از کوه های مینیاتوری تا گل افشان های حیرت انگیز با خرید تور چابهار

چابهار؛ یگانه بندر اقیانوسی کشور و مهم ترین چهار راه بازرگانی ایران می باشد که بازرگانان زیادی را به این شهر می کشاند. شاید گمان کنید که بخش اعظم فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل های چابهار به دلیل موقعیت تجاری- بازرگانی این شهر است؛ اما اگر با جاذبه های گردشگری این شهر بندری آشنا شوید، می بینید که یک بندر می تواند مقصد توریستی و گردشگری هم باشد؛ به خصوص که آب و هوای چابهار، چهار فصل بهاری را برای مسافران این شهر پیشکش می کند. اگر قصد دارید بلیط هواپیما بخرید و سفری گردشگری به دیار چهار بهار دشته باشید، مهم ترین دیدنی های این شهر را در اولویت برنامه های سفرتان قرار دهید. جاذبه های چابهار کم نیستند؛ بنابراین رزرو هتل خود را برای مدت بیشتری در نظر بگیرید تا بتوانید از مهم ترین دیدنی های این شهر بازدید کنید. با رسپینا 24 همراه باشید.

چابهار

کوه‌های مینیاتوری

اگر می خواهید اعجاب انگیز ترین چشم انداز کوه ها و پدیده های خارق العاده را ببینید، به سمت بندر گواتر حرکت کنید. کوه هایی که در طول مسیر، زیبا ترین جاده را در اختیار شما می گذارند و تا نزدیکی خلیج گواتر همراهی تان می کنند. حتی تماشای این کوه های مینیاتوری از دور، شما را به وجد خواهد آورد؛ چه برسد به اینکه گشت و گذار در میان کوه های مریخی را از نزدیک تجربه کنید. پیشنهاد می کنیم در سفرتان، حیرت انگیز ترین منظره چابهار را از دست ندهید.

کوه های مینیاتوری

تالاب لیپار

تالاب ها به عنوان میزبان مهمان نواز پرندگان مهاجر، همواره از دوست داشتنی ترین مقصد های گردشگران محسوب می شوند. شما می توانید یکی از این تالاب ها را در سفر به چابهار ببینید؛ اما چیزی که با نگاه اول خاص بودن این تالاب را نشان می دهد، رنگ قرمز آب است. تالاب لیپار، با چشم اندازی زیبا در شرق چابهار، مکانی دنج برای تماشای انواع پرندگان می باشد. پرندگانی نظیر فلامینگو، حواصیل ها، طاووسکن، عقاب دشتی و تیهو، زینت بخش این 

تالاب لیپار

کوه های گِل افشان

گل افشان ها، یکی دیگر از جاذبه های طبیعی چابهار هستند که شما را حیرت زده می کنند. فوران گِل از چاله های درون زمین منجر به پیدایش کوه هایی خاکستری شده، که به عنوان کوه های گِل فشان از دیدنی های چابهار محسوب می شوند. شما می توانید بزرگ ترین گل افشان چابهار را نزدیکی بندر تنگ ببینید. این گل افشان به ارتفاع 100 متر و قاعده ی بیش تر از 100 متر می باشد که امکان صعود برای گردشگران در فصل غیر بارندگی را فراهم می کند. در بسیاری از نقاط این منطقه چاله های بسیار را خواهید دید که با صدای ترکیدن حباب گل از منافذ بیرون می زنند.

گل افشان

بندر گواتر

بندر گواتر با اینکه کوچک است؛ اما توانسته نام خود را در لیست جاذبه های گردشگری چابهار حفظ کند. این بندر کوچک و قدیمی در نقطه ی مرزی چابهار و پاکستان قرار گرفته است. درست است که این بندر در 100 کیلومتری چابهار قرار دارد؛ اما زیبایی سواحل این بندر، جنگل های مانگرو، تماشای تمساح های ایرانی، خرچنگ هایی که در ساحل قدم می زنند و دلفین های بازگوش، گردشگران را به سمت خود می کشاند.

بندر گواترگواتر

انجیر معابد

شاید با خودتان فکر کنید که یک درخت چطور به عنوان جاذبه ی تماشایی یک شهر معرفی می شود. انجیر معابد از درخت های زیبا و منحصر به فردی است که تنها در برخی از جزایر و بندرهای جنوب کشورمان یافت می شود. باید خودتان از نزدیک این درخت را ببینید. با نگاه اول به این درخت، تفاوت های آن را با سایر درختان احساس می کنید. درختی بزرگ با برگ های پهن و شاخه های انبوه سرازیر شده که در لابه لای شن ها، ریشه دوانده اند. جالب است بدانید که اصل این گیاه به هند شرقی برمی گردد، به همین دلیل به این درخت انجیر هندی هم گفته می شود. درخت مَکر زن، لور، لیل و لیر از نام های دیر این درخت است که در جزیره های مختلف جا افتاده است.

انجیر معابددرخت انجیر معابد

نگران زمان سفر به چابهار نباشید؛ حتی همین حالا هم می توانید از طریق سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا 24 ، بلیط هواپیمای چابهار را بخرید. فقط کافی است وارد بخش پرواز داخلی شوید و با وارد کردن مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت، با مقایسه ی قیمت بلیط هواپیما ایرلاین های مختلف، مناسب ترین بلیط را خریداری کنید؛ همچنین با ورود به بخش رزرو هتل، با مقایسه ی جزئیات هتل های چابهار، هتل دلخواهتان را رزرو کنید. همچنین می توانید جهت خرید بلیط هواپیما و بهره مندی از حمایت تیم پشتیبانی  با شماره های زیر تماس بگیرید.