وَرشُو پایتخت لهستان؛ شهری زیبا که با سپری کردن جنگی ظالمانه، بازسازی شده و اکنون مجموعه ای از جاذبه های گردشگری وَرشو در غالب خیابان های قدیمی، بناهای تاریخی، موزه ها ، کلیساها و کاخ های نئوکلاسیک در کنار آسمان خراش های مدرن، مورد بازدید گردشگران خارجی است. این شهر جنگ زده با زیبایی های خود لقب پارس اروپای شرقی را به خود اختصاص داده است؛ پس برای سفر به لهستان و قدم گذاشتن در سنگ فرش های شهر ورشو تردید نکنید و با خرید بلیط هواپیمای ورشو، سفری به یادماندنی به این شهر تاریخی و مدرن داشته باشید. چمدان خود را ببندید چراکه قرار است سری به جاذبه های گردشگری ورشو بزنیم. با رسپینا24 همراه باشید.

ورشو، شهر گرانی نیست؛ اما با خرید بلیط هواپیمای ارزان و رزرو هتل های مناسب یا اقامت در هاستل های ارزان قیمت، می توانید با خیال راحت به ورشو سفر کنید و مدت بیشتری را برای بازدید از مکان های توریستی و گردشگری آنجا اختصاص دهید. جالب است بدانید که ورشو از شهرهایی است که می توانید جاذبه های گردشگری آن را به دو دسته ی قدیمی و مدرن تقسیم کنید، این طوری می توانید بعد از یک استراحت کوتاه، روزها از مکان های قدیمی شهر و عصر به بعد، از مناطق مدرن و جدید ورشو بازدید کنید. پیشنهاد می کنیم رزرو هتل خود را برای مدت طولانی تری در نظر بگیرید؛ چرا که تمام جاذبه های ورشو ارزش دیدن را دارند.

ورشو

شهر قدیم وَرشُو

تاریخ قدیمی و آشفته ی ورشو را می توانید در بخش قدیمی شهر ببینید. قدم زدن روی سنگ فرش های کوچه و خیابان و تماشای خانه های مثلی خاص، یادآور ظلمی است که هیتلر به این شهر کرده است. در شهر ورشو، کلیساهای به سبک باروک و معماری های زیبا و رنگارنگ، شما را محو خود می کند. اگر دوست دارید با فرهنگ و سنت ورشو آشنا شوید و در کافه ها و رستوران های سنتی شهر حسابی خوش بگذرانید، رزرو هتل خود را در شهر قدیم ورشو انجام بدهید.

شهر قدیم ورشو

کاخ علم و فرهنگ

کاخ علم و فرهنگ با ارتفاع 231 متر و 42 طبقه، از زیبا ترین و بلندترین بناهای ورشو محسوب می شود. این کاخ با شکوه، یادگار از سلطه ی شوروی بر لهستان است. این کاخ سرگرمی های مهیجی برای شما خواهد داشت؛ از ایستادن در طبقه ی 30 ام و تماشای آسمان خراش ها و مناظر شهری گرفته تا شرکت در مهم ترین کنسرت ها، خاطرانگیزترین اوقات شما در کاخ علم و فرهنگ خواهد بود. فقط کافی است برای سفر به لهستان تصمیم بگیرید و با خرید بلیط هواپیمای ورشو از این کنسرت های زیبا لذت ببرید.

کاخ علم و فرهنگ

کاخ سلطنتی

شاید وقتی اسم کاخ های سلطنتی را می شنوید؛ کاخ های مرمرین با فواره های طلایی به ذهنتان خطور کند؛ اما با دیدن کاخ سلطنتی ورشو؛ می بینید که کاخ سلطنتی می تواند در عین اینکه زیبا باشد؛ آجری هم باشد. شما می توانید بخش های مرمرین این کاخ را در دالان ها ببینید. مطمئناً گچبریهای تزئینی و مبلمان اتاق های این کاخ و بازدید از برخی آثار هنری همچون اثار رامبراند، برایتان جذاب خواهد بود.

کاخ سلطنتی

کلیسای سِنت آنه

مطمئناً با خرید بلیط هواپیمای ورشو، از جاذبه های زیادی دیدن خواهید کرد. کاخ سلطنتی تنها یکی از این اماکن توریستی است؛ فقط کافی است کمی از این کاخ فاصله بگیرید تا بتوانید زیبا ترین کلیسای ورشو را ببینید. کلیسای سِنت آنه، بهترین بنای نئو کلاسیک در نوع خود می باشد. برج ناقوس این کلیسا یکی از خلاقیت های معماری در قرن 15 میلادی است؛ حال آنکه با ورود به بخش داخلی، تلفیق زیبای رنگ های سفید، زرد و طلایی، نقوش کتاب مقدس و ... نمای زیبایی به این کلیسا بخشیده است. اگر دوست دارید بهترین مناظر ورشو را مشاهده کنید؛ با طی کردن 150 پله خودتان را به بالای برج برسانید.

کلسای سنت آنهکلیسا سنت

پارک لازینکی

درست است که ورشو جاذبه های دیدنی زیادی دارد؛ اما گذراندن یک پیک نیک خانوادگی در پارک لازیکی، انرژی مضاعفی به شما می دهد. پارک لازیکی از بزرگ ترین پارک های ورشو می باشد که شما را محو زیبایی و سرگرمی های خود می کند. پارکی متعلق به قرن 17 که با سبک باروک بر روی دریاچه ی لازیکی طراحی شده، می تواند مکانی دنج برای سپری کردن یک روز عالی باشد. شما می توانید در گشت و گذار خود در این پارک، از یک کاخ دیدن کنید.

پارک لازینکی

اگر جذابیت های گردشگری وَرشو شما را برای سفر به لهستان وسوسه کرده، نگران نباشید چون این سفر هزینه ی زیادی برای شما نخواهد داشت. فقط کافی است وارد سایت رسپینا24 شوید و با خرید بلیط هواپیمای ارزان و رزرو هتل دلخواهتان، سفری مهیج به ورشو داشته باشید. جهت خرید بلیط هواپیما رسپینا24 و بهره مندی از حمایت تیم پشتیبانی با شماره های زیر تماس بگیرید.