راهنمای خرید بلیط هواپیما بروکسل پایتخت کشور بلژیک

شاید برایتان جالب باشد که نماد بروکسل را از نزدیک ببینید. با سفر به بروکسل، سفر متفاوتی را تجربه خواهید کرد. در آنجا نماد بروکسل را، سازه ای غول پیکر به شکل اتم می بینید. سوار شدن برآسانسور و پله برقی های تعبیه شده در مسیراین سازه ی غول پیکر، حس خوبی به همراه هیجان از ارتفاع را در شما ایجاد می کند.

بروکسلدر گلوله‌های اتمی این سازه، مرکز خرید و  نمایشگاه‌های دائمی و موقت از آثار هنری و صنایع‌دستی، گالری عکس برپا است. بروکسل به‌عنوان پایتخت بلژیک نمادی را که بیانگر انرژی و روحیه‌ی بالای مردم این شهر دارد را سنبل خود قرار داده و همه‌ساله گردشگران زیادی را جلب می‌کند. زبان مادری اکثر مردم بروکسل، فرانسوی است ولی برخی از آن‌ها به زبان های هلندی صحبت می‌کنند. فقط کافی است با خرید بلیط هواپیمای بروکسل، استارت یک سفر اروپایی را بزنید.                                                                                         

بلژیکبا خرید بلیط هواپیمای بروکسل، ما به شما دیدن یکی از زیباترین میدان‌هایی که تابه‌حال دیده‌اید را وعده خواهیم داد. این میدان همانند نگینی در مرکز بروکسل می‌درخشد. شما با ورود به این مکان دیدنی با یک تیر چند نشان می‌زنید، زیرا گراند پالاس تنها یک میدان معمولی نیست. فرش گل‌های بگونیا در وسط این میدان، گردشگران بسیاری را در اطراف خود جمع کرده است. همچنین در اطراف این میدان می‌توانید از خانه‌های قدیمی قرن هفدهم هم دیدن کنید. بروکسل به خاطر فرهنگ سنتی و آداب محلی‌اش، یکی از سرزنده‌ترین مردم را در کشور دارد و شما می‌توانید به‌راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

سفر به بلژیک

تمدن این شهر، قصرها و موزه‌های سلطنتی زیبایی را در خود جای‌داده است. موزهٔ سلطنتی هنرهای زیبای بلژیک، قصر سلطنتی لاکن و قصر سلطنتی بروکسل از معروف‌ترین آن‌ها است.  در موزه‌ی هنرهای زیبا می‌توانید در هر چهار بخش آن، هنرهای استادان قدیمی و هنر مدرن را باهم مقایسه کنید. همچنین آثار پیتر پل روبنز، پیتربروگل، ماگریت و دلوا در این موزه برای بازدید عموم گذاشته شده است. موزهٔ فیلم، موزهٔ آلات موسیقی، موزهٔ ارتش ملی، موسسه سلطنتی علوم طبیعی بلژیک و ... . برای گردشگرانی که به بازدید از موزه علاقه‌مند هستند، بروکسل می تواند مقصد مناسبی باشد. با خرید بلیط هواپیمای بروکسل سفر به شهر شخصیت‌های کارتونی دوران کورکی خود را آغاز کرده‌اید. در بروکسل نیازی نیست کسی راجع به اینکه آنجا زادگاه شخصیت‌های کارتونی کودکی شما است چیزی بگوید؛ شما از هر جای بروکسل عبور کنید می‌توانید نقاشی این شخصیت‌های کارتونی را روی دیوارها ببینید. شخصیت‌هایی مانند لوک خوش‌شانس، تن‌تن و ... .

موزه‌های سلطنتی

دیدن مدل‌های کوچک ساختمان‌های معروف اروپا در پارک مینی، شما را با جاذبه‌های معماری اروپا آشنا می‌کند.

پارک مینی

 کلیساهای متعدد بروکسل، بیانگر دین اقلیت مردم است.  کلیسای قلب مقدس در کوکلبرگ و کلیسای سنت میشل، سنت گودولا ازجمله کلیساهای دیدنی بروکسل به شمار می‌رود. پیش نهاد می‌کنم به پارک مینی اروپا بروید و با دیدن ساختمان‌های کوچک‌شده‌ی اروپا، با معماری اروپا آشنا شوید. از مکان‌های دیدنی دیگر می‌توان به  طاق جشن و شادی، مقر بازار بورس بلژیک (لابورس/ دی بورس)، سالن اپرا (لامونای)، پارک پالایس استوکلت بروکسل ومایسون هورتا، اشاره کرد.

کلیسای

گردش در پارک‌ها از کارهایی است که همه‌ی مردم در برنامه‌ی هفتگی خود دارند. اروپا به دلیل موقعیت جغرافیایی عالی، به مکانی خوش آب‌وهوا و سرسبزتبدیل شده است، پس گردش و قدم زدن در پارک‌های آن خستگی را  از تنتان درمی‌آورد. ازجمله پارک‌های معروف بروکسل: پارک بایرس دی لاکامبربروکسل، سینکوانتر، پارک دی لاکون، پارک دی ولوو، پارک جوزافات، پارک ریو بائودین، ژآردین دو میل بیک، پارک دودن و پارک آسترید کائوبرگ.

پارک ریو بائودین

سفر به بروکسل می‌تواند، تجربه جدیدی را از سفر به اروپا برایتان به وجود آورد. سفر با هواپیمای راحت و ارزان، شیرینی سفر شما را دوچندان می‌کند. با خرید بلیط هواپیمای بروکسل از سامانه‌های معتبر، سفری متفاوت را تجربه کنید. رسپینا24، معتبرترین مرجع بلیط های ایرلاین های مختلف، شما را در خریداری بلیط موردنظر حمایت می‌کند. همچنین با اقامت در هتل‌های پیشنهادی در سامانه خرید بلیط هواپیما رسپینا24، اقامتی راحت را در بروکسل خواهید داشت. فقط کافی است به بخش رزرو هتل وارد شوید و هتل موردنظر را انتخاب کنید.با عضویت در کانال تلگرام رسپینا24، می‌توانید از تورهای خارجی بلیط هواپیما ، بلیط قطار، بلیط چارتر ، رزرو هتل رسپینا24، مطلع شوید.