{{ctrl.notification}}

تور سرعین از تهران

پیشنهادات ویژه تور سرعین از تهران

(بروز رسانی :1 مهر ساعت 16:15)
2,850,000 تومان
3 شب و 4 روز
هواپیما
هتل star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
کارشناس تور شرح تور مدت حداقل نرخ مشاهده
هتل آدرس هتل خدمات نرخ
(هر نفر در اتاق دو تخته)
تماس
رضوان خلیج فارس star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
سرعین، میدان دانش، خیابان بعثت
صبحانه
2,850,000
تومان
05191012900
وسیله نقلیه خدمات تور توضیحات
رفت :
هواپیما
برگشت :
هواپیما
صبحانه ، اینترنت در هتل
حضور حداقل یک ساعت و نیم قبل از پرواز در فرودگاه همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامیست-جهت کسب اطلاعات بیشتر با کانتر مربوطه تماس حاصل فرمائید

تور سرعین از تهران

تور سرعین از تهران یکی از پربازدید ترین بلیط ها از تهران می باشد که معمولا این شهر به چشمه های آبگرم و هوای خنکی که دارد مشهور است و معمولا یکی از سفرهای به یادماندنی از تهران محسوب می شود. شرکت رسپینا یکی از بزرگترین شرکت های تورهای مختلف مسافرتی، تور سرعین از تهران را برای شما مسافرین با قیمت هایی پایین تر از نرخ های دیگر سایت ها در نظر گرفته است. در ادامه مزایای خرید تور سرعین از تهران از سایت رسپینا و دیگر نکات این تور را برای شما مطرح می کنیم:

چرا تور سرعین از تهران رسپینا

رسپینا برای کسانی که تور سرعین از تهران را از سایت رسپینا خریداری می کنند، امکانات و آفر هایی را در نظر گرفته است که توانسته متفاوت از دیگر شرکت های خدمات مسافرتی، بسیار در سهولت سفر مسافر و داشتن یک تور سرعین از تهران خاطره انگیز جلوه کند. در ادامه این ویژگی ها را بازگو می کنیم:

  • ارائه تور سرعین از تهران با تضمین قیمت رسپینا
  • ارائه بهترین هتل ها در مقصد و داشتن امکاناتی همچون صبحانه و اینترنت رایگان در هتل های سرعین
  • پشتیبانی 24 ساعته از مسافرین
  • امکان لغو و استرداد وجه بلیط ها

قیمت تور سرعین از تهران

رسپینا قیمت تور سرعین از تهران را تضمین می کند و اظهار داریم ارزان ترین تور سرعین از تهران را ارائه می دهیم. تضمین قیمت رسپینا به این گونه است که شما اگر بتوانید بلیط و تور سرعین تهران را پایین تر از قیمت های ارائه شده در سایت رسپینا، در سایت های مشابه پیدا کنید می توانید با اطلاع این موارد به پشتیبانان ما، پس از بررسی آن ها و تایید صحت این اطلاعات، دوبرابر اختلاف وجه به حساب خریدار عودت پیدا می کند. قیمت هایی که شرکت رسپینا برای بلیط ها و تورهای خود در نظر گرفته است ارزان ترین قیمت های موجود است.

نیاز به راهنمایی دارید؟