پارک دلفین کیش از مجموعه های منحصر به فرد ایران است که تجربه بازدید از آن تا سالیان دراز برای شما به یاد ماندنی خواهد بود. این پارک که ویژگی های منحصر به فردی دارد به یکی از قطب های اصلی جذب توریست داخلی و خارجی در جزیره و یکی از مهم ترین جاهای دیدنی کیش تبدیل شده است. اگر علاقمند به بازدید از این مکان دیدنی و هیجان انگیز هستید در ادامه با رسپینا همراه شوید تا اطلاعات کاملی از امکانات پارک دلفین ها، آدرس پارک و قیمت بلیط آن اشاره نماییم. 

پارک دلفین کیش

بازدید از پارک دلفین کیش

زمانی که اسم پارک به گوش مان می رسد اولین تصویری که در ذهن ما نقش می بندد، بازی و وسایل مربوط به آن می باشد. در این پارک آنقدر قسمت های گوناگون برای سرگرمی وجود دارد که ممکن است یک روز کامل شما را سرگرم کند. نقش اصلی این پارک را دلفین ها بازی می کنند، موجودات باهوشی که حتی از آن ها به عنوان باهوش ترین موجودات کره زمین یاد می شود. وسعت تقریبی این پارک زیبا 100 هکتار می باشد و در جنوب شرقی کیش واقع شده است. در این مجموعه ی اعجاب آور گونه هایی متفاوت از پستانداران دریایی شامل گربه دریایی، شیر دریایی، گراز دریایی، پنگوئن و در مجموع نزدیک به 21 پستاندار دریایی نگه داری می شود.

پارک دلفین های کیش

قسمت های مختلف پارک دلفین های کیش

پارک  دلفین های کیش مجموعه ای از بهترین ها را در کنار هم قرار داده است؛ از حیوانات دریایی گرفته تا پرندگان و گیاهان جذابی که سبب می شود در یک بازدید هر آن چه قبلا در فیلم ها دیده اید و شاید آرزوی دیدنشان به صورت واقعی را داشته اید، محقق شود.

دلفین های کیش

دلفیناریوم کیش 

دلفین های بامزه همیشه در هر کجا که باشند سبب شادی افراد حاضر می شوند. در این مجموعه می توانید از حرکات نمایشی دلفین ها لذت ببرید و حتی با این حیوانات دوست داشتنی شنا کنید. همچنین به غیر از دلفین ها می توانید از نمایش جذاب سایر حیوانات چون شیر دریایی نیز لذت ببرید. این مکان کودکان را به وجد می آورد و می توانید لبخند زیبای کودکتان رو بارها در پارک دلفین های کیش ببینید .

دلفیناریوم کیش

باغ پرندگان

در کنار دیدن حیوانات آبزی خالی از لطف نیست از قسمت دیگر پارک که مربوط به پرندگان و بعضی از حیوانات خشکی می باشد بازدید کنید. در این باغ زیبا پرندگان منحصر به فردی  چون پلیکان، طوطی ماکائو، شتر مرغ و انواع متفاوتی از لک لک ها، توکان، تورکو و قو نگه داری می شود. همچنین یک نوع پنگوئن افریقایی و تمساح پوزه کوتاه نیز در این مجموعه قرار دارد. لازم به ذکر است که تمام حیوانات مجموعه از قسمت های مختلف دنیا چون استرالیا و آمریکای جنوبی جمع آوری شده اند. در مجموع در این باغ 57 نوع پرنده قرار دارد و حیواناتی چون میمون و آهو در کنار آن ها زندگی می کنند.

باغ پرندگان کیش

فضای سبز پارک دلفین ها

از هر چه بگذریم، از دیدن فضای سبز داخل این مجموعه نمی شود گذشت. وقتی در میان این سبزی بی کران راه می روید حس جنگل های استوایی به شما دست می دهد. مجموعه ای از چند صد درخت نخل، درخت لور، آکاسیا، اوکالیپتوس، تکوما، شیشه شور، کند کارپوس، سیاه نوفلید و انواع مختلف کاکتوس. همچنین در پارک دلفین های کیش شما شاهد بازدید از باغ پروانه ها، باران های مصنوعی و کوه های آتشفشانی نیز خواهید بود.

فضای سبز پارک دلفین کیش

اماکن دیدنی در نزدیکی پارک دلفین کیش

در کیش جاذبه های گردشگری زیادی برای بازدید وجود دارد ولی اگر بخواهید روزی را به بازدید از پارک دلفین ها اختصاص دهید شاید دیگر زمان کافی برای بازدید از سایر دیدنی های جزیره در آن روز نداشته باشید. اما اگر زمان اضافه ای داشتید می توانید از پارک ساحلی سیمرغ کیش که در فاصله 1.6 کیلومتری از پارک دلفین ها قرار دارد بازدید نمایید. 

دلفین کیش

آدرس پارک دلفین کیش

اگر قصد بازدید از پارک دلفین کیش را دارید شما می توانید به خیابان جهان در جزیره کیش بروید و از آنجا درب ورودی پارک را مشاهده نمایید. 

دلفین های کیش

قیمت بلیط پارک دلفین کیش

آخرین قیمت بلیط پارک دلفین کیش در سال 1400، 245 هزار تومان می باشد که این مبلغ پرداختی نهایی است و در پارک هزینه ی دیگری پرداخت نخواهید کرد. توجه کنید قیمت بلیط برای کودکان زیر 2 سال با ارائه کارت شناسایی رایگان و برای کودکان 2 تا 4 ساله 120 هزار تومان می باشد.

پارک دلفین در کیش

بازدید از پارک دلفین کیش با رزرو تور از رسپینا 

اگر قصد بازدید از پارک دلفین کیش را دارید شما می توانید به راحتی اقدام به رزرو تور کیش خود از سایت معتبر رسپینا داشته باشید تا علاوه بر امکان مقایسه بین خدمات و قیمت تورها، در صورت بروز هر گونه مشکل یا سئوال احتمالی با همکاران ما در تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا تماس حاصل نمایید.