سفر به شهر زمردی آمریکا با خرید بلیط هواپیما سیاتل

سیاتل یکی از عجایب زیرزمینی جهان! آیا می‌خواهید سفر به سیاتل را تجربه کنید؟ با ما همراه باشید تا گذری به نیویورک آینده، داشته باشیم.

سفر به بزرگ‌ترین شهر شمال غربی اقیانوس آرام در امریکا، تجربه‌ی متفاوتی را برایتان به وجود می‌آورد. با خرید بلیت هواپیمای سیاتل، سفری متفاوت را تجربه کنید. سیاتل که با آب‌ها و جنگل‌های همیشه‌سبز احاطه‌شده، به شهر زمرد شهرت دارد. در حدود 1800 سال پیش سیاتل منطقه‌ای با ساختمان‌های چوبی و هم‌سطح با زمین، بود. در طی سالیان دراز و با پیشرفت شهرسازی به سمت‌های بالاتر، این بخش قدیمی در پایین‌ترین قسمت سیاتل امروزی قرار گرفت و بلااستفاده ماند. امروزه از این قسمت زیرزمینی فقط سرداب‌ها و راهروهای قدیمی و متروک بجا مانده که مورد بازدید گردشگران قرارگرفته است. در گشت‌وگذار در سیاتل مطمئناً احساس تنهایی نخواهید کرد. چندین هزار ایرانی در سیاتل و حومه اقامت دارند؛ شما از دیدن آن‌ها خوشحال خواهید شد و حتماً دوستانی پیدا خواهید کرد. در سفر به سیاتل بهتر است بدانید که در چه فصلی می‌خواهید سفر کنید. آب‌وهوای سیاتل در تابستان خشک و در زمستان بارانی است. مطمئناً قدم زدن در پارک‌ها و آفتاب گرفتن در سواحل سیاتل در فصل تابستان لذت زیادی دارد، همچنین قدم زدن زیر باران در فصل زمستان، فضای دل چسبی را برای شما به وجود می‌آورد.

سیاتل

سیاتل هم مانند دیگر شهرهای امریکا جاذبه‌هایی دارد که نشان‌دهنده‌ی شهرهای مدرن امریکا است.

برج اسپیس نیدل (Space Needle Tower) 

این برج یکی مکان‌هایی است که رفتن به آنجا خاطره خوشی از سیاتل را در ذهن ماندگار می‌کند. این برج از مشخصه‌های معروف سیاتل است. معماری این برج فضایی نشانی از آینده و معماری‌های آینده دارد. این برج مجهز با ارتفاع 184 متر در مرکز سیاتل می‌تواند بلندی خوبی باشد تا بر قله‌ی آن ایستاده و سیاتل را در زیر پای خود احساس کنید.

برج اسپیس نیدل

ساختمان کلمبیا سنتر (Columbia Center)

در سیاتل ساختمان بلندتر از برج اسپیس نیدل هم وجود دارد و آن ساختمان 76 طبقه‌ای کلمبیا سنتر با ارتفاع 284 است. این ساختمان بلندترین برج سیاتل است و بعد از آسمان‌خراش "۱۲۰۱ خیابان سوم" (1201 Third Avenue)  در مقام دوم قرارداد.

ساختمان کلمبیا سنتر

بازار پایک پلیس (Pike Place Market)

 در میان ساختمان‌های مرتفع و انبوه سیاتل، ساختمان کم ارتفاع پایک پلیس، از قدیمی‌ترین بازارهای قاره‌ای در ایالات‌متحده جایگاه خود را در میان گردشگران حفظ کرده است. در این بازار علاوه بر خرید کردن می‌توانید در کافه‌های دنج بشینید و اجرای هنرمندان محلی را تماشا کنید.

بازار پایک پلیس

گذری به بهترین سرگرمی‌های سیاتل

سیاتل با انبوهی از ساختمان، با سرگرمی‌های ویژه‌ی خود میزبان گردشگرانی از سراسر دنیا است. با خرید بلیت هواپیمای سیاتل از بهترین سرگرمی‌های این شهر لذت ببرید. قدم زدن در قدیمی‌ترین بازار ایالت متحده امریکا و لذت بردن از محصولات تازه و صنایع‌دستی تجربه‌ی خوبی در سفرتان است. گذراندن یک عصر دل‌نشین در پارک مرکز سیاتل و بازدید از میدان پایونیر را حتماً در لیست تفریحات خود قرار دهید. مگر می‌شود به سیاتل رفت و از خوردن غذاهای دریایی در بندرگاه چشم‌پوشی کرد. توصیه می‌کنیم لذت غذا خوردن در این بندرگاه را از خود نگیرید، همه‌ی مردم دنیا با شنیدن آوای موسیقی جان می‌گیرند. مطمئناً از تماشای اجراهای موسیقی در پارک Hing Hay لذت می‌برید و روحتان تازه می‌شود. مسافران زیادی بازدید از باغ‌وحش و آشنا شدن با حیوانات خاص آن مناطق را جزو گردش‌های خود قرار داده‌اند. اگر شما جزء آن دسته از طرفداران حیوانات هستید و از دیدن آن‌ها لذت می‌برید، سری به باغ‌وحش Woodland Park بزنید. این باغ‌وحش با سکونت دادن 1000 حیوان، توجه شما را جلب می‌کند.

سرگرمی‌های سیاتل

برای اکثر گردشگران علاوه بر انتخاب مقصد مهیج برای تفریح، خرید بلیت هواپیمای راحت، ارزان و مناسب هم اولویت دارد. در خرید بلیط چارتر و  بلیت هواپیما، دقت کنید از سایت‌های معتبر خرید کنید. رسپینا 24، معتبرترین مرجع بلیت ایرلاین های مختلف، شما را در انتخاب بلیت موردنظر یاری می‌کند. تنها با ورود به سامانه خرید بلیط هواپیما رسپینا 24 و با انتخاب مبدأ و مقصد و تاریخ حرکت، می‌توانید بلیت دلخواه خود را انتخاب کنید. اگر سفر به سیاتل اولین تجربه شما برای سفر به شهرهای امریکا است، نگرانی برای اقامتتان امری طبیعی است. رسپینا 24، نگرانی شما را برطرف خواهد کرد؛ رزرو هتل در سیاتل را به ما بسپارید. تنها کافی است با ورود به بخش رزرو هتل در سامانه‌ی رسپینا 24، هتل موردنظر را انتخاب کنید. جهت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

با رسپینا ۲۴، روی زمین نمی‌مانید...