دیدار از جاذبه های استان چابهار با خرید آنلاین و ارزان بلیط هواپیما چابهار

دریا بوگرور یا ساحل دریای بزرگ در چابهار دارای ده ها متر از صخره ها است که گردشگران را جذب می کند که به منطقه می آیند تا شکست امواج را در برابر سنگ ها مشاهده کنند و فرورفتن خورشید را در دریا تماشا کنند. ارتفاع موج می تواند تا 15 متر در اینجا برسد. در جزر و مد، ستاره های دریایی ، صدفهای دریایی و ماهی های کوچک را می توان در شکاف های صخره ای دید. با خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا24 سفری زیبا داشته باشید.

خلیج گوادار

خلیج گودار در خلیج عمان در مرز دریایی پاکستان و ایران واقع شده است. این خلیج بسیار وسیع است که حدود 350 هزار هکتار وسعت دارد و در 150 کیلومتری چابهار واقع شده است. تمساح موجود بومی این منطقه است، در واقع یک نوع تمساح نادر، در خلیج گودار در نقطه ای که رودخانه های بهو کلات و رودخانه سرباز جاری هستند، زندگی می کند. در پاییز گودار بسیار زیبا و دلفریب میشود. خلیج گوادار رو با رسپینا24 ببینید.

خرید بلیط اینترنتی ارزان آنلاید در رسپینا24

جنگل های حرا

جنگل های حرا و یا جنگل های انحصاری در شرق چابهار است که توسط درختان دریایی آن شناخته می شود که به نام علمی مارینا آویکنا شناخته می شود. این درختان به اندازه سه تا هشت متر رشد می کنند و دارای ریشه های خارجی هستند. آنها اغلب در جزر و مد بسیار غرق می شوند و برگ های سبز روشن بزرگی دارند. جنگلهای حرا چابهار حدود 350 هکتار وسعت دارند. با خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا24 بهترین سفر را برای خود رقم بزنید. 

تالاب لیپار

لیپار یا تالاب پینک یک تالاب 13 کیلومتری واقع در 5 کیلومتری چابهار در جاده گدار است. در اواخر زمستان و اوایل بهار و همچنین در پایان تابستان و اوایل پاییز، بازدید کنندگان می توانند پدیده تغییر رنگ سرخ مایل به قرمز را در این تالاب شاهد باشند. همچنین تالاب لیپار دارای یک نوع پرنده فوق العاده است که پرنده مهاجر این تالاب است و فلامینگو نام دارد. بجز این گونه انواعی از کت، گریب، گوزن بزرگ، و ... در ازن تالاب ها و حواشی آن زندگی میکنند. با خرید اینترنتی ارزان بلیط چابهار در رسپینا24 تالاب لیپار را ببینید.

خرید بلیط اینترنتی ارزان آنلاید در رسپینا24

کوه های مریخ

کوه های مریخی یا مینیاتوری چابهار در فاصله حدود 40 تا 50 کیلومتر از شهر چابهار واقع شده است. شیارهای این کوه های سفید خاکستری، نتیجه فرسایش باد و باران هستند و یک منظره منحصر به فرد ایجاد کرده اند که به نظر می رسد توسط یک نقاش ماهر ساخته شده است. این کوه ها هیچ پوشش گیاهی ندارند ولی دیدگاه قابل توجهی ایجاد می کنند که هر گردشگری را جذب میکند. در رسپینا24 به راحتی بلیط ارزان و آنلاین بگیرید.

آتشفشان گلوله

یک تپه به ارتفاع 100 متر با یک گودی آتشفشانی در بالای آن،  در بندر تانگ واقع در 100 کیلومتری چابهار قرار دارد. یک دره گسترده از خشکی این آتشفشان را محاصره کرده است که بالار فتن از آن و رسیدن به نزدیکی قله آتشفشانی آن آسان است. بالاترین نقطه این آتشفشان بصورت حفرات متعدد کوچک گلدان شکل است. اعتقاد بر این است که این آتشفشان از گلوله ای آتشین شکل گرفته است. همراه رسپینا24 باشید و بلیط ارزان و آسان بگیرید.

خرید بلیط اینترنتی ارزان آنلاید در رسپینا24

بندر چابهار

بندر چابهار نیز به نام دریای کوچیک شناخته می شود (دریای کوچک) یک بندر زیبا در بندر جنوب شرقی استان سیستان و بلوچستان است و بزرگترین بندرگاه ایران نیز محسوب می شود. حدود 14 هزار هکتار از اراضی شرق بندر چابهار به عنوان منطقه آزاد تجاری چابهار تعیین شده است. از نظر زیست محیطی نیز این بندر خانه پرندگان مختلفی از قبیل لارو است.

روستای تیس

تیس یک روستای قدیمی کشاورزی است که 2500 سال قدمت دارد. در زمان حمله اسکندر مقدونی به امپراتوری ایران این روستا به نام تیز نامگذاری شد. در آن زمان تیس یک مرکز تجاری شکوفا بود و قبل از حمله مغول در قرن 13th نیز هماچنان یک بندر پر رفت و آمد و پر رونق بود. پرتغالی ها در سال 1506 تیس را تحت کنترل حکومت خود گرفتند. بریتانیا تیس را در سال 1616 تحت کنترل خود درآورد. روستای تیس و دیگر جاذبه ها را با خرید ارزان و اینترنتی در رسپینا24 ببینید.

خرید بلیط اینترنتی ارزان آنلاید در رسپینا24

خرید بلیط هواپیما و رزرو اینترنتی و آنلاین هتل در چابهار از رسپینا24:

رسپینا 24 با برخورداری از مشاوران آگاه و با تجربه در امر مسافرتهای داخلی قادر به تنظیم بهترین و ارزانترین برنامه سفر برای شما می باشد. کافی است سری به سایت رسپینا24 بزنید و از بین چندین خط هوایی به مقصد چابهار و ده ها هتل در چابهار انتخاب کنند و یا از تورهای گردشگری چابهار استفاده کنند. کافیست وارد منوی پرواز داخلی شوید و با ورود اطلاعات مورد نیاز، خرید بلیط هواپیما چابهار را انجام دهید. همچنین می توانید با ورود به منوی  رزرو هتل داخلی، در لیست هتل های چابهار جستجو کنید. با رسپینا24 به مقصد نزدیکترید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید بلیط هواپیما، خرید آنلاین تور و رزرو آنلاین هتل می باشند.