خرید آنلاین و ارزان بلیط اینترنتی از رسپینا24 و بازدید از جاذبه های پوکت

پوکت بزرگترین جزیره تایلند است و مسلما مشهورترین آن است. آبهای آبی، سواحل شنی، غذاهای تایلندی تند، و جذابیت و غواصی عالی، همه بخشی از پوکت زیبا هستند. مسافران از سراسر جهان مسافرت های بسیاری را برای آرامش و ماجراجویی به پوکت انجام میدهند و جزیره پوکت به عنوان یکی از محبوب ترین مقصد های تایلند است. پوکت دارای آب و هوای استثنایی با روزهای گرم و آفتابی در طول سال است. فصل موسوم به بهار معمولا در اواسط ماه مه تا اکتبر رخ میدهد ، اما ممکن است تنها یک یا دو بار در روز در طول این دوره بارانی باران ببارد که برای بیشتر مسافران خارجی همین هم بسیار تازگی دارد. پوکت نیز دسترسی آسان دارد و توسط بسیاری از خطوط هوایی در دسترس است. با خرید آنلاین و ارزان بلیط اینترنتی از رسپینا24 و بازدید از جاذبه های پوکت سفری ماجراجویانه داشته باشید.

ساحل پاتونگ

طولانی ترین ساحل Phuket نیز که زمانی آن را زیبا ترین ساحل میدانستند ساحل پاتونگ

 بود تا زمانی که توسعه و گردشگری آن را تبدیل به یک مرکز فعالیت شلوغ نمود ، با این حال، Patong برای افرادی که آنرا تماشا می کنند همچنان جذاب و بسیار عالی است و بخشی از سرگرمی تایلند این است که علاوه بر اینکه یک سرزمین لبخند هاست، از مدرنیت زیادی نیز برخوردار است که این یک تضاد است. شما ممکن است قادر به پیدا کردن یک نقطه آرام در Patong برای خواندن و در نظر گرفتن زندگی نیست، می توانید مقدار زیادی از خرید و فعالیت ها را برای اینکه شما را سرگرم نگه دارد پیدا کنید. بسیاری از استراحتگاه ها در امتداد جاده ساحل قرار دارند و یکی از بهترین هتل های این جزیره، Amari Phuket لوکس است که در حاشیه ای از دریا واقع شده است. با خرید آنلاین و ارزان بلیط اینترنتی از رسپینا24 و بازدید از جاذبه های پوکت سفری ماجراجویانه داشته باشید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

ساحل کتا

ساحل کتای یک خلیج خیره کننده و دوست داشتنی است که در هر دو طرف تپه های سرسبز قرار دارد. اگرچه هنوز یک ساحل گردشگری است، اما از ساحل پاتونگ دارای امکانات سهل تر و راحت تری است. اگر گرسنه هستید، می توانید یک پاپایا یا یک میان وعده را در یکی از پایانه های ساحلی بخورید و رستوران های بزرگتر در فاصله پیاده روی قرار دارند. در انتهای جنوبی ساحل، The Boathouse Phuket، یک هتل لوکس است که یکی از تنها مجتمع های مجاور ماسه و ساحل است. اگر بخواهید بخش آرامتر از ساحل را حتی ساکت تر ببینید، به سمت جنوب ساحل Kata Noi Beach بروید. با خرید آنلاین و ارزان بلیط اینترنتی از رسپینا24 و بازدید از جاذبه های پوکت سفری ماجراجویانه داشته باشید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

ساحل کارون

ساحل کارون، کمتر 15 دقیقه از پناهگاه Patong Beach فاصله دارد، این ساحل در واقع یک مسیر 3.5 کیلومتری جادویی است که با رنگ سفید، طلایی و قهوه ای بسیاری از زوج ها و خانواده ها را جذب می کند. وقتی آب و هوا آرام است، اینجا یک نقطه ی زیبا برای شنا است، اما زمانی که بادهای سنگین و تند، امواج بزرگی را در ساحل وسیعی باز می کنند، بنابراین اگر در این زمان شنا کنید مراقب خود باشید. رستوران ها و استراحتگاه های زیادی در کنار ساحل در کنار جاده شلوغ  قرار می گیرند، اما در این میان چند استراحتگاه چهار ستاره با دسترسی مستقیم به ساحل نیز فراهم است. به عنوان مثال در انتهای شمالی، استخر Grand Beach Resort Phuket با خط ساحلی پارک آبی خود، به خط ساحلی میپیوندد. با خرید آنلاین و ارزان بلیط اینترنتی از رسپینا24 و بازدید از جاذبه های پوکت سفری ماجراجویانه داشته باشید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

شهر پوکت

شهر پوکت در سواحل جنوب شرقی این جزیره واقع شده است. این شهر جزیره ای با فعالیت های بسیاری از هتل ها، رستوران ها، سالن های ماساژ و دیگر جاذبه های توریستی که در دهه های اخیر از زمان پاتونگ بیچ برای توسعه در سال 1980 آغاز شده بود، شلوغ می شود. این معماری تأثیر مهاجران چینی و زیبایی شناسی پرتغالی را نشان می دهد. و کنتراست جالبی را با سبک های سنتی تر تایلندی که در جای دیگر دیده می شود، فراهم می کند. اطمینان حاصل کنید که در خیابان های قدیمی شهر پوکت، با فروشگاه های خوب آن، عمارتهای بجا مانده از چین و پرتغال، معابد و زیارتگاه ها، قدم بزنید. سایر مواردی که در شهر انجام می شود عبارتند از: بازدید از موزه خرگوش پوکت، گالری هنری سه بعدی تعاملی. امتحان کردن غذای خیابانی در روز یکشنبه و پرداختن به معبد چینی رنگارنگ در تپه Jui Tui. با خرید آنلاین و ارزان بلیط اینترنتی از رسپینا24 و بازدید از جاذبه های پوکت سفری ماجراجویانه داشته باشید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

تورهای قایق در جزیره

شما ممکن است وسوسه شوید که برای اقامت خود در ساحل ساکن شوید (و واقعا، چه کسی شما را سرزنش می کند؟). اما اگر میخواهید در طول سفر خود در جزیره کمی جنب و جوش کنید، برای گردشگری جزیره برای کشف دریای خیره کننده اطراف پوکت در تورهای قایقرانی ثبت نام کنید. با خرید آنلاین و ارزان بلیط اینترنتی از رسپینا24 و بازدید از جاذبه های پوکت سفری ماجراجویانه داشته باشید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

خرید بلیط هواپیما و رزرو اینترنتی و آنلاین هتل در پوکت از رسپینا24:

رسپینا 24 با برخورداری از مشاوران آگاه و با تجربه و مرجع کامل و جامع هتلها و خطوط هوایی در امر مسافرتهای خارجی قادر به تنظیم بهترین و سریعترین سفر برای شما می باشد. کافی است سری به سایت رسپینا24 بزنید و از بین ده ها خط هوایی به مقصد پوکت خط هوایی مورد نظر را انتخاب کنید و  یا از تورهای گردشگری پوکت استفاده کنید. کافیست وارد منوی پرواز خارجی در رسپینا24شوید و با ورود اطلاعات ، خرید بلیط هواپیما پوکت را انجام دهید. همچنین می توانید با ورود به منوی  رزرو هتل خارجی، در لیست هتل های پوکت جستجو کنید. با رسپینا24 به مقصد نزدیکترید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید بلیط هواپیما، خرید آنلاین تور و رزرو آنلاین هتل می باشند.