ساحل مرجانی کیش از آن جمله جاذبه های گردشگری است که تجربه یک بار حضور در آن برای هر ایرانی لذت بخش و بیاد ماندنی خواهد بود. روش های متعددی برای بازدید از این ساحل زیبا وجود دارد. خرید تور کیش از جمله این راه ها است که در رسپینا برای شما قرار داده شده است. همچنین می توانید خدمات دیگری همچون تهیه بلیط هواپیما را نیز از این سامانه انجام دهید. در ادامه به معرفی ساحل مرجانی و معرفی قسمت های جذاب آن می پردازیم.

ساحل مرجانی کیش

درباره ساحل مرجانی کیش

پارک مرجانی کیش در شرق جزیره کیش قرار دارد و یکی از زیباترین ساحل های این جزیره به شمار می آید. محل قرار گیری این ساحل بسیار منحصر به فرد و خاص می باشد. از یک طرف به بازار مرجان و از طرفی به خلیج همیشه فارس راه دارد. یعنی بعد از یک خرید طولانی در بازار به ساحل مرجانی کیش می آیید و غروب دل انگیز آفتاب را که در آبی بی کران خلیج فارس می افتد را مشاهده می کنید.

آنچنان آب این ساحل شفاف است که در آن صدف های دریایی و مرجان ها و حلزون ها به راحتی قابل مشاهده هستند و چشم هر بیننده ای را نوازش می دهند.

قسمت های مختلف ساحل جذاب مرجانی کیش

ساحل زیبای مرجانی کیش خود به تنهایی میتواند یک قطب گردشگری برای جزیره کیش باشد.هر گوشه از این ساحل منحصر به فرد و خاص و دارای ویژگی می باشد که توانایی ساختن خاطره های جذاب را برای شما دارد. در ادامه به بررسی گوشه به گوشه ی ساحل مرجانی میپردازیم.

فضای سبز پارک مرجانی کیش

وقتی به داخل ساحل مرجانی کیش قدم میگذاریم ، فضای سبز بزرگی درون آن وجود دارد. آلاچیق های متعددی ساخته شده تا با خوانواده و دوستان محفل گرمی دور هم ایجاد کنید و با نورپردازی خاصی که در آن قرار گرفته در شبانه روز به گپ و گفت بپردازید و در باربیکیو هایی که در آن جا ایجاد شده به طبخ انواع کباب و غذا بپردازید.چه لذتی دارد خوردن کباب آن هم در کنار ساحل خلیج فارس در حالی که ماهی های زینتی درون آن به شما چشمک میزنند.

تفریحات آبی پارک ساحلی مرجان کیش

مگر می شود به دریا برویم و تنی بر آب نزنیم. ولی شنا کردن هم در چنین جایی اصولی دارد. تفریحات دریایی که در ساحل مرجانی کیش تعبیه شده در ایران بی نظیر است و فقط در کشور های پیشرفته چنین امکاناتی قابل مشاهده هستند.در زیر چند نمونه از این تفریحات را به صورت مختصر معرفی می کنیم:

جت اسکی در کیش

جت اسکی از آن دسته از تفریحات آبی است که علاقه مندان زیادی دارد و این یکی از پرطرفدارترین گزینه ای تفریحی دراین ساحل می باشد. فقط افراد علاقه مند به این رشته باید از قبل لباس مخصوص برای ان را تهیه کنند.همچنین به هر خوانواده تنها یک جت اسکی داده می شود. در حال راندن جت اسکی دقت کنید زیرا اگردوبار درون آب بیفتید مسوولان اسکله جت اسکی را از شما خواهند گرفت.

پاراسل در ساحل مرجانی

پاراسل از دیگر تفریحات ساحل مرجانی کیش می باشد. شاید پاراسل کلمه ای نا آشنا برا شما باشد.چتر پاراسل به گونه ای تعبیه شده که شما سوار آن می شوید و توسطی طنابی که به قایق متصل است به آسمان میروید. تصور آن هم هیجان انگیز است. حال فرض کنید همزمان با گوشی همراه خود لایو نیز بگیرید(فقط مراقب باشید گوشی غرق نشود).برای سوار شدن به روی پاراسل محدودیت سنی وجود ندارد و افراد زیر 10 سال می توانند با بزرگتر سوار آن شوند.

ساحل مرجانی در کیش

بنانا پارک ساحلی

بنانا مگر موز نبود؟ پس در کیش چطور سوار آن می شوند. این هم از دیگر جذابیت های این ساحل است. تیوب های زرد موزی شکل که روی آن می توانید با خوانواده بنشینید و با سرعت زیاد روی آب کشیده شوید. ترشح آندرنالین خالص را می توانید در این مرحله حس کنید. استفاده از این تیوب بین 4 تا 8 نفر است و در حین تیوب سواری میشود عکس های جالب و فانی از شما بگیرند.

فلای برد ساحل مرجانی کیش

حس پرواز را میتوانید در فلای برد تجربه کنید. شلنگی به طول 18 متر به دستگاهی که پاهای شما داخل آن میرود متصل میشود. شما با فشار زیاد به بالا پرتاب میشوید. سوار شدن به فلای برد قدرت عکس العمل بالایی می خواهد و تجربه ای خاص را برای شما به ارمغان می آورد. با پمپاژ مکرر آب شما در آسمان میمانید و ساحل کیش را به راحتی از آن بالا مشاهده خواهید کرد. قبل از سوار شدن به فلای برد به مدت 30 دقیقه به شما آموزش خواهند داد.

غواصی در ساحل مرجانی کیش

صخره های مرجانی و دنیای زیر آب که در این ساحل شگف انگیز قرار دارد می تواند هر کسی را ترغیب به غواصی در آن جا بکند. البته قبل از اینکه بخواهید به عمق آب های خلیج فارس بروید و سرزمین عجایب را ببینید به شما آموزش غواصی خواهند داد.

پیست دوچرخه سواری ساحل

در هوای مطبوع سر صبح که تازه خورشید دارد بالا می آید یا موقع غروب دل انگیز خورشید سوار بر مرکب خود رکاب زنان به سمت افق بروید. بله میشود یک چنین قطعه ی ادبی را فقط با دوچرخه سواری در این ساحل انجام بدهید. چنین تجربه جذابی با خانواده سوار بر دوچرخه های دونفره نیز می تواند رقم بخورد. همه ی این ها در پیست دوچرخه سواری کنار ساحل ممکن می شود.

دنیای ماهی های ساحل کیش

همه چیز را در مورد این ساحل شگفت انگیر و گفتیم حال به اصل مطلب رسیدیم. دنیای پنهانی که زیر دریا در جریان است. آبزیانی که فقط شاید اسم چند عدد از آنان را بلد باشیم و فقط ما بقی را ماهی خالی صدا می زنیم. با حضور در این ساحل می توانید به چشم خود موجوداتی چون : عروس های دریایی ، شقایق دریایی ، حلزون ها و صدف های دریایی را ببینید. کوسه هم در این ساحل اگر به چشمتان خورد به هیچ وجه نترسید زیرا برای انسان این کوسه ها خطری ندارند.

کشتی یونانی ساحل زیبای مرجانی کیش

صحنه ی جذاب غروب آفتاب در کنار کشتی یونانی را همه توریست ها غنیمت می شمارند تا عکس های هنری از خود بگیرند. این کشتی در سال 1345 در حالی که به نزدیکی ساحل مرجانی کیش رسیده بود به گل نشست و تا کنون همانطور مانده است. حتما فرصت گرفتن عکس های خاطره انگیر در کنار این کشتی را از دست ندهید.با خرید تور مسافرتی از رسپینا برای خود و خوانواده خود در کنار این غول یونانی خاطره سازی کنید.

هتل های ساحل مرجانی کیش

برای هر سفری ملزماتی باید فراهم شود. نمی شود بدون برنامه ریزی راهی مکانی شد که نه جای خوابتان مشخص است نه می دانید کدام قسمت هایش مناسب گشت و گذار است. اگر قصد صفر به کیش را داشتید ، چه از طریق خرید راه هوایی چه از راه های دیگر باید جست و جویی برای هتل های کیش انجام دهید. حال که قصد گشت و گذار در کنار ساحل شگفت انگیز مرجانی کیش را دارید ، چه بهتر که هتل های اطراف آن را نیز بشناسید. از جمله هتل های نزدیک به این ساحل می توان به : هتل داریوش و همچنین هتل پارامیس اشاره نمود . برای رزرو هتل هر چه آسان تر این هتل ها می توایند از وبسایت رسپینا (respina24.ir )  رزرو هتل در کیش را جست و جو کرده و اقدام به رزرو محل اقامت مورد نظر خود کنید.

فاصله ساحل مرجانی کیش تا اماکن مهم و دیدنی

فاصله تا مجتمع تجاری مرجان 1.2 کیلومتر(4دقیقه با خودرو)

فاصله تا پارک آبی ماریان 1.5 کیلومتر (4.5 دقیقه با خودرو)

فاصله تا پارک ساحلی سیمرغ 2 کیلومتر (5 دقیقه با خودرو)

فاصله تا پارک پرندگان 3.5 کیلو متر (8 دقیقه با خودرو)

فاصله تا فرودگاه بین المللی کیش 9.4 کیلومتر (14 دقیقه با خودرو)

فاصله تا دهکده المپیک  10.7کیلو متر (14 دقیقه با خودرو)

فاصله تا پارک آبی اقیانوس 9 کیلومتر (10 دقیقه با خودرو)

ساحل مرجان کیش

سفر به کیش ازطریق  رسپینا

دیدن این همه زیبایی ، شگفتی و هیجان یکجا ، ان هم فقط در یک ساحل چیزی شبیه یک رویا می باشد. ولی بازدید از این مکان و حتی سایر اماکن دیدنی کیش ملزم یک برنامه ریزی درست و اصولی می باشد. به عنوان مثال اگر بخواهید هزینه ی سفرتان کاهش یابد به دنبال خرید بلیط چارتر کیش باشید. یا قبل از سفر حتما اقدام به رزور یک هتل در شهر کیش کنید. همه ی این خدمات به راحتی و به صورت آنلاین در سایت رسپینا برای شما قرار داده شده است ، تا در کمترین زمان ممکن همه این کار ها را انجام دهید. همچنین در این سایت خدمات دیگری از قبیل خرید بلیط قطار و اتوبوس برای رفاه حال شما قرار داده شده است.