بناهای زیبای ویکتوریایی رو با خرید بلیط هواپیما ملبورن ببینین

معماری های ویکتوریایی زیبا و بناهای مدرن ملبرن، دلیل شهرت این پایتخت زیبای استرالیا است؛ البته جاذبه هایی که در گوشه کناره های این شهر نهفته است؛ جذابیت سفر به ملبورن را دو چندان می کند. اگر قصد دارید با خرید بلیط هواپیما استرالیا سفر کنید؛ پیشنهاد می کنیم بازدید از جاذبه های گردشگری ملبورن را در برنامه ی سفرتان بگنجانید.در این مطلب بهترین دیدنی های ملبورن را معرفی خواهیم کرد. با رسپینا24 همراه باشید.

ملبورن

میدان فدراسیون

میدان فدارسیون یکی از جذابیت های شهر ملبورن است که با طراحی خارق العاده، مکانی مناسب برای بازدید کنندگان خارجی است. این میدان با تلفیقی از فضای باز و بسته و نمای زیبای ساختمان های ویکتوریایی در اطراف میدان، شما را مجذوب خود می کند. این میدان با میزبانی از رویداد های بی شمار ملبورن، گردشگران زیادی را در این منطقه جمع می کند.

میدان فدراسیون

باغ‌های گیاه‌شناسی سلطنتی

باغ گیاه شناسی سلطنتی یکی از برترین مکان های ملبورن است که از دید هیچ گردشگری پنهان نمی ماند. مسلماً قدم زدن در مجموعه ی 40 هکتاری این باغ و لذت بردن از تماشای 50 هزار گل و گیاه، روح شما را تازه می کند. گیاهانی کم یاب و بسیار زیبا که مجموعه ای با شکوه تر و بزرگ تر از باغ گیاه شناسی سلطنتی لندن را به گردشگران ملبورن ارائه می دهند. این باغ در طول سال میزبان 1.5 میلیون بازدید کننده است که به نوبه خود، تأثیر به سزایی در رونق صنعت گردشگری و افزایش فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل در ملبورن داشته است.

باغ گیاه شناسی

مرکز هنری ملبورن

اگر دلتان می خواهد به جایی سفر کنید که پر از انرژی و شور و هیجان باشد؛ بلیط هواپیمای ملبورن را بخرید و به استرالیا سفر کنید. مرکز هنری ملبورن با مناره ای مخروطی و سالن های متعددی نظیر سالن پلِی هاوس (Playhouse)، سالن فِرفَکس (Fairfax Theatre)، سالن دولت (State Theatre) و تالار هَمِر (Hamer Hall)، جاذبه های فرهنگی ملبورن را به نمایش می گذارند. کافه گردی ها و سرگرمی های مهیج در کرانه ی جنوبی رودخانه ی زیبای یارا، تنها بخشی از جذابیت های این مکان است. توصیه می کنیم با حضور در فضای نمایشی اکستر سمفونی، بهترین و شادترین اتفاقات سفر خود را رقم بزنید.

مرکز هنری

گالری ملی ویکتوریا

نگارخانه ی ملی ویکتوریا، یکی از بهترین اماکن دیدنی ملبورن است که به عنوان قدیمی ترین و بزرگ ترین موزه ی استرالیا، بازدیدکنندگان زیادی دارد. ساختمان سلطنتی این گالری، اولین چشم اندازی است که شما را مجذوب خود می کند. در واقع آنچه گردشگران را به این گالری ملی می کشاند، 68 هزار أثر هنری است که در دو گالری به نمایش گذاشته شده؛ یکی گالری ان‌جی‌وی بین‌المللی در خیابان کیلدا و دیگری گالری اِیان پاتر، واقع در نزدیکی میدان فدراسیون.

گالری ویکتوریا

موزه ملبورن و ساختمان نمایشگاه سلطنتی

اگر ملبورن را شهر موزه ها و نمایشگاه ها بنامیم؛ بیراه نگفته ایم. موزه هایی که هر کدام جذابیت خود ا دارند؛ به طوری که از دیدن آن ها سیر نخواهید شد. در این میان موزه ی ملبورن با فضایی دل انگیز، در میان باغ های زیبا و پارک های اطراف، میزبان بازدید کنندگان و مسافران خارجی است. از مهم ترین مکان هایی که در این موزه بازدید خواهید کرد، موزه ی کودکان و موزه ی هنر بومی، خواهد بود. شما می توانید مجموعه ی متنوعی از فرهنگ ها را در این موزه ببینید.   موزه ی ملبورن، تنها مقر جذب گردشگر در این منطقه نیست؛ ساختمان نمایشگاه سلطنتی در مجاورت این موزه، هر ساله با با برگذاری نمایشگاه هایی متعدد، میزبان بازدید کنندگان بسیاری است.

موزه ملبورن

سفر به استرالیا می تواند خیلی جذاب باشد؛ فقط کافی است وارد یک سایت معتبر شوید و با خرید بلیط هواپیمای خارجی، به استرالیا و شهرهایی مثل ملبورن یا سیدنی، سفر کنید. رسپینا24 یکی از معتبرترین سایت های گردشگری است که خدماتی نظیر فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل خارجی شما را انجام می دهد. شما خیلی راحت می توانید وارد سایت رسپینا 24 شوید و مقدمات سفرتان را با امکان رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما رسپینا24 فراهم کنید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.