با خرید بلیط ارزان آنلاین از رسپینا24 به ارمنستان زیبا سفر کنید

قدیمی ترین نوشیدینی های سنتی را در ارمنستان بخورید و طولانی ترین مسیر روستایی در جهان را در یک تور چند روزه ما ببینید! سفر با وسیله نقلیه موتوری با راهنمای حرفه ای با استفاده از Wi-Fi رایگان در روی صندلی چیزی است که با خرید بلیط تور ارمنستان از رسپینا24 نصیب شما میشود.

این تور شما را به Karahunge، Stonehenge ارمنستان، که 2500 ساله بزرگتر از استون هنج مشهور دنیا است، می برد. در ادامه سفرمان به طولانی ترین تراموا دو راه هوایی(تله کابین) در جهان می رسیم (تقریبا 6 کیلومتر). این تراموا ما را مستقیما به صومعه Tatev ساخته شده در قرن نهم می برد. در اینجا شما خواهید دید که برج مراقبت Harsnadzor و پل شیطان، که یک پل طبیعی در رودخانه است هنوز پابر جا است. توقف بعدی آبشار شاکی است. این یکی در استان سینیک واقع شده است. در طول این سفر شما همچنین می توانید فرصتی برای بازدید از Areni، که به خاطر تاریخ چشمگیر خود در نوشیدنی سازی شناخته شده است داشته باشید. به عنوان بخشی از تور، مهمانان از معروف ترین غذاهای آشپزی سنتی ارمنی لذت خواهند برد. با خرید بلیط ارزان آنلاین از رسپینا24 به ارمنستان زیبا سفر کنید.

خرید آنلاین اینترنتی ارزان بلیط از رسپینا24

از تور ارمنستان چه انتظار می رود

این تور شما را به Karahunge، Stonehenge ارمنی، که 2500 ساله بزرگتر از استون هنج مشهور دنیا است، می برد. این محل یکی از نقاط عرفانی و اسرار آمیز سیاره ما است و هنوز تحت بررسی قرار دارد! با خرید بلیط ارزان آنلاین از رسپینا24 به ارمنستان زیبا سفر کنید

مکانی که در ارمنستان قابل صرف نظر کردن نیست، صومعه تاتو است که یک زمان مرکز آموزشی و معنوی ارمنستان بود. این عمارت بر روی یک فلات در غار رودخانه وورتان ساخته شده است و توسط کوه های بزرگ و جنگل های متراکم احاطه شده است. شما در طول بالا رفتن از عمارت، از یک منظره دیدنی از یکی از زیباترین نقاط ارمنستان لذت می برید. با خرید بلیط ارزان آنلاین از رسپینا24 به ارمنستان زیبا سفر کنید.

خرید آنلاین اینترنتی ارزان بلیط از رسپینا24

توقف بعدی آبشار شاکی است. این یکی در استان سینیک واقع شده است. در سمت چپ ساحل رودخانه وورتان، جریان گدازه های بازالت، به شکل یک خروجی از ارتفاع 18 متری، آبشاری را پدید آورده است.

در طول این سفر شما همچنین می توانید فرصتی برای بازدید از Areni، که به خاطر تاریخ چشمگیر خود در آبگیری از انگور شناخته شده است و نام یکی از قدیمی ترین گونه های انگور در جهان را دارد بازدید کنید. بنابراین اگر شما یک خبرنگار هم هستید، از فرصت برای بازدید از Areni و تمام تاکستان استفاده کنید. با خرید بلیط ارزان آنلاین از رسپینا24 به ارمنستان زیبا سفر کنید

خرید آنلاین اینترنتی ارزان بلیط از رسپینا24

باز هم یادآور میشود به عنوان بخشی از تور، مهمانان از معروف ترین غذاهای آشپزی سنتی ارمنی لذت خواهند برد. غذاهای منحصر به فرد با طعم و مزه و اشتها آور خود، خاص فقط غذاهای ارمنی است.

بررسی اجمالی تور ارمنستان

در عمق کوه ارامنه در یک سفر تمام روزه از ایروان به دریاچه سوان، صومعه هیراوانک، گورستان نوراتوس و صومعه سنوانک سفر کنید. با راهنمایی راهنمای تور ، یک دریاچه زیبا را در  ارتفاع بالا با آب شفاف خواهید دید، یک مجموعه قابل توجه از سنگ های صلیب ارمنی را در کلیساهای جذاب در میان کوهها هم موجود است که پیشنهاد میشود آن را هم ببینید. با خرید بلیط ارزان آنلاین از رسپینا24 به ارمنستان زیبا سفر کنید

در تور ارمنستان چه انتظار می رود

در یک تور خوب فاصله زمانی پیاده رفتن به دفتر مرکزی واقع در ایروان از هتل های مرکزی باید حدود 10 دقیقه باشد. سفر به قسمت شمال شرقی ارمنستان، جایی که توقف اول دریاچه Sevan است در ارتفاع 6،234 فوت (1900 متر) بالاتر از سطح دریا، که توسط قله های بلند احاطه شده است، آغاز این سفر است. با خرید بلیط ارزان آنلاین از رسپینا24 بهترین سفر خود را داشته باشید.

پس از لذت بردن از دریاچه سیوان و فضای صلح آمیز آن، به گورستان نوروتوس بروید تا صدها قبر و مقبره قدیمی را پیدا کنید، از جمله سنگ های "حجاری شده" معمول در قرن های 13 و 14را.

توقف سوم، صومعه هیراوانک است که بر روی صخره ای بالای سواحل دریاچه سوان ساخته شده است، با سنگ های خشن و قرن ها قدمت از تاریخ قدیمی این صومعه. با خرید بلیط ارزان آنلاین از رسپینا24 به ارمنستان زیبا سفر کنید.

توقف برای ناهار در یک رستوران کنار دریاچه، گزینه هایی را برای انتخاب بین چهار غذای محلی و محبوب ارمنستان را برای شما فراهم میآورد. در طول ناهار از رقص های محلی هم لذت ببرید.

خرید آنلاین اینترنتی ارزان بلیط از رسپینا24

بعد از ظهر، به سمت چپ شمال غربی دریاچه Sevan بروید، جایی که یک شبه جزیره بر روی آب دریاچه به روشنی مشخص می شود. مشاهده صومعه سنواانک قرن نهم، که به خصوص در فضای دریاچه کوهستان بسیار چشمگیر است به شگفتی و زیبایی این تور اضافه میکند. با خرید بلیط ارزان آنلاین از رسپینا24 به ارمنستان زیبا سفر کنید

این تور با بازگشت به ایروان و خروج در نقطه شروع اصلی پایان می یابد.

خرید بلیط هواپیما و رزرو اینترنتی و آنلاین هتل در ایروان از رسپینا24:

رسپینا 24 با برخورداری از مشاوران آگاه و با تجربه و مرجع کامل و جامع هتلها و خطوط هوایی در امر مسافرتهای داخلی قادر به تنظیم بهترین و سریعترین سفر برای شما می باشد. کافی است سری به سایت رسپینا24 بزنید و از بین ده ها خط هوایی به مقصد ایروان خط هوایی مورد نظر را انتخاب کنید و  یا از تورهای گردشگری ایروان  استفاده کنید. کافیست وارد منوی پرواز خارجی در رسپینا24 شوید و با ورود اطلاعات ، خرید بلیط هواپیما ایروان را انجام دهید. همچنین می توانید با ورود به منوی  رزرو هتل خارجی ، در لیست هتل های ایروان جستجو کنید. با رسپینا24 به مقصد نزدیکترید.

خرید آنلاین اینترنتی ارزان بلیط از رسپینا24

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید بلیط هواپیما، خرید آنلاین تور و رزرو آنلاین هتل می باشند.