میراث معماری استرالیا در بهترین جاذبه های توریستی آدلاید

آدلاید؛ پایتخت ساحلی و جهانگردی جنوب استرالیا است. حلقه ای از موزه ها، اماکن تاریخی و گالری های هنری، جاذبه های گردشگری آدلاید را تشکیل می دهند. در میان شهر های استرالیا، آدلاید در حال رشد و توسعه ی هنر و موسیقی در سطح جهانی است؛ به طوری که تقویم جشنوارهای استرالیا برای رقابت با شهرهای دیگری همچون سیدنی و ملبورن می باشد. اگر برای شرکت در جشنواره های آدلاید، خرید بلیط هواپیما انجام دهید، می توانید با بازدید از جاذبه های گردشگری آدلاید، لذت سفرتان را تکمیل کنید. در این مطلب با تعدادی از بهترین اماکن توریستی و گردشگری آدلاید، آشنا می شوید. با رسپینا 24 همراه باشید.

آدلاید

مکان تاریخی کاریک هیل (Carrick Hill)

اگر بخواهید به دارایی تاریخی آدلاید دسترسی داشته باشید، به حومه ی شهر اسپرینگفیلد، در استرالیا جنوبی بروید. کاریک هیل، زیباترین خانه موزه در قرن بیستم است. خانه، باغ، هنرهای زیبا و تزئینی فرانسه، انگلیسی و استرالیا، شاهکارهای مدرنیزم بریتانیا و نمونه های عالی مبلمان و لوازم خانگی در قرن هفدهم، تمام چیزی است که مفهوم کریک هیل را می رساند. در کاریک هیل همه چیز از بنایی که به سبک مجسمه ی انگلیسی ساخته شده تا محتویات نقاشی ها، مجسمه ها و عتیقه جات درون آن، شما را شگفت زده خواهد کرد. پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید خرید بلیط هواپیمای استرالیا را انجام دهید، گردش در شهر آدلاید را جزء برنامه های سفرتان قرار دهید.

کاریک هیل

کاخ موزه آیرز (Ayers House Museum)

کاخ آیرز، از املاک باشکوه سِر هنری آیزر در سال 1855 تا 1897 بوده که هم اکنون به عنوان یکی از جاذبه های آدلاید مورد بازدید عموم قرار می گیرد. هر چیزی که در این خانه توجه شما را جلب می کند، یادگارانی از آیرز می باشد. دکوراسیون خانه، نقاشی های زیبا، مبلمان ویکتوریا، کارد و چنگال نقره جزئی از مجموعه ی کاخ موزه ی آیرز است که شما خواهید دید. مطمئناً از گشت و گذار در گوشه کنار این کاخ لذت خواهید برد.

کاخ موزه آیزر

موزه ی گیاهشناسی اقتصادی سانتوس

موزه ی گیاهشناسی اقتصادی سانتوس، در نوع خود بهترین موزه ی جهان است که مجموعه ی دائمی و شگفت انگیزی از زندگی گیاهی را به نمایش می گذارد. قرار گیری این موزه در باغ گیاه شناسی آدلاید از مزیت های این موزه می باشد که در جلب گردشگران تأثیر به سزایی داشته است. این موزه با هدف جمع آوری و تفسیر گیاهان مفید و تمرکز روی به حداقل رساندن زباله ها افتتاح شد. شما می توانید بخش عمده ای از اشیاء 60 سال پیش را که گمان می رفته از بین رفته اند را مشاهده خواهید کرد. این ساختمان یک گنج به خودی خود است و از لحاظ عاطفی با جزئیات زیادی همراه است؛ پیشنهاد می کنیم بازدید از این موزه را از دست ندهید. لازم نیست زیاد نگران هزینه های سفر به آدلاید باشد؛ چرا که با راهکارهایی برای سفر ارزان خارجی، می توانید هزینه ی سفرتان را کاهش دهید و با خیال راحت بلیط هواپیمای دلخواهتان را بخرید.

سانتوس

گالری هنر استرالیای جنوبی (Art Gallery of South Australia)

در آدلاید سه موزه ی هنری بصری مهم، نقش به سزایی در توسعه ی صنعت گردشگری آدلاید و رونق فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل در این شهر شده اند. شما می توانید یکی از این موزه ها را در بلوار فرهنگ (North Terrace) بیابید. در این خیابان، گالری هنر استرالیای جنوبی، به عنوان دومین مجموعه ی بزرگ هنر در استرالیا میزبان شما خواهد بود؛ البته این موزه را به نام گالری ملی استرالیا هم می شناسند. اگر بازدید از گالری هنر استرالیای جنوبی را برنامه ی سفرتان قرار دهید، می توانید با یک تیر، چند نشان بزنید؛ قرار گیری گالری هنر در مجاورت مجموعه ای شامل، کتابخانه ی ایالتی استرالیا، موزه استرالیا جنوبی و دانشگاه معروف آدلاید، از مزیت های برتر این گالری است.

گالری هنر

اگر به دنبال بلیط هواپیمای ارزان برای سفر به آدلاید هستید، وارد سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا 24 شوید و در بخش پرواز خارجی، با انتخاب مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت، از میان بلیط هواپیمای ایرلاین های مختلف، ارزان ترین بلیط هواپیما را خریداری و سفری ارزان به آدلاید را تجربه کنید؛ همچنین می توانید با ورود به بخش رزرو هتل، با مقایسه ی امکانات هتل ها و در نظر گرفتن هزینه های اقامت، هتل دلخواهتان را رزرو کنید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.