خرید آنلاین و ارزان و اینترنتی در رسپینا24 و مشاهده جاذبه های کرمان

کرمان شهری بسیار قدیمی است که تاریخی بسیار پر فراز و نشیب از هزاره های پیش و دوران پادشاهان ساسانی تا عصر قاجار و عصر مدرن دارد. ویژگی های بیابانی این شهر باعث ایجاد جذابیتی بیشتر برای این شهر شده است که نوعی معماری ویژه شهرهای بیابانی را نیز با خود همراه دارد. در کل ویژگی های معماری، فرهنگی و باستانی در این شهر جدای از هم نمی باشند. در اینجا به برخی از بهترین مکانهای گردشگری اشاره میشود. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

مجتمع گنجی خان

مجتمع گنجالی خان یک مجموعه ساختمان دوران صفوی است که در مرکز قدیمی شهر کرمان واقع شده است. این مجموعه شامل یک مدرسه، یک میدان، یک کاروانسرا، یک حمام، یک آب انبار (مخزن آب)، ​​یک مسجد و یک بازار است. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

بازار بزرگ

بازار بزرگ (کرمان) بین میدان های اصلی و مشق شهر کرمان قرار دارد. بازار شامل ردیف های مختلف یا کوچه های مسقف است. هر بخشی از این بازار در اصل توسط یکی از فرماندهان یا حاکمان در این قلمرو ساخته شده است. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

مسجد جامع

مسجد جامع کرمان در شهر برجسته کرمان واقع شده است که تقریبا در فاصله هزار کیلومتری جنوب شرقی تهران در جاده ای مهم از فعالیت های تجاری بین شمال و جنوب و غرب تا شرق واقع شده است. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

گنبد جبلیه

گنبد جبلیه ، همچنین به نام های جهان شن، گنبد گابری، گنبد گنج و ... شناخته میشود و دارای  ساختار هشت ضلعی واقع در کرمان است. گنبد از آجر ساخته شده است، هرچند خود ساختمان از سنگ و گچ ساخته شده است. گنبد بر روی دامنه های کوه قرار دارد و از زیباترین ویژگی های معماری ایران است. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

مدرسه گنج علی خان

این ساختمان در میدان گنجی علی خان در کرمان واقع شده و مدرسه ای مشهور در گذشته بود. بعدها، آن را به کاروانسرا تبدیل کردند. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

حمام گنجعلی خان

گنجعلی خان یکی از حاکمان معروف در زمان سلطنت شاه عباس صفوی بود. به عنوان حاکم استان کرمان، او بسیاری از آثار تاریخی و ساختمان ها را ساخت، و یک معماری مدرن آن زمان را به نمایش گذاشت. مجتمع گنجعلی خان شامل یک مدرسه، یک میدان، کاروانسرا، یک حمام عمومی، یک مخزن آب ​​یک مسجد و یک بازار است. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

گنبد مصطفی

گنبد مصطفی شامل سه گنبد که شامل مقبره مسجد شیخ ، شیخ اسماعیل و کوثر علیشاه که در میان صوفیان بزرگ زمان خود بودند است. این سایت پس از سال 1202 AH ساخته شد که در آن میرزا حسین خان رایینی، که بعدها در کرمان والی می شد، نیز دفن شده است. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

مخزن علی مرند خان

مخزن مخزن علی مرند خان در مجتمع گنج علی خان در کرمان ساخته شده است. به دلیل کمبود باران و آب در برخی نقاط ایران به ویژه در مناطق جنوبی کرمان، مخازن آب دارای اهمیت بسیار زیادی بودند. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

موزه انسان شناسی (حمام گنج علی خان)

حمام گنج علی خان در جنوب عمارت گنجی علی خان واقع شده است. این اثر نیز در همان سال 1020 ه. ق.، تحت فرمان گنجی علی خان فرماندار  آن زمان، ساخته شد. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

ارگ بم (ارگ بم)

ارگ بم (ارگ بم)، در دوره ساسانی تاسیس شده است، در بالای تپه مصنوعی در ربع شمالی و شمال غربی شهر بم واقع شده است. این تپه مصنوعی، که در اصل از بقایای ارگ و عمارت پیشین ساخته شده است، تقریبا 5 متر بالاتر از محیط اطراف شهر را پوشش می دهد. این مجتمع ارضی در طول محور شرق-غرب 315 متر عرض و 270 متر طول در امتداد محور شمال-جنوب قرار دارد. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

ارگ ریئن

ریئن قلعه واقع در استان کرمان در جنوب غربی شهر ریئن است و بزرگترین ساختار زمینی استان کرمان پس از بیت المقدس است. Rayen تمام عناصر معماری یک قلعه را نمایش می دهد. ریئن تا 150 سال پیش ساکن داشته است و اگرچه باستان شناسان معتقد هستند بین 500 تا 1000 سال سن دارد. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

باغ هرندی

بنیانگذار این ساختار و باغ، مرحوم آدل السلطان، متعلق به قرن های اخیر است. این محوطه دارای ارزش تاریخی است که در آن زمان رضاخان در طول آخرین سفر خود به سمت تبعید برای مدت زمانی در آنجا ساکن بود. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

در پشت دیوارهای این عمارت بهشتی واقعی پنهان شده بود، این باغ با صفا زمانی محل اقامت فرماندار کرمان بود و در حال حاضر موزه باستان شناسی کوچک و موزه سینما و موسیقی را در اختیار دارد. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

باغ سنگی درویش خان

باغ سنگی یک باغ شگفت انگیز ایران است که سالانه حدود 6000 گردشگر ایرانی و خارجی از آن بازدید می کنند. باغ سنگی درویش خان حدود 45 کیلومتری سیرجان در استان کرمان و 40 کیلومتری شیراز  قرار دارد. این باغ حدود 4 دهه قبل توسط درویش خان اسفندیار پور بنا شد. با خرید آنلاین و ارزان و  اینترنتی در رسپینا24 به عمق تاریخ کرمان سفر کنید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

خرید بلیط هواپیما و رزرو اینترنتی و آنلاین هتل در کرمان از رسپینا24:

رسپینا 24 با برخورداری از مشاوران آگاه و با تجربه و مرجع کامل و جامع هتلها و خطوط هوایی در امر مسافرتهای داخلی قادر به تنظیم بهترین و سریعترین سفر برای شما می باشد. کافی است سری به سایت رسپینا24 بزنید و از بین ده ها خط هوایی به مقصد کرمان خط هوایی مورد نظر را انتخاب کنید و  یا از تورهای گردشگری کرمان استفاده کنید. کافیست وارد منوی پرواز داخلی در رسپینا24 شوید و با ورود اطلاعات ، خرید بلیط هواپیما کرمان را انجام دهید. همچنین می توانید با ورود به منوی  رزرو هتل داخلی، در لیست هتل های کرمان جستجو کنید. با رسپینا24 به مقصد نزدیکترید. با خرید آنلاین ارزان بلیط اینترنتی پاریس در رسپینا24 سفری خوش را به کرمان داشته باشید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید بلیط هواپیما، خرید آنلاین تور و رزرو آنلاین هتل می باشند.