپینا 24 ، می توانید از طریق منو اصلی و گزینه " خرید تور " به بخش رزرو تورها هدایت شوید.

سپس کافی است در جعبه جست و جو تورها ، گزینه های مبدا ، مقصد و هم چنین تاریخ رفت را پر کنید تا پس از آن صفحه ای از تمامی تورهای قشم برای شما باز شود.

در این برگه شما می توانید میان تورهای مختلف سنجش انجام دهید و توری که با معیارهای شما تطابق بیشتری دارد را انتخاب کنید.

تورهای قشم معمولا در بازه زمانی 3 شب و 4 روز برگزار می شوند تا هزینه سفر شما گران نشود و از طرفی حداقل زمان لازم جهت گردش در سطح جزیره را داشته باشید.

قیمت اقامت در هتل های قشم

فرودگاه بین المللی قشم

زمانی که وارد فرودگاه قشم می شوید ، موجی از هوای شرجی آن منطقه به شما ورودتان را خوشامد خواهند گفت. این فرودگاه که در روستایی به نام دیرستان قرار دارد با نام فرودگاه بین المللی دیرستان نیز مشهور است.

مطالعات مهندسی اولیه جهت ساخت این فرودگاه از سال 1304 شروع شد و حدود 31 سال نیز بابت درگیری های طرح های مختلف ساخت آن به طول انجامید و بالاخره در سال 1335 پروژه ساخت عمرانی این فرودگاه رسما آغاز گشت.

تمام قصه این فرودگاه به اینجایی می رسد که هم اکنون با جا به جایی سالانه خدود 5 میلیون مسافر در سال یکی از مهم ترین پایانه های هوایی کشور در زمینه مسافربری و ترانزیت کالا است.

مطابق آمار میزان باری که از این فرودگاه در سال 2016 منتقل شده است بیش تر از 437 هزار کیلوگرم بوده است.

از شرکت های هواپیمایی که در این فرودگاه فعالیت دارند می توان به شرکت های هواپیمایی ایران ایر ، ایران ایرتور ، آسمان ، کاسپین ، ماهان ایر ، معراج و هواپیمایی تابان اشاره کرد.

از جمله امکاناتی که در این فرودگاه وجود دارد پمپ بنزین ، نماز خانه و رستوران قابل ذکر م ی باشد که نشان دهنده اهمیتی است که فرودگاه به رفاه و آسایش مسافران خود می دهد .

در نزدیکی فرودگاه بین المللی قشم هتل های :  سینگو قشم، هتل آلاله ۲ قشم، هتل ساحل طلایی قشم ، هتل ارم قشم ، هتل آپارتمان پلاس قشم، هتل آپارتمان کاوان قرار دارند تا بتوانید انتقال راحتی به اقامت گاه های خود داشته باشید.

خرید اینترنتی تور قشم

توصیه هایی که باید جدی بگیرید

از آن جایی که حتما از قشم بدون خرید خارج نخواهید شد ، دقت کنید که مقدار بار مجازی که می توانید با خود برای ورود به هواپیما داشته باشید چه قدر است ، در صورتی که از مقدار مجاز بیشتر باشد باید هزینه اضافی بابت جریمه بار بپردازید.

به همراه داشتن وجهی بیشتر از 50 هزار تومان به ازای هر فرد ممنوع است ، سعی کنید پول نقد با خود همراه نداشته باشید.

به ازای هر مسافر تنها می توانید تا سقف 250 گرم خاویار جا به جا کنید در غیر این صورت قوانین گمرکی مانع از انتقال آن ها خواهد شد .