بهترین مکان هایی که می توانید با خرید بلیط هواپیما هانوی ببینید

هانوی؛ پایتخت زیبا و مهد فرهنگ و تاریخ ویتنام، به تنهایی جزء بهترین جاذبه های گردشگری ویتنام محسوب می شود. هزینه های پایین و جاذبه های دیدنی بیشمار، هانوی را به مقصد جذاب غربی ها تبدیل شده است. اگر برای یک سفر ارزان خارجی برنامه ریزی کرده اید، هانوی از زیبا ترین مقصدهای گردشگری است که می توانید با هزینه ی کمتری از بهترین مکان های گردشگری آن بازدید کنید. با رسپینا 24 همراه باشید تا بهترین مکان هایی که می توانید در سفر به هانوی ببینید را به شما معرفی کنیم.

هانوی

کلیسای سن ژوزف (St. Joseph's Cathedral)

زمانی که خرید بلیط هواپیمای هانوی را انجام میدهید و مشغول بستن چمدان هایتان می شوید؛ خودتان را برای بازدید از زیبا ترین جاذبه ی توریستی این شهر آماده کنید. بناهای زیبای هانوی کم نیستند؛ اما در این میان کلیسای سن ژوزف، گل سر سبد اماکن توریستی و تاریخی هانوی محسوب می شود. مگر می شود بلیط هواپیما بخرید و خودتان را به هانوی برسانید؛ اما از کلیسای سن ژوزف دیدن نکنید؟! شما می توانید در نزدیک دریاچه ی هوآن کیم، از تماشای این کلیسای قدیمی لذت ببرید.

کلیسا سن ژوزف

ناحیه قدیمی شهر (Old Quarter)

جالب ترین چیزی که گردشگران را به خرید بلیط هواپیمای هانوی ترغیب می کند؛ قدم گذاشتن در بافت قدیمی و آشنایی با فرهنگ و سنت مردم این شهر است. جذابیت فرهنگ مردم محلی با لباس های سنتی و چشیدن غذاهای اصیل ناحیه ی قدیمی شهر هانوی، شما را برای اقامت طولانی تری در این شهر وسوسه خواهد کرد. پیشنهاد می کنیم قبل از سفر، رزرو هتل خود را برای روزهای بیشتری در نظر بگیرید؛ چرا که از اقامت در ناحیه ی قدیمی شهر هانوی خسته نخواهید شد.

محله قدیمی هانوی

موزه نژادشناسی ویتنام (Vietnam Museum of Ethnology)

موزه ی نژادشناسی ویتنام، از معروف ترین مکان هایی است که می توانید در لیست برنامه ی سفرتان قرار دهید. موزه ای فوق العاده که در فضای باز، قومیت های مختلف ویتنام را به تصویر می کشد، شما را کاملاً با فرهنگ و آداب و رسوم مردم ویتنام آشنا می کند. این موزه تقریباً به موزه ی مردم شناسی کشورهای مختلف شباهت دارد؛ با این تفاوت که شما در این موزه، مغایرت ها و شباهت های اقوام و نژادهای مختلف را خواهید دید.

موزه نژاد شناسی

برج تاپ روآ (Thap Rua Tower)

برج های تاریخی و معابد قدیمی از پرطرفدارترین اماکن توریستی هر کشوری محسوب می شوند که موجب رونق فروش بلیط هواپیمای و رزرو هتل این کشورها می شوند. ویتنام هم از کشورهایی است که معبدهای تاریخی و برج های قدیمی زیادی داد؛ بخصوص برج تاپ روآ که از دیدنی ترین اماکن شهر هانوی است. نمای این برج تنها در میان دریاچه ی هون کیم، چشم انداز بی نظیری ایجاد کرده است. شما می توانید روی نیمکت های کنار دریاچه و در زیر درختان پر شکوفه استراحت کنید و از تماشای این برج تاریخی لذت ببرید.

برج تاپ روآبرج تاپ روآ هانوی

معبد چوآتران کواک ( (Chua Tran Quoc

با توجه به زمان محدودی که مسافران تور ویتنام و گردشگران خارجی دارند، خرید بلیط قطار و بازدید از تمام معبدهای ویتنام، بصرفه نخواهد بود؛ اینطوری چاره ای ندارید جز اینکه رزرو هتل خود را برای مدت بیشتری تمدید کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای یک سفر خارجی ارزان، تنها بازدید از بزرگ ترین و قدیمی ترین معبدهای ویتنام را در برنامه های سفرتان داشته باشید. معبد چوآتران کواک، جزو بهترین معبدهای ویتنام محسوب می شود که در شهر زیبای هانُوی میزبان توریست ها و گردشگران خارجی است. نمای آجری این معابد در فضای سرسبز کنار دریاچه، یکی از زیباترین اماکن هانوی را به تصویر می کشد.

رسپینا 24 یکی از معتبرترین سایت های گردشگری در زمینه ی فروش بلیط هواپیما (داخلی و خارجی)، بلیط قطار، اتوبوس؛ همچنین رزرو هتل های داخلی و بین المللی و برگزار کننده ی تورهای خارجی و داخلی است. شما می توانید سفر ارزان به هانوی را با تورهای لحظه آخری و یا خرید بلیط  ارزان هواپیما تجربه کنید. کافی است وارد سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا 24 شوید و در بخش پرواز خارجی، با انتخاب مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت، به انواع بلیط هواپیما برای مسیر مورد نظرتان دست پیدا کنید. با گستردگی انتخاب در این سامانه، می توانید با مقایسه ی قیمت بلیط های ایرلاین های مختلف، ارزان ترین بلیط هواپیما را خریداری کنید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.