مرکز خرید مریم کیش

مرکز خرید مریم کیش؛ بازاری روباز که در جزیره مرجانی کیش واقع شده است کیش؛ عروس زیبای خلیجفارس است که جاذبههای گردشگری تفریحی بسیاری دارد. تفاوتی ندارد در کدام قسمت ایران باشید؛ بازارگردی جزئی جدانشدنی از تفریحات در سفر برایتان خواهد شد. تفریحات در کیش بیشمار هستند؛ از تفریحات هیجانانگیز گرفته تا  لذت خرید؛ از پاراسل سواری و بنانا سواری گرفته تا فلای بورد و کایت بوردینگ، شاید هم دلتان سافاری و شترسواری بخواهد؛ اما بیگمان نمیشود از مراکز خرید رنگارنگ و لوکس در این جزیره بیضی شکل غافل شد. یکی از معروفترین بازارها در کیش؛ بازار مریم است. با خرید بلیط هواپیما از رسپینا به کیش سفر کنید و در بازار مریم کلی خرید کنید.

آنچه در این مقاله درباره بازار مریم کیش خواهید خواند:

لذت بازارگردی در جزیره کیش

بازارهای کیش و کوچکترین بازار آن

چطور به بازار مریم کیش برویم؟

همه چیز درباره بازار مریم کیش

لذت خریدی آسوده در بازار مریم کیش

اطلاعات کاربردی که از بازار مریم کیش باید بدانید

آشنایی با امکانات و جاذبههای اطراف بازار مریم کیش

مرکز خرید مریم کیش

لذت بازارگردی در جزیره کیش

جزیره مرجانی کیش؛ یکی از مقصدهای محبوب برای سفر است. جزیرهای که علاوه بر داشتن آبوهوای مطبوع در پاییز و زمستان، تفریحات بسیاری دارد. از تفریحات دریایی گرفته تا بازارگردی و بناهای سنتی که باعث میشوند سفر خاطرهسازی به این جزیره داشته باشیم. تماشای غروب دیدنی کشتی یونانی یا سفری کوتاه به پارک دلفینهای کیش تنها برخی از جاذبههای کیش زیبا هستند. شما میتوانید با تور کیش رسپینا همراه شوید تا با جاذبههای کیش بیشتر آشنا شوید.

به کیشگردی، بازارگردی را اضافه میکنیم و سری به بازارهای لوکس و سنتی این جزیره میزنیم. در میان بازارهای رنگارنگ کیش؛ بازارچه سنتی کوچکی وجود دارد که از محبوبیت زیادی برخوردار است. این مرکز خرید؛ که در سال 1396 افتتاح شدهاست؛ بازاری روباز است که به نسبت دیگر بازارها در کیش از مساحت کمتری برخوردار است. این بازار در بخش شرقی جزیره کیش واقع شدهاست؛ بازار مریم؛ جایی است که از آن دست خالی برنخواهید گشت!

بازارهای کیش و کوچکترین بازار آن

کیش؛ یکی از قطبهای گردشگری در ایران است که در قدیم مرکزی برای تجارت و دادوستد بودهاست. این سرزمین نیلگون در هر فصلی مسافران زیادی را به سمت خود میکشاند؛ شاید به همین دلیل است که کیش مراکز خرید بسیاری دارد. مراکز خریدی که میتوانند هر آدمی با هر سلیقهای را راضی نگه دارند. بازارهای کوچک و بزرگی که میتواند شما را در انتخاب دچار سردرگمی کند. اگر به بازاری باکیفیت و قیمت مناسب فکر میکنید؛ پس نام بازار مریم کیش را به خاطر بسپارید. بازاری؛ که تقریبا همه جور کالایی در آن پیدا میشود و به عبارتی کوچکترین بازار در کیش است.

مراکز خرید کیش

همه چیز درباره بازار مریم کیش

بازار مریم کیش؛ 52 غرفه دارد و در خیابان سنایی کیش واقع شدهاست. بازار مریم؛ اولین بازاری است که پس از انقلاب در کیش ساخته شدهاست و بیش از 5700 متر مربع مساحت دارد. طراحی ویژه و موقعیت مکانی این بازار سبب شدهاست دسترسی به آن بسیار ساده و آسان باشد. بازار مریم، یکی از قدیمیترین و البته دیدنیترین بازارها در جزیره کیش است.

این بازار که همیشه در صدر محبوبترین بازارها در کیش بودهاست؛  با داشتن فضایی سرسبز که  میان غرفههایش طراحی کردهاست و نیمکتهای فلزی مبله،  مکانی مناسب برای خریدی لذتبخش و با کیفیت است. روی نیمکتهای جذاب این بازار بنشینید و از غذاهای محلی جنوب نوش جان کنید. تنوع محصولات در بازار مریم بسیار بالا است؛ از لوازم آرایشی بهداشتی و پوشاک گرفته تا لوازم آرایشی و بهداشتی و ... که همه از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

درست است که این بازار بیشتر مخصوص پوشاک است؛ اما میتوانید اجناس دیگری را نیز در آن خریداری کنید.  بازار مریم؛ از آن بازارهایی است که میتوان در آن اجناس مقرون بهصرفه و با کیفیت را خریداری کرد. این بازار با داشتن نمایی سنتی، فضایی دلنشین که گلکاریهای زیبایی دارد و نورپردازی ویژه از بازارهای جذاب در کیش است.

لذت خریدی آسوده در بازار مریم کیش

با خاطری آسوده در میان فروشگاههای بازار مریم کیش قدم بزنید و خریدی مطمئن و با کیفیت را تجربه کنید. این بازار؛ فروشگاههای متعددی دارد، پوشاک زنانه و مردانه، کیفوکفش، لوازم آرایشی وبهداشتی از اقلامی هستند که میتوانید در این بازار بیابید. با این که خانمها از خرید خسته نمیشوند؛ اما اگر با خانواده خود به این بازار رفتید نگران نباشید! چرا که کافیشاپ کوچکی در محوطه میانی بازار مریم کیش قرار دارد. این کافیشاپ، فضای سرسبزی دارد و با نوشیدنیهای متنوع و خوشطعم خود خستگی شما را کم خواهد کرد. نیمکتها در این کافیشاپ بسیار جذاب طراحی و تعبیه شدهاند؛ با خاطری آسوده بنشینید و استراحت کنید.

بازار مریم کیش؛ نیز همانند دیگر مکانها در کیش ساعاتی را به تفریح و سرگرم کردن مشتریان خود مشغول اختصاص دادهاست. هر شب در این بازار؛ برنامههای مفرحی همراه با قرعهکشیهای هیجانانگیز برگزار میشود که شرکت  و تماشای آنها خالی از لطف نیست.

اطلاعات کاربردی که از بازار مریم کیش باید بدانید

بازار مریم کیش؛ در خیابان فارابی واقع شدهاست و ساعت کاری آن از 9 صبح تا 1 بامداد است. این بازار نیز بسان دیگر بازارها و مکانهای تفریحی در کیش به شبزندهداری معروف است، پس میتوانید تا پاسی از شب در این بازار به خرید بپردازید و نگران بستهشدن مغازههایش نباشید. مسابقات شاد و هیجان انگیز بازار مریم کیش را که معمولا شبها برگزار میشود از دست ندهید، فضایی مفرح که میتواند اوقات خوشی را برایتان فراهم کند. با این کار هم خستگی خرید را کم کرده و هم شانس خود را برای قرعهکشی امتحان خواهید کرد.

چطور به بازار مریم کیش برویم؟

حوالی خیابان سنایی؛ جایی است که میتوانید به بازار مریم کیش برسید. موقعیت مکانی خوب این بازار سبب شدهاست دسترسی به آن بسیار آسان باشد. بازار مریم؛ نه تنها برای رزرو هتل در ان حوالی مکان مناسب است، بلکه دسترسی آسانی به رستورانها و کافیشاپها در جزیره کیش دارد.

بازار مریم

آشنایی با امکانات و جاذبههای اطراف بازار مریم کیش

جالب است بدانید که بازار مریم؛ تنها بازار روباز در کیش است که علاوه بر داشتن فضایی سنتی غرفههایی ساخته شده از چوب دارد که این بازار سنتی را زیباتر کردهاست. درست است که بازار مریم بازاری قدیمی است،  با این حال  بازاری تمیز است و چند سالی است که  برای زیباترشدن  آن را مسقف کردهاند. پارکینگ، سرویس بهداشتی، کافیشاپ،  فستفود، تاکسی، نزدیکی به ساحل و جزیره از امکانات این بازار هستند. پارک آهوان کیش، مجتمع تفریحی کشتی ایرانی، راما اسپا و کشتی آکواریوم کیش از جاذبههای دیدنی و نزدیک به این بازار هستند.

پینوشت: بازارها در کیش بسیار هستند و از تنوع بالایی برخوردارند؛ بازارهایی پر زرقوبرق که هوش از سرتان میبرند. بازارهای لوکس یا بازارهای سنتی؛ هر کدام را که بپسندید در کیش وجود دارد. اما اینکه از کدام بازار خرید کنیم؛ معیارهایی است که در مقاله بازارهای کیش به آن اشاره خواهیم کرد.