خرید آنلاین ارزان بلیط ترکیه از رسپینا24 و دیدن جاذبه های ساحل دریای سیاه

ساحل دریای سیاه ترکیه دنیایی جدا از بقیه کشور است، با خوشه هایی از روستاها که خط ساحلی باریک خود را در کنار دریا در یک طرف و کوه نوردی از سوی دیگر می شکند. گرچه این منطقه معمولا در برنامه های سفر گردشگران خارجی بیشتر نیست، اما این جزیره زیبای ترکیه است که دارای جاذبه های فراوانی و مواردی است که باید انجام شود. جاده پیچ و تاب که مسیر آن در امتداد ساحل است یکی از زیباترین ها در کشور است، و این منطقه را به طور کامل لایق سفر می کند. بهترین جاذبه های آن صومعه سومالا است، دور از شرق، و با سفر در امتداد ساحل که دارای قلعه های باستانی، سواحل خالی و شهرهای ساحلی پر جنب و جوش است. با خرید آنلاین ارزان بلیط ترکیه از رسپینا24 بهترین جاذبه های ترکیه را ببینید.

ترابزون

ترابزون یک بندر بزرگ است که توسط قله های بلند کوه های پونتیک شرقی که در امتداد ساحل قرار گرفته اند محصور شده است. شاید در اواسط قرن هشتم پیش از میلاد در زمان مسیحیان یونان تاسیس شد و به زودی به عنوان بخشی از مسیر تجارت کاروان بین ایران و دریای مدیترانه رشد کرد. جاذبه اصلی گردشگری موزه Aya Sofya (کلیسای حجاب سوفیا) است که احتمالا از امپراتور الکسویس کمننس بلافاصله پس از ورود او به ترابزون از قسطنطنیه (مدرن مدرن استانبول) در سال 1204 ساخته شده است. این مسجد در زمان عثمانی تبدیل به مسجدی شده و در حال حاضر موزه است. کلیسای آیا سوفیا یک طرح صلیبی را دنبال می کند، یک نوا کنار راهرو ها و با نقاشی های دیواری دنبال میکند. در امتداد دروازه ی جنوبی، نقاشی است که داستان حضرت آدم را به شیوه ای نشان می دهد که نفوذ آشکار نقاشی شرق را نشان می دهد. با وجود اینکه نقاشی های دیواری به شدت فرسوده شده اند، هنوز زیبا هستند. خرید آنلاین ارزان بلیط ترکیه از رسپینا24

صومعه سومیلا

یکی از جاذبه های معروف ساحل دریای سیاه Sumela Monastery (نام رسمی: Monastery of the Virgin Mary) است که به نظر می رسد از شکاف صخره ای محصور شده است. این مکان دارای جوی تاریخی است که به دوران بیزانس بازمیگردد و تنها در 1923 به عنوان یک صومعه مورد استفاده بوده است. نقاشی های افسانه ای پررنگ (با وجود غم و اندوه نقص) در کلیسای اصلی و حیاط اتاق ها و کلیساهای که بقیه ی مجموعه ها را تشکیل می دهند، ایده خوبی از ریاضت زندگی مذهبی در قرن های گذشته را به شما می دهد. با این حال ممکن است بزرگترین برجستگی بازدید در اینجا، دیدگاه کل صومعه و  چهره های سنگی، در مسیر صخره ای رسیدن به صومعه تا ورودی آن. با خرید آنلاین ارزان بلیط ترکیه از رسپینا24 بهترین جاذبه های ترکیه را ببینید.

خرید آنلاین ارزان بلیط ترکیه از رسپینا24

سینوپ

Sinop برای جهانگردان جذاب است و در ضمن اینجا پایه ترین در ساحل دریای سیاه ترکیه و همچنین بهترین بندر محافظت شده است. در حال حاضر، در مقایسه با اهمیت آن در دوران باستان و در مقایسه با اهمیت آن در دوران قدیم، امروزه یک شهر تجاری مشغول در انتهای شمالی مسیرهای مهم کاروان از Cappadocia و سرزمین فرات است. خیابان های شهر، با برخی از خانه های دوست داشتنی باقی مانده از عثمانی، زیبا هستند، در حالی که سحر و جادوی تاریخ و لذت بردن از ساختمان های قدیمی شهر، نمایش پانوراما دریا از بندر. ساختمان Tarihi Cezevi (زندان قدیمی) در Sakarya Caddesi نیز جالب توجه هستند. با خرید آنلاین ارزان بلیط ترکیه از رسپینا24 بهترین جاذبه های ترکیه را ببینید.

خرید آنلاین ارزان بلیط ترکیه از رسپینا24

ریگی

ریزه پایتخت منطقه چای در ترکیه است و هر طرفدار دم گرم باید در اینجا متوقف شود. شهر خود یک شهر کاملا مدرن است و در اطراف کاشته های چای سبز است. سفر به باغ چای در بالای شهر، جایی که شما می توانید چای خود را در حالی که مورد تحسین مردم در سراسر تپه های نورد است بنوشید. باغ نیز مجموعه ای از گیاهان نیمه گرمسیری است که به تنوع گیاهان چای وابسته است. مناظر پانوراما بیشتر در معرض نمایش قلعه رییزا (Rize Kalesi)، که Genoese در دوران قرون وسطی ساخته شده است، می باشد. با خرید آنلاین ارزان بلیط ترکیه از رسپینا24 بهترین جاذبه های ترکیه را ببینید.

ارادو

Chilled Ordu نقطه ای بی نظیر است از دریای سیاه، با مقدار زیادی از شیب زرق و برق دار از شن و ماسه که فقط به سمت شرق و غرب شهر است. اگرچه تمام نکاتی که از دوران گذشته گذشته از بین رفته است و ناپدید شده است، Ordu همچنان یک جذابیت ترسناک دارد. ولسوالی قدیمی یونان، خانه های چوبی دارای قاب های چوبی و کوچه های باریک، دارای رد پای شخصیت های قدیمی است، در حالی که ساحلی عجیب و قدیمی است. با خرید آنلاین ارزان بلیط ترکیه از رسپینا24 بهترین جاذبه های ترکیه را ببینید.

آماسرا

زیبا ترین شهر بندر دریای سیاه، شهر قدیمی آماسرا، یک بلوک پر از خانه های رنگارنگ است که در کنار خیابان های باریک قرار دارند که به دریا می افتد. این شهر رویای هر عکاسی است که با پتانسیل زیادی از صحنه های خیابانی این شهر عکاسی کند. قلعه بیزانس در کنار بندر کوچک، جاذبه اصلی گردشگری شهر است، در حالی که موزه کوچک Amasra در Dereoaeglu Sokak دارای برخی از صفحه نمایش های خوب است. برای اکثر بازدیدکنندگان، هرچند، مهمترین چیز در مورد شنا کردن، آفتاب گرفتن و ... است. با خرید آنلاین ارزان بلیط ترکیه از رسپینا24 بهترین جاذبه های ترکیه را ببینید.

خرید آنلاین ارزان بلیط ترکیه از رسپینا24

خرید بلیط هواپیما و رزرو اینترنتی و آنلاین هتل در ترکیه از رسپینا24:

رسپینا 24 با برخورداری از مشاوران آگاه و با تجربه و مرجع کامل و جامع هتلها و خطوط هوایی در امر مسافرتهای داخلی قادر به تنظیم بهترین و سریعترین سفر برای شما می باشد. کافی است سری به سایت رسپینا24 بزنید و از بین ده ها خط هوایی به مقصد ترکیه خط هوایی مورد نظر را انتخاب کنید و  یا از تورهای گردشگری ترکیه استفاده کنید. کافیست وارد منوی پرواز خارجی در رسپینا24شوید و با ورود اطلاعات ، خرید بلیط هواپیما ترکیه را انجام دهید. همچنین می توانید با ورود به منوی  رزرو هتل خارجی، در لیست هتل های ترکیه جستجو کنید. با رسپینا24 به مقصد نزدیکترید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید بلیط هواپیما، خرید آنلاین تور و رزرو آنلاین هتل می باشند.