این مناطق گردشگری رو با خرید بلیط هواپیما کاستاریکا از دست ندین

درست است که کاستاریکا، کشور ارزانی به حساب نمی آید؛ اما مطمئناً سواحل زیبا و جاذبه های دیدنی کاستاریکا، ارزش خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در این شهر را دارد؛ البته برای داشتن سفر ارزان خارجی، راه هایی وجود دارد که هزینه های سفرتان به کاستاریکا را کاهش می دهد؛ پس با خیال راحت چمدان خود را ببندید و آماده ی سفر بشوید. در این مطلب ما بهترین جاذبه های گردشگری کاستاریکا را معرفی خواهیم کرد. با رسپینا24 همراه باشید.

کاستاریکا

پارک ملی تورتوگرو (Tortuguero)

پارک ملی تورتوگرو  یکی از زیبا ترین پارک های کاستاریکا در منطقه ی کارائیب است. این پارک نشان می دهد لزوماً، قدم زدن بی سر و صدا، بهترین راه برای تماشای موجودات این پارک نیست. در این پارک زیبا بهترین روش برای گشت و گذار در سراسر پارک و تماشای حیوانات جنگل، استفاده از قایق است. زمانی که در آب های آرام، با احتیاط پارو می زنید؛ می توانید حیاط وحش جنگل، گاوهای دریایی، تنبل ها، میمون ها و تخم ریزی لاکپشت ها را در ساحل ببینید. درست است که دسترسی به این پارک کمی سخت است؛ اما گردشگرانی که به قصد بازدید از مکان های گردشگری کاستاریکا، هزینه ی خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل را می پردازند، نمی توانند از گشت و گذار در این پارک زیبا بگذرند.

تورتوگرو

گردش در سان خوزه (San José)

سان خوزه، پایتخت زیبای کاستارکا است که برای سپری کردن سفری کوتاه مدت مناسب است. خیلی از گردشگران، بلیط هواپیمای خارجی خود را به قصد سفر به سان خوزه می خرند. شما می توانید با یک یا دو روز رزرو هتل در این شهر، از تمام موزه ها و دیدنی های سان خوزه بازدید کنید.

سان خوزه

آبشار لاپاز (La Paz)

آبشار لاپاز همچون نگینی در مرکز کاستاریکا می درخشد. آبشاری زیبا که درست در کنار جاده ای در منطقه ی آلاجولا قرار دارد و موجب پیدایش دشت های وسیع و باغ هایی سرسبز شده است. در بالای آبشار پالاز، تفرجگاهی برای اقامت گردشگران وجود دارد و می توانید یک روز دل انگیز را در مجاورت این آبشار سپری کنید.

لاپاز

سواحل شهر خاکو (Jaco)

اگر اهل ساحل گردی و موج سواری  هستید، شهر خاکو، بهترین مکان برای انواع تفریحات آبی است. اگر موج سواری بلد نیستید، نگران نباشید؛ شما می توانید با حضور در کلاس های  موج سواری، این تفریح مهیج را یاد بگیرید و روی امواج زیبای سواحل شهر خاکو، موج سواری کنید یا اینکه از ماهی گیری لذت ببرید.

جاکو

پورتو ویجو (Puerto Viejo)

رزرو آنلاین هتل در شهرهای ساحلی و اقامت در اتاق هایی رو به دریا، از برنامه های سفر گردشگرانی است که به طریقه های مختلف به شهر ساحلی پورتو ویجو سفر می کنند. زنده بودن شهر ها در پورتو ویجو، بیشتر قابل لمس است؛ جنب و جوش و جریان زندگی را حتی در شب های شهر پورتو ویجو خواهید دید. اگر برای اقامت دنبال مکان های آرام تر هستید؛ می توانید در هتل های کنار ساحل، اتاق رزرو کنید.

پوتوویجو

پارک ملی کُورکُوادو (Corcovado)

پارک ملی کورکورادو یکی دیگر از پارک های محبوب کاستاریکا، واقع در شبه جزیره‌ی اوسا است. جنگل‌های بارانی و بکر، کلبه هایی از قبیله های مختلف، گونه های کم یاب گیاهان، شنای دولفین ها و ... از چشم انداز های کم نظیری است که در پارک ملی کورکورادو، خواهید دید. شاید دسترسی به این شبه جزیره کمی سخت باشد، اما مطمئن باشید ارزش دیدن دارد.

کورکوادو

سانتا تِرِزا (Santa Theresa)

کاستاریکا، کشوری است که با وجود شبه جزیره های زیبا و شهرهای کوچک گردش گر پذیر؛ توانسته نظر بسیاری از گردشگران طبیعت دوست را برای خرید بلیط هواپیمای این کشور، جلب کند. شما اگر رزرو هتل خود را در شهرهای کوچک کاستاریکا، بخصوص شهر "سانتا تِرِزا" انجام دهید؛ هرگز از سواحل زیبا و جاده های زنده ی آن خسته نمی شوید. کافه ها، رستوران ها و مغازه های که برای فروش وسایل موج سواری، در کنار جاده ها و سواحل قرار دارند، میزبان شور و هیجان مسافران سانتا ترِزِا می باشند.

سانتا ترزا

رسپینا24 یکی از معتبرترین سایت های که از طریق آن می توانید در سریع ترین زمان، ارزان ترین بلیط هواپیمای خارجی را خریداری کنید. فقط کافی است با وارد نمودن مشخصات مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت، به کلیه ی پروازهای خارجی  در مسیر مورد نظر، دست پیدا کنید تا بتوانید با مقایسه ی قیمت بلیط های هواپیما، خرید بلیط هواپیما رسپینا24 رو انجام بدین. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.