پارک آبی اوشن کیش از تفریحات فوق العاده جذاب و مفرحی است که در سفر با تور کیش همیشه مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. روزانه گردشگران بسیاری با خریداری کردن تور کیش از تهران و شهر های دیگر  به این مجموعه می آیند تا لحظات فوق العاده و پر هیجانی را تجربه کنند. در ادامه با رسپینا24 همراه باشید تا به صورت کامل و جامعی به معرفی این پارک آبی واقع در جاده جهان بپردازیم.

بلیط پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی اوشن کیش تفریحی بر فراز قصه ها

در ابتدای ورود به تم پارک آبی اوشن شما با یک قصه جالب از دزدان دریایی رو به رو خواهید شد. در این مجموعه که بر اساس قصه سازی، تصویر سازی ها و المان سازی ها قرار گرفته است، ماجرا از این قرار است که، گروهی از دزدان دریایی به رهبری کاپیتان سایان به جزیره کیش حمله کرده و قلعه خورشید را تصرف کرده اند. در این میان ساکنان قلعه خورشید نیز به جنگ و مقابله با آن ها می پردازند تا قلعه خورشید را پس بگیرند.

پس از ورود به یاد داشته باشید که در کنار تجربه تفریحات آبی در کنار شخصیت های این قصه شما نیز در حال تلاش هستید. حال بستگی به شما دارد که گروهی برای همراهی با دزدان دریایی تشکیل می دهید و یا همراه ساکنان قلعه خورشید خواهید شد.

سانس های پارک ابی اوشن

اوشن پارک کیش با برنامه ریزی دقیق سانس ها، این امکان را برای تمامی هموطنان عزیز فراهم آروده است که در طول هفته به صورت مساوی خانم ها و آقایان از امکانات آن استفاده نمایند. سانس بانوان پارک آبی اوشن کیش در روز های شنبه و چهارشنبه به صورت تمام وقت، روز  دوشنبه در شیفت صبح و روز پنج شنبه در شیفت عصر در نظر گرفته شده است.

سانس آقایان در پارک ابی اوشن نیز در روز های دو شنبه و جمعه به صورت تمام وقت، سه شنبه ها در شیفت عصر و پنج شنبه ها در شیف صبح بر قرار است.

تفریحات پارک ابی اوشن کیش

پارک آبی اوشن کیش در جزیره کیش، اولین پارک آبی رو باز ایران در محیطی به وسعت 56 هزار متر مربع واقع شده است. در این پارک شما در کنار عزیزان تان می توانید از تمامی وسایل این مجموعه استفاده نمایید.سرسره های آبی،استخر موج، راشین ریور(رودخانه ای 550 متری حول مجموعه)، جکوزی رابو، استخر برکو برای کودکان، استخر آبتین مناسب نوجوانان، جکوزی پلکانی و ... از مجموعه بازی هایی است که در سفر داستانی به این پارک می توانید لذت ببرید.

 امکانات پارک آبی اوشن کیش

در مجموعه پارک آبی اوشن کیش شما با امکانات کامل رفاهی برای چند ساعت حضور خود در مجموعه بهره مند هستید که در ادامه به معرفی هر کدام به صورت کامل می پردازیم.

دریافت مچ بند در پارک آبی اوشن کیش

پس از ورود به مجموعه ، به شما مچ بند هایی تعلق می گیرد که تا زمان اتمام و خروج از پارک باید در دست خود نگه دارید. بر روی این مچ بند؛ هویت شما ثبت می گردد و شارژ الکترونیکی برایتان لحاظ می شود تا برای خرید در مجموعه از مچ بند خود استفاده خواهید کرد، اگر در انتها مبلغی اضافه بیاید به طور کامل باز گردانده می شود.

فروشگاه های پارک آبی اوشن کیش

در  مجموعه تم پارک شما بعد از انجام کار های ورود با فروشگاه اوشن پارک، که فروشگاه اصلی مجموعه است رو به رو خواهید شد. در این فروشگاه می توانید ملزومات مورد نیاز خود از جمله؛ کرم ضد آفتاب، حوله بهداشتی، کلاه و ... را از آن جا خریداری کنید. همچنین فروشگاه دیگری به نام جزیره نیز در محیط پارک وجود دارد که می تواند پاسخگو نیاز های شما باشد تا یادگاری هایی را از این مجموعه تهیه فرماید.

پارک آبی اوشن کیش

کافی شاپ ها و کیوسک های غذایی پارک آبی اوشن کیش

در این مجموعه کافی شاپ ها و رستورانی با اسم هایی عجیب و جالب که هر کدام روایتگر یک داستان و حضور یک شخصیت در پارک است وجود دارد. از جمله این کافی شاپ ها و کیوسک های خوراکی می توان به؛ نوشاک، فروتیلا، چیکو، کافیسا، غار جتسمینا اشاره نمود که در هر کدام می توانید خود را به صرف نوشیدنی ها و خوراکی های خوشمزه دعوت کنید تا انرژی لازم را برای مبازه بدست آورید.

شاتل اوشن پارک آبی اوشن کیش

از دیگر امکاناتی که بر روی این مجموعه فعال است؛ حضور سرویس های رایگان برای ایاب و ذهاب در جزیره کیش برای رسیدن به پارک آبی اوشن کیش است. که ساعت های دسترسی به این سرویس بر اساس هتل ها در سانس های آقایان و خانم ها متفاوت است.

برگزاری دوره های آموزشی در پارک آبی اوشن کیش

از جمله نکات مثبت این مجموعه برگزاری دوره های آموزشی از جمله موج سواری می باشد. علاقه مندان می توانند با بهره مندی از مزایای خاص، آموزش های لازم را فرا گرفته و مدرک معتبر دریافت نمایند.

روباز بودن مجموعه و قرار گیری در منطقه پرواز ممنوع

پارک آبی اوشن کیش به دلیل قرار گرفتن در منطقه پرواز ممنوع، مزیت بسیار خوبی را نصیب خود کرده است. در این مجموعه به علت قرار گیری در منطقه پرواز ممنوع، بانوان نیز می توانند با خیال راحت و آسوده در این مجموعه حضور یابند و از گرمای آفتاب جنوب بر روی پوست خود بهره مند شود. همچنین این پارک به علت روباز بودن، مزیت های بسیاری از جمله؛ عدم وجود باکتری و قارچ به دلیل تابش مستقیم نور خورشید، امکان آفتاب گرفتن و جذب ویتامین، چرخش طبیعی هوای تازه و عدم وجود سر و صدا را شامل می شود.

نحوه تهیه بلیط های پارک آبی اوشن کیش

برای حضور در مجموعه آبی اوشن شما باید بلیط این مجموعه را تهیه نمایید. بلیط ها برای این پارک به صورت سانس کامل و نیم سانس ارائه می شود. هزینه این بلیط ها طبق آخرین بروز رسانی در خرداد 1399 برای بزرگسال با قیمت 208 هزار تومان و به صورن نیم سانس با قیمت 188 هزار تومان به فروش می رسد. هزینه بلیط برای کیشوندان با ارائه کارت کیشوندی از 30 درصد تخفیف بهره مند است.

خرید پارک آبی اوشن کیش

نکات مهم و لازم به اجرا در مجموعه پارک آبی اوشن کیش

با حضور در مجموعه پارک آبی اوشن کیش شما ملزوم به رعایت عمده ای از قوانین و مقررات می باشید از جمله؛

  • حضور کودکان زیر 3 در مجموعه ممنوع می باشد.
  • نوجوانان زیر 12 سال باید با یک بزرگ تر بالای 18 سال همراهی شوند.
  • استفاده از لباس مناسب در هنگام استفاده از بازی های مجموعه ضروری می باشد.
  • اشیاء و اموال گران قیمت خود را در کمد ها و یا صندوق امانات قرار دهید.

آدرس مجموعه پارک آبی اوشن کیش

این مجموعه با قرار گیری در منطقه جاده جهان فاصله به نسبت متفاوت تری از سایر مجموعه ها به مرکز شهر، هتل ها و مراکز خرید دارا می باشند. برای ایاب و ذهاب به این مجموعه یا با سرویس های مجموعه هماهنگ شوید و یا از وسایل نقلیه دیگر استفاده نمایید.

خرید بلیط پارک آبی اوشن کیش

 سفر به کیش با خدمات رسپینا24

تا به این جا با این تفریح بی نظیر در سفر به کیش آشنا شدید. شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما از سامانه رسپینا24 اقدام نمایید و همچنین برای رزرو هتل در کیش نیز از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.