سفر به فلورانس لهستان با خرید بلیط هواپیما کراکوف رسپینا24

کراکوف را می توان به لحاظ معماری قرون وسطی و جاذبه های زیبایش ستود. با تمام این تفاصیر، کراکوف شهرگرانی برای سفرهای خارجی نیست و شما می توانید با هزینه ای برنامه ریزی شده و اقامت در هتل های ارزان تر سفری مهیج به شهر جادویی لهستان را تجربه کنید. خوشبختانه این شهر در جنگ جهانی آسیب زیادی ندیده و همچنان جاذبه های توریستی آن با ابهت و زیبایی تمام میزبان شما خواهند بود. در این مطلب منحصر به فردترین جاذبه های توریستی کراکوف را معرفی خواهیم کرد. با رسپینا24 همراه باشید.

کراکوف

میدان راینک گلونی

بازدید از مکان های گردشگری کراکوف را از میدان اصلی شهر آغاز کنید. زنده بودن شهر را در میدان راینک گونی بیشتر از مناطق دیگر کراکوف خواهید دید. کالسکه های که در اطراف میدان گردشگران را جا بجا می کنند، صدای موسیقی آرام و رقص هماهنگ برخی حاضران در یک طرف میدان وکافه هایی که در هر سمت میدان پذیرای مسافران هستند، همه و همه انرژی مضاعفی به شما خواهند بخشید. تالار پارچه در مرکز میدان، تالار برج شهر و کلیسای سنت مری در قسمت شرقی میدان از ساختمان های منحصربه فرد و توریستی این میدان معروف هستند. اگر بگوییم که مهمترین مکانی که توریست های خارجی در اولویت بازدید های خود قرار داده اند، میدان راینک گلونی است، اغراق نکرده ایم. اهمیت این میدان همچون میدان نقش جهان اصفهان است. جذابیت این میدان با قرار گیری در کنار رود زیبای ویسلا، چندین برابر شده و موجب شده بسیار از گردشگران خرید بلیط هواپیمای کراکوف را به دیگر شهرهای لهستان ترجیح دهند.

راینک گلونی

کلیسای سَنت ماری

کلیسای سنت ماری یکی از جاذبه های گردشگری کراکوف می باشد که در رونق رزرو هتل در مناطق نزدیک به میدان شهر نقش بسزایی داشته است. این کلیسای آجری در مجاورت میدان راینک گونی قرار گرفته، متعلق به اواخر قرن 13 می باشد و به عنوان بهترین نمونه های معماری گوتیک مورد بازدید علاقه مندان و گروه های توریستی قرار می گیرد. شما می توانید با خرید بلیط از برخی بخش های کلیسا دیدن کنید.

کلیسا سنت ماریکلیسا سنت ماری کراکوف

قلعه سلطنتی وُئول

جاذبه های گردشگری کراکوف، این پایتخت قدیمی لهستان را نه تنها زیر سایه ی وَرشو(پایتخت جدید لهستان) قرار نداده، بلکه در جذب توریست های خارجی به عنوان شهر جادویی لهستان به رقابت برخواسته است. اگر در کنار رود زیبای ویسلا قرار بگیرید، بر بالای تپه ای مشرف به رود، قلعه ی سلطنتی و زیبایی منتظر بازدید شما است. این قلعه، زیبایی خود را با کلیسای بزرگ اش تقسیم کرده است؛ کلیسایی که لذت قدم گذاشتن در راه پله های پر پیچ و خم را به بازدید کنندگان می چشاند. این قلعه ی سلطنتی که محل اقامت پادشاهان لهستان بوده، همچون موزه ای است که نمایش اتاق های سلطنتی و جواهرات ملی تاور را به نمایش گذاشته است. با ورود به اتاق حضار، 30 مجسمه ی سر در اطراف سقف، به شما خوش آمد می گویند. اگر قصد دارید با خرید بلیط هواپیمای خارجی سفری به لهستان داشته باشید، با رزرو هتل  کراکوف از قلعه ی سلطنتی وئول به عنوان یکی از مهم ترین مکان های تاریخی لهستان دیدن کنید.

قلعه سلطنتی

 معدن نمک  Wieliczka

اگر دلتان می خواهد در دنیای زیرزمینی مهیج ترین جاذبه ی لهستان وارد شوید، خرید بلیط هواپیمای شهر کراکوف را در اولویت قرار دهید. دیدن معدن نمک از نزدیک تنها راهی است که عظمت این میراث یونسکو را به شما نشان می دهد. ورود به اعماق زمین و گذر از راه پله های چوبی در ارتفاعات مختلف و تونل های فانتزی که شما را تا کلیساهای قرن 8 و مجسمه های زیبا می رسانند، از جذابیت های بازدید از این معدن منحصر به فرد است. شما می توانید به همراه تورهای گردشگری از این معدن بازدید کنید.

معدن نمکمجسمه های معدن

سفر به شهر جادویی لهستان، به یادماندنی ترین سفر شما خواهد بود؛ فقط کافی است وارد سایت رسپینا24 شوید و در بخش پرواز خارجی با وارد نمودن مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت از میان بلیط های مختلف، ارزان ترین بلیط هواپیما را خریداری کنید؛ همچنین از طریق رزرو هتل رسپینا24،می توانید با مقایسه ی جزئیات هتل های موجود، مناسب ترین هتل را برای اقامت در کراکوف رزرو کنید. جهت خرید بلیط هواپیما و بهره مندی از حمایت تیم پشتیبانی با شماره های زیر تماس بگیرید.