شرکت در جشن سال نو چینی ها با خرید تور تایلند

خرید تور تایلند یکی از بهترین انتخاب هایی هست که باعث میشه بتونین در جشن و فستیوال های بسیار هیجان انگیزی شرکت کنین. اما شاید براتون جالب باشه که یکی از بهترین و معروف ترین فستیوال هایی که تور تایلند رو خارق العاده می کنه، جشن سال نو چینی ها هست. برای آشنایی با این جشن و داشتن سفری رنگارنگ و غرق نور و رقص و هیجان با خرید تور تایلند، در ادامه با رسپینا24 همراه باشین.

خرید آنلاین تور تایلند رسپینا24

معرفی جشن سال نو چینی ها

اگه تجربه ی خرید تور تایلند و سفر به این سرزمین عجیب و بی نظیر رو داشته باشین، قطعا متوجه جمعیت زیاد چینی ها شدین. جالبه بدونین که در تایلند منطقه ای به نام محله ی چینی ها وجود داره که کاملا مطابق با فرهنگ چین ساخته شده و با قدم زدن در اون، حال و هوای زندگی چینی ها رو براحتی درک خواهید کرد. شروع سال جدید در تمام کشورها با جشن های زیادی همراه هست، اما چینی ها شروع سال نو رو به صورت قمری محاسبه میکنن. برخلاف سایر کشورها که اغلب اول ژانویه رو به عنوان شروع سال نو در نظر میگیرند، سال نو چینی ها معمولا ژانویه یا فوریه اتفاق میوفته که به فستیوال بهار هم معروف هست.

درسته که سال نو چینی ها به عنوان تعطیلات رسمی کشور تایلند در نظر گرفته نمیشه، اما جمعیت 7 میلیونی چینی ها در تایلند، در این روزها به بازدید از خانواده و پدر و مادر می روند و ادای احترام می کنند.

خرید آنلاین تور تایلند

برنامه های جشن سال نو چینی ها

جشن سال نو چینی ها مانند هر نقطه ی دیگه از دنیا یه فرصته برای کنار هم بودن و دیدار مجدد پدر و مادر، به طوریکه هزاران چینی در این روزها از اقصی نقاط دنیا به تایلند میان تا در کنار خانواده جشن بگیرند. از مهم ترین برنامه های این فستیوال و جشن، بعد از کنار هم بودن افراد خانواده، میشه به رفتن به معابد، تهیه ی کارت های قرمز رنگ و گذاشتن هدیه های بزرگ و کوچک در آن، برگزاری حرکات آکروباتیک در خیابون های پر از شور و رقص و موسیقی، به پرواز در اومدن اژدها های بزرگ به رنگ قرمز و طلایی اشاره کرد.

خرید تور تایلند رسپینا24

رونق اقتصادی در سال نو چینی ها

برای اینکه بتونین با خرید تور تایلند از مراکز خرید شهرهای مختلف با قیمت های مناسب سوغاتی بخرین، شروع سال نو چینی ها می تونه یکی از بهترین زمان ها باشه. فروشگاه ها و مغازه های مختلف به مناسبت شروع سال نو چینی ها تخفیف های بزرگی رو برای سه روز ارائه میدن که یه فرصت عالی برای تجربه ی سفر ارزون به تایلند هست.

تایلند قرمز پوش در سال نو چینی ها

در حالت کلی میشه گفت خرید تور تایلند در اکثر روزهای سال شما رو با سرزمینی طلایی رنگ روبرو میکنه، اما همزمان با شروع سال نو چینی ها چهره ای قرمز رنگ به خودش میگیره. پوشیدن لباس های قرمز رنگ، تزئین خانه ها با فانوس های کاغذی قرمز، پوستر و کارت های تبریک قرمز رنگ در هر گوشه از شهر در این روزها به خوبی جلوه گری میکنند. ظرف های پر از میوه های خشک، پرتقال، نارنگی و خوراکی های متنوع  در شروع سال نو چینی ها نشانه ی دوری از بلا و غم و غصه هست. در افسانه های چین، موجودی به نام Nien با شروع سال نو تصمیم به هلاکت و از بین بردن خونه های مردم میکنه و چینی ها با قرار دادن ظرف های پر از هدیه و خوراکی و میوه به این Nien بلاها رو از خودشون دور میکنن.

تور تایلند

برای شرکت در جشن سال نو چینی ها کجا بریم؟

با خرید تور تایلند همزمان با شروع سال نو چینی ها می تونین در هر کدوم از شهرها در این جشن ها شرکت کنین، اما بزرگ ترین و بهترین جشن سال نو چینی ها در Yaowaraj که شهر چینی های بانکوک به شمار میاد، برگزار میشه. لازمه بدونین که جاده های منتهی به این منطقه در این روزها به شدت شلوغ و پر ترافیکه، اما بدون شک بودن در جشنی سرشار از موسیقی، رقص، رژه و انجام دادن حرکات نمادین و آتش بازی ارزش تحمل این شلوغی رو داره.

جشن سال نو چینی ها

خرید تور تایلند با رسپینا24

اگه شما هم دوست دارین یکی از بهترین سفرها رو با خرید تور تایلند تجربه کنین، بهتون پیشنهاد می کنیم تقویم رو بردارین و تاریخ سال نو چینی ها رو ببینید و بر این اساس تور تایلند بخرین. ما در سایت خرید آنلاین تور رسپینا24، برای تمام روزهای سال پیشنهادات ویژه ای برای خرید تور تایلند داریم. برای اطلاع از شرایط خرید تور تایلند می تونین از راه های ارتباطی زیر استفاده کنین.